Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez marcja 12 maja 2011, 21:32
Asia, no nie wiem, mysl, jak chcesz...;)
Ja tam wiem tylko tyle, ze jak mam nerwice to dusze sie wszedzie - i na wsi i w miescie, a jak nie mam to nie dusze sie nigdzie.
A mieszkam blisko centrum, ale za to w okolicy mam sporo duzych zielonych parkow i dzielnice willowo - wiejska, gdzie moge nakarmic kury, a nawet koze :mrgreen:

przez _asia_ 13 maja 2011, 13:56
marcja, no będę się upierać ;) , bo nie chodzi u mnie jedynie o duszności, a o ciągłe migreny z połowicznym paraliżem głowy, problemy z krążeniem, stan zapalny zatok, migdałków, wciąż przytkany nos i ropa w nosogardzieli (kilka razy dziennie muszę wciągać nosem ciepłą wodę z solą, żeby ją oczyszczać i pozbywać się ropy), dziwna wydzielina w gardle, uszach, ciągła derealizacja, otumanienie, niedotlenienie i inne objawy. Gdy jestem na świeżym czystym powietrzu te problemy znikają. Pojawiają się w zanieszczonym powietrzu. :bezradny:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez dogomaniaczka 26 maja 2011, 19:09
hmm a ja chcę sobie rozjaśnić włosy. oczywiście od dawna chcę rudy ale mama się pewnie nie podejmie farbowania ..ostatnio farbowałam ciemnym brązem na czarno, jaką farbę wybrać żeby rozjaśnić do jasnego brązu? kompletnie się nie znam. farba tamta zdążyła mi już zejść trochę i mam ciemny brąz. ale nie chce już tak ponuro.
paradoksy, miszczu? :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg