Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez Kaseina 14 kwi 2010, 18:22
magdalenabmw napisał(a):Kaseina- film nie jest fotomontażem, wzięła go w obroty prokuratura wojskowa.

No właśnie pewnie po to by ocenić czy to jest fotomontaż czy nie ,ale znając życie pewnie okaże się , że tak.Bardzo możliwe , że ktoś faktycznie tam był i to nagrał ,a ludzie dokonali nadinterpretacji tego co usłyszeli i tak nowa sensacja gotowa.
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

przez magdalenabmw 14 kwi 2010, 18:24
Shad- pistolety BORowców miały ponoć specjalne zabezpieczenie przed wysoką temperaturą, tak, aby nie wystrzeliły.

W 48 sekundzie ktoś krzyczy -'Dawaj gnata!' i zaraz słychać strzały... ! Czy Wy to słyszycie czy ja mam schize?!
No chyba że chodzi o gnata, żeby gapiów odstraszyć. Dobra, już się nie nakręcam... :oops:
Ale widzisz Shad- to nie była broń BORu bo rusek krzyczy 'dawaj gnata'.
Jacyś internaucie jeszcze znależli słowa 'zmiana planu', ale ja nie mogę znalezc tego momentu.

Shad- jestem wyluzowana :mrgreen: :pirate: Ja tu nie tworzę żadnych teorii bo sama nie mam zdania, ale tak sobie czytam co ludzie w necie piszą, i jak coś ciekawego widzę to tutaj Wam napisałam.
Ale spoko, może za bardzo zjechałam z tematu z tym linkiem. Bądz co bądz jego analiza ma być za 2 dni.
Ostatnio edytowano 14 kwi 2010, 18:36 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 2 razy
magdalenabmw

przez shadow_no 14 kwi 2010, 18:34
magdalenabmw, weź ciepłą kąpiel i się rozluźnij. :mrgreen:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez montechristo 14 kwi 2010, 18:36
ALEKS*OLO napisał(a):A ja Wam mowie , ruskie ich zestrzelili, pochowaja ich na Wawelu i bedzie wojna domowa, a Putin bedzie siedział i zacierał rece, za to , ze Polacy rozpowszechniaja prawde o Katyniu...

Ruskie? być może ale o tym dowiemy sie za dziesiąt lat. Ale z drugiej strony teraz muszą się kajać za swoje komunistyczne zbrodnie przed całym światem. Telewizje większości krajów na świecie chcą film KATYN. I kacapy przed prawdą nie uciekną.
A może jakieś służby specjalne w tym maczały palce? zgineło dużo ludzi niewygodnych politycznie pewnym kręgom

przez Korba 14 kwi 2010, 18:57
Ciekawa wypowiedź. Daleka jestem od popadania w paranoję, ale któż nie chciałby wiedzieć, co się naprawdę stało. Wiem, to nie zwróci życia nikomu, niestety.
Ja widzę w dwóch miejscach na filmie, że ewidentnie ktoś/coś się tam porusza. Magda nie masz schizy, ja też to słyszę.
Też się już wcześniej zastanawiałam skąd się wzięła liczba 132 osób na pokładzie. Dokładnie taką podawał tvn24, a oglądałam ten program od rana w sobotę, jeszcze zanim dowiedzieliśmy się o katastrofie, więc info śledziłam od początku.
Nie nakręcajmy się, zgoda. Ale podyskutować można, prawdaż? ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 14 kwi 2010, 19:05
Prawda, prawda :smile: Cieszę się że nie mam schizy.
Czytałam komentarze na różnych portalach że dyskusje na temat czy to zamach, czy nie zamach, czy film ciekawy czy nie ciekawy itd mają się zacząć po żałobie. Bo wiele ludzi pyta, dlaczego władze nie reagują na ten film, dlaczego nikt nie pyta otwarcie czy to nie zamach przypadkiem itd Ale za dwa dni ma być ekspertyza tego filmu i ponoć jakieś głębsze dyskusje mają nastąpić wśród rządzących...

Pożyjemy, zobaczymy ;)
Właśnie 'Fakty' oglądam, coś mówią o Wawelu...

p.s. Też oglądałam tv w sobotę od rana, pierwszy raz wcześnie wstałam bo miałam do szkoły jechać. I też słyszałam- najpierw były informacje że 3 osoby żyją, potem że 132 nie... A Rosjanie od razu podali liczbę 87- a ciekawe skąd to wiedzieli, skoro nawet Polacy nie mieli takiej listy.
magdalenabmw

przez montechristo 14 kwi 2010, 19:08
magdalenabmw napisał(a):Prawda, prawda :smile: Cieszę się że nie mam schizy.
Czytałam komentarze na różnych portalach że dyskusje na temat czy to zamach, czy nie zamach, czy film ciekawy czy nie ciekawy itd mają się zacząć po żałobie. Bo wiele ludzi pyta, dlaczego władze nie reagują na ten film, dlaczego nikt nie pyta otwarcie czy to nie zamach przypadkiem itd Ale za dwa dni ma być ekspertyza tego filmu i ponoć jakieś głębsze dyskusje mają nastąpić wśród rządzących...

Pożyjemy, zobaczymy ;)
Właśnie 'Fakty' oglądam, coś mówią o Wawelu...

Być może że był to zamach. Tego narazie niewiemy. Myślę że to pytanie zostanie postawione po pogrzebach jak emocję opadną - komu na tym by zależało najbardziej????

przez magdalenabmw 14 kwi 2010, 19:10
montechristo napisał(a):komu na tym by zależało najbardziej????

Na odpowiedzi czy na zrobieniu zamachu? Na odpowiedzi zależy każdemu Polakowi, a na zamachu.. hym.. No kilka ważnych osób tam leciało, min dowódcy sił, wojskowi...

No nie wiem... Zobaczymy. Jak nie my, to nasze prawnuki- tak jak my wreszcie znamy prawdę o Katyniu, po 70 latach.
magdalenabmw

przez fobia 14 kwi 2010, 19:11
to już nawet prof. Bartoszewski jest przeciwko Wawelowi :roll: Dla mnie żałoba po prezydencie zakończyła się z momentem podjęcia decyzji o pochówku na Wawelu.
Straszny widok- te 30 trumien na lotnisku a to zaledwie 1/3 całości :cry: aż mnie w gardle ścisnęło :cry:

[Dodane po edycji:]

właśnie ten film na tvn-ie pokazywali

przez Korba 14 kwi 2010, 19:18
Prof. Bartoszewski jest dla mnie wielkim autorytetem. Tak abstrahując.

fobia, to prawda. Było to bardziej wstrząsające i docierające do świadomości niż pierwsze dwie trumny pary prezydenckiej. Po prostu włamuje się to z trzaskiem w świadomość. Ten rozmiar tragedii.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez fobia 14 kwi 2010, 19:28
Kraków dobrze wie co robi i jak zarobić na tej tragedii - takie jest moje zdanie!

A co do teorii spiskowej to bym nie przesadzała! Zanim cokolwiek nie będzie wyjaśnione przez odpowiednie służby, po co wszczynać niepotrzebne awantury!

przez ALEKS*OLO 14 kwi 2010, 19:31
Nic nie wyjasnia bo w wyjasnieniach biora udzial "nie tylko" Polskie słuzby... wiec gdyby cos prawda nie wyjdzie na jaw.
Co do wypowiedzi , ktora wkleiła Magda, ciekawa, ciekawa. :mhm:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez magdalenabmw 14 kwi 2010, 19:35
Kiedy była relacja z przylotu tych trumien? Ciągle tvn oglądam i nic nie widziałam, a chciałabym zobaczyć. Można gdzieś w necie to obejrzeć? Dajcie jakiegoś linka jak macie (tak, jestem leniwa :oops: ).
magdalenabmw

przez fobia 14 kwi 2010, 19:39
Ten filmik co Magda wkleiła jest ciekawy i szokujący ,ale nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Niby słychać coś jak strzały itd. ale nie jesteśmy ekspertami i skoro prokuratura się tym zainteresowała to poczekajmy na efekty ich pracy.

Sortuj wg