Skocz do zawartości
Nerwica.com

Saga ,, Zmierzch"


Gość zrozpaczona20

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałam założyc ten temat. Mma nadzieję , że nie macie mi tego za złego.

Po prostu kocham ten film, jest cudowny <3 Zwłaszcza Edek - wampir i Jeckob - wilkołak :***

 

A Wy ogladaliście te sagi? Co o nich myslicie i o aktorach grających w filmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam pierwszą część. Strasznie nudna :P Co do tych wampirów- nie w moim guście totalnie. Ja lubię brzydkich facetów, takie wymuskane lalusie mi nie odpowiadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam pierwszą część. Strasznie nudna :P Co do tych wampirów- nie w moim guście totalnie. Ja lubię brzydkich facetów, takie wymuskane lalusie mi nie odpowiadają ;)

 

Tak samo jak ja, mimo że nie oglądałam tego filmu w ogóle. ;)

 

Denerwuje mnie gwiazdorzenie aktorów grających w tym filmie... Ale to tylko moja opinia. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wampiry o cukierkowych zębach i skórze błyszczącej jak psie jajca mnie nie kręcą. Prawdziwe wampiry nie swą romantyczne, są mroczne i krwiożercze, a takie sztywne laski jak główna bohaterka jedzą na deser.

Zbyt cukierkowo, popowo i sweetaśnie, ogólnie o kant dupy Kena rozbić ten cały film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o książki - jak dla mnie super, czytało się przyjemnie. Filmy - oglądałam pierwszą część, film wydał mi się o wiele słabszy niż książka i kolejnych części już nie oglądałam. :P Aktorzy zupełnie nie pasują mi do postaci z książki, byłam strasznie rozczarowana. :roll::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm.... o ile pierwsza część była całkiem sympatyczna, o tyle druga to dno totalne - katorgą było obejrzeć to do końca... obejrzałam jedynie dla tego młodego wilkołaka.... jeśli chodzi o wampira Edwarda hmmm - niestety nie wystarczy być przystojnym, aby być dobrym aktorem, a kolega Pattison w drugiej części był drewniany do wyrzygania, a dialogi drętwe, naprawdę nie dało się tego znieść.

 

uwielbiam filmy o wampirach, i jeśli już ktoś lubi wampirkowo-nastolatkowe story to dużo lepszy jest serial "pamiętniki wampirów"..., chociaż w moim guście jest "True Blood" - ale tego nie ma nawet co porównywać... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt - fajne to są o takie wampiry, jak ten poniżej. :mrgreen:

 

nosferatu.jpg

 

Złoto, NOSFEERRRATUUUU to klasyka przecie, taka psychodelia że szkoda gadać, polecam ci, looknij sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×