Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 13 maja 2012, 14:14
w szkole nie można celebrować bożego narodzenia bo to też ich obraża mimo że jeszcze są w mniejszości na zachodzie europy.

I bardzo dobrze, szkoła to nie miejsce na celebrację wydarzeń religijnych .......

-- N maja 13, 2012 1:18 pm --

QueenForever, eeeee to ja mam "swoje" media :lol:
A to ci ciekawe..... jak ty dobrze wiesz co czytam i oglądam...... :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 13 maja 2012, 14:18
QueenForever napisał(a):Masz prawo bronić swoich mediów typu TVN ,Radia Eska,Zet i pewnie jeszcze Gazety Wyborczej-ja jednak cenie prawde i dlatego mam inne preferencje.

jak widać są różne prawdy na tym świecie :mrgreen:

przez QueenForever 13 maja 2012, 14:20
linka po twoim stosunku do kościoła mozna sie domyslec jakie masz preferencje ;)
QueenForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 13 maja 2012, 14:20
Naprawdę, osoba mająca w awatarze Freddiego walcząca z RM o wolność i prawdę..... niewiele rzeczy jest mnie jeszcze w stanie zaskoczyć, a tu proszę .....
Moje preferencje są takie, że nie wiadomości w telewizji, gazet poza lokalną, światem wiedzy, teletygodniem i czymś w stylu party i show nie czytam. Opiniotwórczość mediów nie jest dla mnie tajemnicą i na pierwszy rzut oka widzę jaki program sympatyzuje z jaką partią a mi to w sumie zwisa..... no poza RM - to dla mnie ekstremiści, chorzy na głowę, wymagający leczenia ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez QueenForever 13 maja 2012, 14:22
linka twoja zero jedynkowa logika mnie powala..wg ciebie ktos kto lubi muzyke Queen musi automatycznie słuchac rmf fm zetki i oglądać tvn-ciekawa logika naprawde ciekawa :mrgreen:
QueenForever

przez linka 13 maja 2012, 14:25
Tego nigdzie nie napisałam, natomiast rozbawiło mnie to ot co .
Ja nic do kościoła nie mam, do momentu aż nie zacznie się mieszać w politykę i mówić mi jak mam żyć, co ma być moralne a co nie...... :roll:
Przyjaciel forum

przez intel 13 maja 2012, 14:26
.....a KRZYŻ CELTYCKI w avatarze świadczy o faszyzmie ........nie wiedziałeś?
intel

przez linka 13 maja 2012, 14:28
intel, nie o tym świadczą twoje poglądy :lol:
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 13 maja 2012, 14:59
QueenForever napisał(a):Masz prawo bronić swoich mediów typu TVN ,Radia Eska,Zet i pewnie jeszcze Gazety Wyborczej-ja jednak cenie prawde i dlatego mam inne preferencje.

Najlepiej jest chyba czerpać informacje z wielu źródeł od RM do gazety wyborczej. Ktoś kto słucha tylko RM, ogląda tv Trwam i czyta Nasz Dziennik ma trochę wypaczone pojęcie o świecie tak samo zresztą jak bezkrytyczny wielbiciel tvn i GW.
Największy Forumowy Maruda

przez Artemizja 13 maja 2012, 15:15
Moi Drodzy...
Stojąc z boku i obserwując wypowiedzi w tym wątku,mam wrażenie,że poza wywoływaniem konfliktu,do niczego on nie prowadzi,jego konsekwencją jest ostra wymiana zdań.I teraz moje pytanie:po co?W codziennym życiu mamy naprawdę wystarczająco dużo problemów i nie trzeba dodawać sobie nowych.W tym momencie,nerwy,kłótnie-są najmniej potrzebne.Naprawdę,szkoda Waszego zdrowia.Myślę,że już wystarczy tego wszystkiego.Temat zostaje zamknięty.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Michuj 16 maja 2012, 20:14
Nie wiem czy to było poruszane. Nie chce mi się kopać w całym wątku.
Poniekąd Breivik w pewnym sensie otwiera nowy rozdział w terroryźmie. (oczywiście to już było, ale nie z takim szumem medialnym).
W mniejszym lub większym stopniu, zorganizowany terroryzm, jest bardziej czy mniej, ale jakoś tam chociaż trochę kontrolowany.
Natomiast przy 100% sukcesie medialnym Breivika, będzie coraz więcej przypadków samotnych ''wojowników'', których już nie da się kontrolować.
Nikt nie będzie wiedział, że miły sąsiad, w samotności może coś przygotowywać... Więc nikt go nie będzie inwigilować.
Generalnie świat miał prawo się dowiedzieć co się stało. Natomiast reszta powinna być mileczeniem. Ewentualnie mała wzmianka o wyroku jaki zapadł, na procesie toczącym się za zamkniętymi drzwiami. Natomiast media zrobiły z niego celebrytę.

doklejcie to ;) to nie przepychanka
Ostatnio edytowano 16 maja 2012, 20:17 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wyjątkowo dokleiłam-ale to pierwszy i ostatni raz ;)
Loża szyderców

Sortuj wg