Saga ,, Zmierzch"

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Saga ,, Zmierzch"

przez zrozpaczona20 03 lip 2010, 18:14
Musiałam założyc ten temat. Mma nadzieję , że nie macie mi tego za złego.
Po prostu kocham ten film, jest cudowny <3 Zwłaszcza Edek - wampir i Jeckob - wilkołak :***

A Wy ogladaliście te sagi? Co o nich myslicie i o aktorach grających w filmie?
zrozpaczona20

Re: Saga ,, Zmierzch"

przez Magdaa 03 lip 2010, 18:16
Widziałam pierwszą część. Strasznie nudna :P Co do tych wampirów- nie w moim guście totalnie. Ja lubię brzydkich facetów, takie wymuskane lalusie mi nie odpowiadają ;)
Magdaa

przez zrozpaczona20 03 lip 2010, 18:18
Ja zauważyłam ze co każda czesc to lepsza ;))
zrozpaczona20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 03 lip 2010, 18:25
Uwielbiam filmy o wampirach, zwłaszcza w najnowszym wydaniu. Faceciwampiry mi się bardzo podobają.
Obrazek
Główny Moderator

przez Goldielocks 03 lip 2010, 18:48
Magdaa napisał(a):Widziałam pierwszą część. Strasznie nudna :P Co do tych wampirów- nie w moim guście totalnie. Ja lubię brzydkich facetów, takie wymuskane lalusie mi nie odpowiadają ;)

Tak samo jak ja, mimo że nie oglądałam tego filmu w ogóle. ;)

Denerwuje mnie gwiazdorzenie aktorów grających w tym filmie... Ale to tylko moja opinia. :smile:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Nortt 03 lip 2010, 18:54
Wampiry o cukierkowych zębach i skórze błyszczącej jak psie jajca mnie nie kręcą. Prawdziwe wampiry nie swą romantyczne, są mroczne i krwiożercze, a takie sztywne laski jak główna bohaterka jedzą na deser.
Zbyt cukierkowo, popowo i sweetaśnie, ogólnie o kant dupy Kena rozbić ten cały film
Nortt

przez Goldielocks 03 lip 2010, 19:01
Nortt - fajne to są o takie wampiry, jak ten poniżej. :mrgreen:

Obrazek
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Joaśka 03 lip 2010, 19:07
Jeśli chodzi o książki - jak dla mnie super, czytało się przyjemnie. Filmy - oglądałam pierwszą część, film wydał mi się o wiele słabszy niż książka i kolejnych części już nie oglądałam. :P Aktorzy zupełnie nie pasują mi do postaci z książki, byłam strasznie rozczarowana. :roll: :evil:
Joaśka

przez Shadowkaa 03 lip 2010, 19:28
Magdaa napisał(a): Ja lubię brzydkich facetów, takie wymuskane lalusie mi nie odpowiadają ;)

Podpisuję się :uklon: Mam identycznie.
Shadowkaa

przez Korba 03 lip 2010, 21:03
ekhm.... o ile pierwsza część była całkiem sympatyczna, o tyle druga to dno totalne - katorgą było obejrzeć to do końca... obejrzałam jedynie dla tego młodego wilkołaka.... jeśli chodzi o wampira Edwarda hmmm - niestety nie wystarczy być przystojnym, aby być dobrym aktorem, a kolega Pattison w drugiej części był drewniany do wyrzygania, a dialogi drętwe, naprawdę nie dało się tego znieść.

uwielbiam filmy o wampirach, i jeśli już ktoś lubi wampirkowo-nastolatkowe story to dużo lepszy jest serial "pamiętniki wampirów"..., chociaż w moim guście jest "True Blood" - ale tego nie ma nawet co porównywać... :twisted:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Nortt 03 lip 2010, 21:20
Goldielocks napisał(a):Nortt - fajne to są o takie wampiry, jak ten poniżej. :mrgreen:

Obrazek

Złoto, NOSFEERRRATUUUU to klasyka przecie, taka psychodelia że szkoda gadać, polecam ci, looknij sobie :P
Nortt

Sortuj wg