wielkanoc, ciemnanoc... czyli święta

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez paradoksy 21 kwi 2011, 16:28
jak spędzacie święta?
czy w ogóle je jakoś spędzacie? czyli wolicie w te wolne dni posiedzieć na forum?

jaki macie stosunek do świąt i tej całej szopki?

podtrzymujecie rodzinne /staropolskie tradycje?
paradoksy

przez linka 21 kwi 2011, 17:00
Stosunek mam obojętny łamane przez pozytywny. Lubię Wielkanoc bo wtedy jest dużo dobrego jedzenia i dużo osób ma wolne w pracy więc można się spotkać w szerszym gronie znajomych i pójść do baru itd.

Rodzinnych nie mam, katolickich i staropolskich nie podtrzymuje....idę z tym koszyczkiem do święcenia i na tym moje "świętowanie" się kończy ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 21 kwi 2011, 17:05
Tak jak u Linki,pójście z koszyczkiem.Aaa no i do spowiedzi idę.Ej właśnie jak powiedzieć księdzu,że miało się erotyczne myśli :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops:
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 21 kwi 2011, 17:08
moje święta będą się opierać na dobrym żarciu. z koszykiem nie idę, ale może siorę się wykorzysta do tego :D

przez linka 21 kwi 2011, 17:08
A żałujesz ich ? I postanawiasz poprawę? Bo jeśli nie to twoja spowiedź i tak się nie liczy.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez NoOneLivesForever 21 kwi 2011, 17:43
jak spędzacie święta?
czy w ogóle je jakoś spędzacie? czyli wolicie w te wolne dni posiedzieć na forum?
Ostatnie lata nie świętuję.
Aktualnie, każdy dzień traktuję tak samo, w święta jest fajnie, bo jest zawsze dobre jedzenie :mrgreen: a tak, niczym się ostatnio nie różnią od zwykłych dni. Kiedyś jeździło się do rodziny, wtedy było świątecznie, teraz unikam kontaktów z większą częścią rodziny i świątecznego klimatu nie ma. Do kościoła nie chodzę od... 7,8 lat, ostatnio normalnie byłem na swoim bierzmowaniu :D, potem tylko pogrzeby. Do spowiedzi też już nie pójdę, lista grzechów i ich kaliber wymagałyby wielodniowej spowiedzi i wieloletniej pokuty ;). Bałbym się też o księdza, czy by to wytrzymał.
Jak będę kiedyś mieszkał sam, to może postawię choinkę i zawieszę kolorowe lampki, bo mam sentyment, lubię zapach świerku. Można też powiesić do góry nogami:

Choinka to nie Wielkanoc, ale też święta, i to te lepsze, Wielkanocy nigdy nie lubiłem, Boże Narodzenie było bardziej klimatyczne.
Przypomniałem sobie właśnie, że gdy byłem dzieckiem na Wielkanoc dostawaliśmy prezenty od zająca, robiliśmy takie gniazdka z siana na dworze i zając :) podrzucał zawsze coś słodkiego, no i Lany Poniedziałek, tą tradycję lubię, mam fajne wspomnienia.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2011, 17:48 przez NoOneLivesForever, łącznie edytowano 1 raz
NoOneLivesForever

przez Thazek 21 kwi 2011, 17:47
JA będę siedział w domu jak zwykle...
poza tym Wielkanoc źle mi się kojarzy bo po pierwsze wtedy zaczęły się moje kłopoty ze zdrowiem...
lęki,mdłości i w ogóle takie tam...
a po drugie w tamtym roku były oficjalne oświadczyny z moją byłą J. :-|
wiecie... rodzice,spotkanie obgadywanie wesela... no ale cóż zostałem wychujany... :roll:

i teraz wiadomo skąd mój strach i negatywne nastawienie do życia z kobietą... :-|
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez linka 21 kwi 2011, 17:55
Thazek, Nie ma to jak wspaniale zmienić temat od : jak spędzasz święta do : dlaczego uważasz, ze wszytskie kobiety chcą z ciebie zrobić rogacza .....
Przyjaciel forum

przez Thazek 21 kwi 2011, 17:56
linka, Nie zmieniłem przecież... napisałem o świętach i jak je odbieram przecież 8)
a jeśli chodzi o święta to pewnie spędze ze znajomymi i rodzinką ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Korba 21 kwi 2011, 20:29
w tym roku siedzę w domu i ignoruję Święta, bo ich nie lubię i nie czuję się na siłach ich celebrować.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Ukasz 21 kwi 2011, 20:40
To w niedziele wszyscy z forum rowno o 20:06 po kielichu:)..
PS.Zdrowia!

przez Pinkii 21 kwi 2011, 20:45
Uważam że zawsze znajdzie się coś lepszego do roboty niż gnicie w domu przed kompem.
Mam plan jechać do rodziców, to teściów i na ognisko ze znajomymi. Natomiast nie wiem czy dam radę bo mnie ząb ćmi i jeśli nie uda mi się go naprawić dziś/jutro to zostanę w mieście co by w razie czego jechać na pogotowie. Ale rodziców na pewno odwiedzę. Lubię święta i utrzymuję tradycje rodzinne, kościelne itd.
Obrazek
zbanowany

przez linka 21 kwi 2011, 20:50
Uważam że zawsze znajdzie się coś lepszego do roboty niż gnicie w domu przed kompem.

To na 100%, jeśli dalej będzie taka piękna pogoda to jest dużo opcji :smile:
Przyjaciel forum

przez inny 21 kwi 2011, 21:01
paradoksy napisał(a):

Chyba do koszyka. Szopka to inne święta.
Ja w boga nie wierzę, ale lubie święta czy te czy tamte zimowe, bo co prawda trzeba sprzątać, ale zawsze jakieś urozmajcenie. Szkoda, że w te nie dają Kewina :D
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

Sortuj wg