Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Laima 28 paź 2011, 20:47
totoro, a ja żem już skasowała,połapałam się,że znów coś źle przeczytałam.Przepraszam. :oops:
Laima

przez Artemizja 28 paź 2011, 20:48
totoro, czym się interesujesz?

-- 28 paź 2011, 20:48 --

Laima, Kasieńko zdarza się ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez totoro 28 paź 2011, 20:55
Laima to raczej ja powinnam się tłumaczyć, że napisałam niejasno ;) Przepraszam za zamieszanie.

Samarko (mogę się tak do Ciebie zwracać? :)) interesuj się wieloma rzeczami, ale wiadomo jak to jest w wieku lat kilkunastu. Wszystko zmienia się w tempie zastraszającym.
Moim głównym zainteresowaniem jest literatura - pożeram książki tonami, czasami nawet rodzice zabraniają mi czytać, bo uważają że zarywanie nocy dla książek jest chore. No cóż ;)
Oprócz tego, interesuję się trochę kulturą Japonii. Inspiruje mnie ten kraj, dzięki zainteresowaniu nim poznałam wielu wspaniałych ludzi.
Jednym z moich zainteresowań jest również teatr. Przez jakiś czas grałam nawet w kilku amatorskich teatrach, ale niestety musiałam zrezygnować. W przyszłym roku mam zamiar zdawać do liceum teatralnego - byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby mi się to udało :)

Dziękuję Wam, bardzo :) samara22, a może opowiesz coś o sobie? :)

/dopiero teraz przeczytałam mój post... jak ja nieskładnie piszę! Moja polonistka załamałaby nad nim ręce i pokręciła głową z dezaprobatą :D
Nie potrafię się nikomu zwierzyć.
Nie potrafię już nikomu zaufać.
Nie widzicie tego, że nawet światło wkrótce umrze, gasnąc.
Moją słabością a zarazem przeszłością, jest to, że nie potrafię się otworzyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 28 paź 2011, 21:00
totoro, możesz się tak do mnie zwracać,a jeśli Ci wygodniej,to mam na imię Kasia ;)
Ja również pożeralam książki,głównie literaturę fantasy i sf.Zaowocowało to studiowaniem polonistyki ;)
Ciekawe jest Twoje zainteresowanie Krajem Kwitnącej Wiśni.Co Cię w nim najbardziej interesuje?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez totoro 28 paź 2011, 21:11
Dobrze, więc od teraz będę mówić do Ciebie Kasiu :) Jeśli chcesz, również możesz używać mojego imienia, które - w gruncie rzeczy - jest jedyną "rzeczą" które lubię w sobie. Rodzice dali mi na imię Alicja tylko ze względu na to, że urodziłam się w dniu imienin Alicji. Jednak im jestem starsza, tym potrafię odnaleźć w sobie coraz więcej porównań do bohaterki "Alicji w Krainie Czarów". To bardzo inspirujące.

Również uwielbiam literaturę fantastyczną! Niestety mieszkam na wsi, bibliotek tutaj jak na lekarstwo, a jak już są, to niestety słabo wyposażone. Jednak nie narzekam, zawsze mogło być gorzej. Kto jest Twoim ulubionym autorem? Jeśli oczywiście takiego masz.

Na początku w Kraju Wschodzącego Słońca zainteresowała mnie popkultura. Miałam 12 lat i zaczęłam powoli odkrywać tamtą kulturę - tak bardzo inną od naszej.
Teraz jestem już trochę starsza, zaczęłam interesować się historią i sztuką Japonii, a także literaturą tego kraju. Jak do tej pory, najbardziej zainspirowały mnie japońskie wiersze - haiku. Skoro studiujesz polonistykę, to zapewne wiesz "z czym to się je". :D Był nawet w mojej przeszłości moment, w którym próbowałam pisać haiku, jednak skończyło się tylko na nerwach i straconym czasie. Tak bywa, niestety. Chociaż przyznam się po cichutku, że marzę o tym, by w przyszłości móc pisać zawodowo. Wiem, że to są marzenia typu: "chcę zostać gwiazdą rocka!", ale ciągle pracuję nad moim pisaniem. Nawet dzisiaj brałam udział w etapie szkolnym Konkursu Polonistycznego i teraz czekam na wyniki. Mam nie najlepsze przeczucia, ale może jakoś będzie.

przez Artemizja 28 paź 2011, 21:19
totoro, nie mam ulubionego autora ;) Wychowalam się na Harrym Potterze,Władcy Pierścieni i Gwiezdnych Wojnach ;) A tak poza tym,to bardzo przypadl mi do gustu Sapkowski ;)

Myślę,że powinnaś rozwijać swoje zainteresowania związane z literaturą i tworzeniem wlasnego tekstu.Wiadomo,nie wszystko wychodzi,ale warto.Nabierasz przez to doświadczenia i jednocześnie robisz to,co lubisz ;) Trzymam za Ciebie kciuki jeśli chodzi o Konkurs Polonistyczny ;)

Administrator

przez totoro 28 paź 2011, 21:24
Również wychowałam się na Harrym Potterze ;) To była jedna z pierwszych "poważnych" książek, jaką przeczytałam bez niczyjej pomocy. I również bardzo lubię twórczość pana Andrzeja Sapkowskiego. Co prawda do tej pory przeczytałam dwa tomy "Wiedźmina", ale myślę że gdy nadarzy się okazja, sięgnę po jego książki z entuzjazmem.

Bardzo dziękuję Ci za miłe słowa! Powtórzę się, ale to zainteresowanie bardzo wiele dla mnie znaczy :) Cieszę się, że jednak zdecydowałam się odezwać na tym forum.

A tymczasem muszę już uciekać.. życzę dobrej nocy Tobie, Kasiu i wszystkim forumowiczom! :papa:

przez Artemizja 28 paź 2011, 21:27
totoro, dobrej nocy Alicjo ;) :papa:

Administrator

przez Laima 28 paź 2011, 21:53
totoro, tworzysz to widzę spotkałam bratnią duszę.Dobranoc :papa:

-- 28 paź 2011, 22:06 --

Dobranoc :papa:
Laima

przez Nel 28 paź 2011, 22:50
samara22, a pokazesz?

na wiosnę kupiłabym sobie kaczkę....białą z żółtym dziobem
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Alienated 28 paź 2011, 23:00
Około dziesięciu minut milczenia, w którym to czasie samara przygotowuje swoją twórczość do szerszej prezentacji ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Artemizja 28 paź 2011, 23:03
dune, tylko się nie śmiej z moich bazgrolków :oops:
Alienated, daleko mi do tworczości...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Administrator

przez Nel 28 paź 2011, 23:05
samara22, ładne...i wcale nie straszne....smutne tylko....ja nie potrafię rysowac...całkiem...schematycznie tylko
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Artemizja 28 paź 2011, 23:06
moja mama stwierdziła,że te oczy ją straszą :bezradny:

Administrator

Sortuj wg