Jak schudnąć nie ruszając się?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Jak schudnąć nie ruszając się?

przez El Chupacabra 11 paź 2010, 20:46
niemądry napisał(a):El Chupacabra, tzn. miałem na mysli taką, że dajesz na full albo tłuszczy albo węglowodanów albo białka...

Jest to dieta antygrzybiczna, zwalczajaca Candida Albicans.

W skrocie, unikam weglowodanow prostych i cukru. Nie jem np: ziemniakow, bialego chleba, nabialu (jogurtu naturalnego), wszystkiego na mace pszennej, wiekszosci produktow zawierajacych cukier (niestety tez wiekszosc owocow) etc. Unikam alkoholu.

Cala reszta jest dozwolona.

Zamiast bialego chleba jem zytni na zakwasie, zamiast ziemniakow ciemna kasze i ciemny ryz, zamiast maki pszennej uzywam makki zytniej etc. Od czasu do czasu zre zabek czosnku i kiszona kapuche :pirate:

wola człowieka jest jego niebem

przez El Chupacabra 11 paź 2010, 20:54
niemądry napisał(a):El Chupacabra, czyli w sumie żadna dieta. Po prostu zdroworozsądkowe podejście do odżywiania się.

No tak nie do konca - cukier i nabial to duze wyzeczenie :( Brakuje mi zwlaszcza zoltego sera ehhh.

Ze nie wspomne o alkoholu... ale pozwalam sobie na 1-2 piwa w tygodniu.

wola człowieka jest jego niebem

przez Nodame 11 paź 2010, 21:39
Hej to może załóżmy wątek odchudzający :pirate: Fakt mi by się przydało schudnąć 4-5kg a w grupie raźniej - a nie! od tego też są fora tematyczne.

Niemądry - no to nie jedz słodyczy skoro widzisz, że Ci kilogramów przybywa, a na zagryzkę smutnego nastroju przerzuć się na jabłka :)
Nodame

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nodame 11 paź 2010, 21:43
No to wywal w kąt słodycze ;) Zrób sobie detoks słodyczowy to Ci minie na nie ochota - z resztą pewnie o tym wiesz i niepotrzebnie się wtrącam ;)
Nodame

przez Paranoja 11 paź 2010, 21:44
nie ruszając się to chyba medytacja jakaś :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Nodame 11 paź 2010, 21:51
Paranoja napisał(a):nie ruszając się to chyba medytacja jakaś :D

Na siedząco można spinać wiele mięśni :pirate:

Niemądry ja się czasami zastanawiam czy Tobie nie przydał by się najazd kilku osób z forum, żeby Cię postawić do pionu.

A wracając do tematu. Chcesz się razem odchudzać? Dla zdrowia :D (Ja właściwie po to, żeby się dopiąć w mniejszy rozmiar :oops: ). Pomyśl to by było jakieś wyzwanie na najbliższy czas - no i mobilizacja sił witalnych :smile:
Nodame

przez *Wiola* 11 paź 2010, 22:09
niemądry
Sorki ,że tak się do Ciebie zwracam, ale dołujesz mnie swoim podejściem. W każdym poście piszesz ,że jesteś stary i zdziadziały. Myślę ,a nawet jestem pewna ,że jestem od Ciebie starsza, więc wynika z tego ,że ja to już dawno żyć nie powinnam, a co dopiero tu siedzieć , a nie daj Boże mieć dobry humor:(
Moderator

przez Nodame 11 paź 2010, 22:18
Wymówki! Po stokroć wymówki!!! :x

A czy ja Ci każe się ze mną żenić? (z resztą moje serducho wbrew woli rozumu wybrało już sobie obiekt westchnień) Po prostu próbuję Ci znaleźć jakieś sensowne zajęcie na pewien czas i oczekuję, że to przemyślisz, a nie tylko wpuścisz jednym uchem a drugim wypuścisz. Dla zdrowia no :D
Nodame

przez DPpl 30 lis 2015, 00:02
xxx
Ostatnio edytowano 30 lis 2015, 00:08 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeczytaj regulamin zanim coś umieścisz.

przez ben rei 30 lis 2015, 00:24
mało jeść a dużo srać
fubar

Sortuj wg