Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Snejana 27 sty 2013, 19:52
Saiga, na przykład :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez ProstaNazwa 27 sty 2013, 19:52
oj tak chodniki odśnieżone to stały argument. Do tego dochodzi, 'była praca a pensja wystarczyla na utrzymanie rodziny i na odłożenie do skarpety'. Pewnie nawet się zgadzam jakies plusy może i były, ale nie było ich na tyle, żeby zrównoważyć koszt wprowadzenia tego ustroju. Dzięki niemu też, Polska jest teraz kilka(dziesiąt?) lat za reszta świata. Nie mówiąc o konfidentach, który mieli wtedy raj. Człowiek po pewnym czasie zapomina niemiłe rzeczy i sytuacje, a pamięta w większości te miłe, tak jest ze wszystkim... (oczywiście ta teza nie odnosi się do ludzi z różnymi zaburzeniami, którzy pamiętają tylko te złe chwile :lol: :roll: tak, tak mówię o sobie)
ProstaNazwa

przez carola 27 sty 2013, 19:54
Saiga, sowieckie inwersje Towarzyszu - to jest to! :D
http://nieproszony-gosc.blog.onet.pl/ - mój blog o NN w moim życiu. Zapraszam

'Kiedy życie daje ci cytryny, nie rób lemoniady! Wścieknij się! "Nie chcę twoich głupich cytryn!"'
Samodestruktorka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 27 sty 2013, 19:55
ProstaNazwa, Bo za komuny, "czy się stoi czy się leży, dwa tysiące się nalezy" :mrgreen:
Człowiek po pewnym czasie zapomina niemiłe rzeczy i sytuacje, a pamięta w większości te miłe

to prawda :D dlatego zawsze wraca się do tego starego stanu rzeczy, mając dość obecnego i tak w kółko.
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Arhol 27 sty 2013, 19:56
ProstaNazwa, Wiesz jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas niema",komuna miała zalety i wady,wtedy owszem - socjal był zapewniony na dobrym poziomie,człowiek nie musiał się raczej martwić o zatrudnienie i mieszkanie...
Jednak wolność słowa,powszechny zamordyzm, i dostęp do czegokolwiek to była porażka.

Ja się śmieje że różnicy niema - wtedy były pieniądze, ale nie było na co wydawać,teraz jest wszystko, ale niema za co kupować :mrgreen:

-- 27 sty 2013, 18:57 --

carola, W sowieckiej Rosji to nerwice mają człowieka :mrgreen: (bez urazy jak co)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez ProstaNazwa 27 sty 2013, 20:09
to prawda :D dlatego zawsze wraca się do tego starego stanu rzeczy, mając dość obecnego i tak w kółko.

Snejana no właśnie tak się zaczyna u mnie błędne koło... Uświadomiłaś mnie, dało mi to do myślenia.

Saiga + to, że tak szybko jak prace zdobyłeś, tak samo szybko mogłeś z niej wylecieć... jeśli chodzi o byt na poziomie to system pożyczek zagranicznych swoje zrobił, ale to były koszty, które rosły w lawinowym tempie.

Ja się śmieje że różnicy niema - wtedy były pieniądze, ale nie było na co wydawać,teraz jest wszystko, ale niema za co kupować :mrgreen:

śmiechy chichy, ale sama prawda :lol:
ProstaNazwa

przez Snejana 27 sty 2013, 20:19
różnicy niema - wtedy były pieniądze, ale nie było na co wydawać,teraz jest wszystko, ale niema za co kupować

wychodzi na to, że tak źle i tak niedobrze :P

przez Adam Smith 27 sty 2013, 20:25
towarzyszu Snejana, będziecie dokuczać bratu ? :P
Adam Smith

przez Variable 27 sty 2013, 20:30
witam
Variable

przez Snejana 27 sty 2013, 20:31
Tomcio Nerwica, będziemy :mrgreen: zresztą towarzysz brat nie przesadza, bo to nie jest znów takie dokuczanie :P

-- 27 sty 2013, 19:32 --

virgo21, hej, jak przeżyłaś szkołę? :D

przez Variable 27 sty 2013, 20:36
Snejana, a nie bylo tak zle :P ale obudziłam sie z okropnym bólem oka własnie :roll: :evil:
Variable

przez Adam Smith 27 sty 2013, 20:36
Snejana, no dokuczanie może nie , ale marudzenie tak :P tak swoją drogą muszę wprowadzić karteczki na oglądanie telewizji u mnie ... chociaż nie , bo siostra zaraz wprowadzi na jedzenie :P
Adam Smith

przez Snejana 27 sty 2013, 20:38
virgo21, ból oka? :D co Ty z nim robiłaś? Mnie głowa bolała i przeszło dopiero po drugiej tabletce panadolu :evil:

-- 27 sty 2013, 19:38 --

czuję się dziś jak stara babcia :roll:

-- 27 sty 2013, 19:41 --

Tomcio Nerwica, na brata ta komuna źle podziałała :P ale karteczki na jedzenie to dobry pomysł :D ja się bez telewizji obejdę, nie jestem tak od niej uzależniona jak brat :P

przez Variable 27 sty 2013, 20:42
Snejana, może mi od zatok promieniuje :evil: oszaleje :roll:
Variable

Sortuj wg