Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez grettttta 24 sty 2013, 14:10
fozzie,
wybacz ,nie prześledziłam wcześniejszych stron , powinnam ?:)
grettttta

przez JBrown 24 sty 2013, 14:12
Wzielam leki to mi trochę przeszło, czekam na 15, w domu nic nie mogę zrobić za bardzo moze sprobuje jedna reką ugotować curry
Skupiona, staram się uciec choćby na chwilę przed smagającymi przeszłością biczami z piasku.Chowam się pod puchową niepamięć , zaciągam zasłony własnej świadomości. Nie udaje się wymknąć żmijowatym zygzakiem chociaż na chwile, jad z mrocznej podświadomości sączy się na ciepłą od łez poduszkę.

przez Aranjani 24 sty 2013, 14:13
JBrown, cieszę się że jest troszkę lepiej :)
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fozzie 24 sty 2013, 14:14
grettttta, mój błąd, że nie wpisałem się w dziale "Witajcie". Jestem tu dość nowy ale zdążyłem już trochę o sobie napisać.

przez Aranjani 24 sty 2013, 14:17
idę na szybkie siku z burkami ;)
Aranjani

przez grettttta 24 sty 2013, 14:19
Ja jestem Sylwia jestem tu nowa , chce pomóc mojemu przyjacielowi który cierpi na depresje, chciałam wejść w ten świat ... do końca nie wiem czy to dobry pomysł ,muszę się jakoś tu zaaklimatyzować i nie palnąć jakiejś głupoty , osobiście moje życie też nie jest takie kolorowe ale moje myśli nie ciągną mnie w dół ..

-- 24 sty 2013, 13:21 --

[b]JBrown[
co sprawiło ,że jesteś w takim stanie ? coś złego Cię spotkało ?
grettttta

przez JBrown 24 sty 2013, 14:21
grettttta, witaj, jeżeli jesteś zdrowa to tylko się cieszyć, widzisz cczasami dla osób zdrowych to co przechodzimy to fanaberie, więc podejrzewam, że ciężko ci będzie się w tym wszystkim odnaleść i zrozumieć, ale życzę powodzenia i witam :)
Skupiona, staram się uciec choćby na chwilę przed smagającymi przeszłością biczami z piasku.Chowam się pod puchową niepamięć , zaciągam zasłony własnej świadomości. Nie udaje się wymknąć żmijowatym zygzakiem chociaż na chwile, jad z mrocznej podświadomości sączy się na ciepłą od łez poduszkę.

przez grettttta 24 sty 2013, 14:22
fozzie,
jak byś się opisał w dwóch zdaniach ? teraz
grettttta

przez JBrown 24 sty 2013, 14:25
grettttta, ja lecze sie od lat, diagnozy byly rozne, choroba dwubiegunowa efektywna, psychoza maniakalno depresyjna ostatnio silna nerwica lękowa , a to co przeszłam w życiu starczyłoby na kilkutomową powieść, ale teraz chyba jest jeden z najgorszych okresów w moim życiu. Przeszłam wszystko od gwałtu przez dwoch facetów w wieku 17 lat, poprzez matkę alkoholiczkę która gasiła mi papierosy na brzuchu, tułaczkę głodna i bez dachu nad głową w UK a jak już znalazłam swoje miejsce w tym świecie z dna na dzień wszystko runęło i musimy zaczynać wszystko od zera - to tylko 1 procent tego co przeszłam.

przez grettttta 24 sty 2013, 14:26
JBrown,
nie dla mnie to nie fanaberie tylko każda przyczyna ma swój skutek; każdy skutek ma swoją przyczynę; rozumiesz co chce powiedzieć ? co sprawiło ,że się tak czujesz ? jesteś tu anonimowa więc jeśli Ci to nie sprawia problemu to bądź szczera , napisz i daj mi szanse Cię zrozumieć :)
grettttta

przez Arhol 24 sty 2013, 14:27
JBrown, o k*rwa ładna masakra.. :shock:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Saraid 24 sty 2013, 14:27
JBrown, masz sporo tych diagnoz ale nasi lekarze tak lubią sypac diagnozami ,ze czasem aż strach .. grettttta, witaj nowa :D
Saraid

przez fozzie 24 sty 2013, 14:28
grettttta, teraz jest już lepiej (po tabletkach) ale kiedy zacząłem się leczyć było strasznie. Brak sensu życia, brak zainteresowań, lęk przed wszystkim.

przez JBrown 24 sty 2013, 14:30
Kazdy psycholog ktory mial ze mna do czynienia wymiękał po usłyszeniu części mojego życia i stwierdzali jedynie, że żaden człowiek nie byłby w stanie tego przeżyć. Jakoś zawsze się podnosiłam, tylko teraz mnie naprawdę ścieło i sił mi zaczyna brakować :(

Sortuj wg