Uwagi/prośby techniczne

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Uwagi/prośby techniczne

przez 1234qwerty 09 lis 2013, 03:11
khaleesi, tylko, że nie byłoby to nawet w najmniejszym stopniu skuteczne, a tylko utrudniałoby nowym użytkownikom korzystanie z forum.

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 10 lis 2013, 16:58
khaleesi, absolutnie i nieodwołalnie nie będzie zgody na ograniczenia w sugerowanej przez Ciebie kwestii. Nie tylko nic by nie wniosły, ale przede wszystkim, utrudniły funkcjonowanie nowym Userom. Możliwość wysyłania PW nawet, jak się nie ma postów jest bardzo ważna, ponieważ niejednokrotnie, to właśnie ta opcja pozwala na kontakt, kiedy ktoś nie chce pisać o problemie na publicznym forum. Nawet nie wiesz, ile takich PW dostaję. Nowy Użytkownik nie chcąc pisać na forum, wysyła PW i prosi o radę. Mamy go pozbawić tej możliwości? No way.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 10 lis 2013, 17:08
Nefertari napisał(a):khaleesi, absolutnie i nieodwołalnie nie będzie zgody na ograniczenia w sugerowanej przez Ciebie kwestii. Nie tylko nic by nie wniosły, ale przede wszystkim, utrudniły funkcjonowanie nowym Userom. Możliwość wysyłania PW nawet, jak się nie ma postów jest bardzo ważna, ponieważ niejednokrotnie, to właśnie ta opcja pozwala na kontakt, kiedy ktoś nie chce pisać o problemie na publicznym forum. Nawet nie wiesz, ile takich PW dostaję. Nowy Użytkownik nie chcąc pisać na forum, wysyła PW i prosi o radę. Mamy go pozbawić tej możliwości? No way.

Nefertari, tylko podsuwam pomysł nie zależy mi na jego wprowadzeniu
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 10 lis 2013, 17:15
khaleesi, spoko. Zadałaś pytanie, to odpowiedziałam.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez rotten soul 10 lis 2013, 17:25
khaleesi,
tylko podsuwam pomysł nie zależy mi na jego wprowadzeniu

Ja mam inaczej. Wyłuszczam swoje prośby, przedstawiam pomysły, bo mi zależy na ich wprowadzeniu. Inaczej bym tego nie robił.
rotten soul

Uwagi/prośby techniczne

przez magnolia84 10 lis 2013, 22:45
prawie codziennie wyświetla mi się komunikat "bad gateway" pomimo usuwania ciasteczek :/ dlaczego tak się dzieje?
magnolia84

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 10 lis 2013, 22:50
Bardzo proszę umieszczać prośby i pytania na liście. Zostanie to wysłane Naczelnemu 22-go listopada. Zobaczymy, jak się do tego odniesie.

Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 13 lis 2013, 15:27
Lista problemów/próśb w sprawach technicznych(data wysłania raportu do Naczelnego Administratora:22.11.2013):

1. Za mało emotek zdecydowanie. Brakuje np. głaskania po głowie i przytulania. Kilka innych wydaje się zbędnych.
2. Fajnie jakbym mógł zaznaczyć które działy chcę miec ukryte, i wtedy tematy z tych działów nie pokazywałyby mi sie w nieprzeczytanych postach.
3. Jak jestem w "dziale" nieprzeczytane posty, to chciałbym że jak kliknę na temat to mnie od razu przeności do pierwszego nieprzeczytanego posta. Taka funkcja jest na wielu forach i jest bardzo wygodna.
4. Jak jestem w dziale nieprzeczytane posty, to właśnie tam chcę przycisk "oznacz wszsytko jako przeczytane". Dlaczego żeby to zrobić muszę najpierw iść na stronę główną?
5. Rozwiązanie problemu powiadomień o nowych postach i PW na emaila.
6. Lepsze zarządzanie skrzynką z wiadomościami prywatnymi (jeśli w ogóle to możliwe). Wprowadzenie możliwości filtrowania, sortowania, wyszukiwania oraz reguł do już przechowywanych wiadomości w skrzynce itp. Przy dużych ilościach PW coś znaleźć i w ogóle tym zarządzać to droga przez mękę i mnóstwo bezładnego klikania.
7. Możliwość wyszukiwania postów danego użytkownika w konkretnym temacie.
8. By w pw była wyszukiwarka gdzie wpisywałabym hasło i by pojawiały mi się wszystkie pw z dana osobą a nie klikam jak mumin wszystkie strony
9. By pod profilem pod avkiem była płeć oznaczona. Czasem są takie nicki, ze nie wiadomo kto to.
10. Przy opcji zobacz swoje posty by było widać moje posty a nie szukam po tematach.
11. Możliwość ustawienia ilości wyświetlanych wątków/postów na stronie. O ukrywanie działów pisał mushroom, ja bym jeszcze chciał ukryć poszczególne tematy w działach oraz wątki przyklejone, które zajmują sporo miejsca na stronie.
12. Zniesienie limitu 750 pikseli szerokości dla wrzucanych z internetu obrazków
13. Na forum(szczególnie w niektórych tematach) brakuje funkcji Spojler.
14. By była opcja ukryj avatar u niektórych użytkowników. Niektóre avki działają bardzo dołująco itd itp
15. Niektóre tematy znikają z Obserwowanych.
16. Gdy klikamy na tytuł wątku znajdującego się w Obserwowanych - "Wybrany wątek nie istnieje"
17. Niełączenie postów,Tzn jesli dodaję po sobie jakiś post , żeby nie zlewało ich w jeden i temat "przeskakiwał " do aktywnych.
18. Niech zmienią nazwę w pw, z 'do wysłania" bo jest bardzo myląca i bez przerwy ktoś o to pyta.
19. Żeby można przewijać kółkiem myszy treść postów i PW podczas ich tworzenia, bo łapanie za pasek jest trochę starodawne i bardzo niewygodne
20.Możliwość wyboru stylu 2 do wyboru przez każdego użytkownika: jasny (ten co teraz jest) i ciemniejszy
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez Candy14 13 lis 2013, 15:58
khaleesi, moglas dodac, ze zebrane przez Rottena bo on je uporzadkowal
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Uwagi/prośby techniczne

przez khaleesi 13 lis 2013, 16:13
Candy14 napisał(a):khaleesi, moglas dodac, ze zebrane przez Rottena bo on je uporzadkowal

:?:
Każdy kopiuje liste i dodaje od siebie. Liste stworzyła adminka i pisała by wpisywać.

Lista problemów/próśb w sprawach technicznych(data wysłania raportu do Naczelnego Administratora:22.11.2013):

1. Za mało emotek zdecydowanie. Brakuje np. głaskania po głowie i przytulania. Kilka innych wydaje się zbędnych.
2. Fajnie jakbym mógł zaznaczyć które działy chcę miec ukryte, i wtedy tematy z tych działów nie pokazywałyby mi sie w nieprzeczytanych postach.
3. Jak jestem w "dziale" nieprzeczytane posty, to chciałbym że jak kliknę na temat to mnie od razu przeności do pierwszego nieprzeczytanego posta. Taka funkcja jest na wielu forach i jest bardzo wygodna.
4. Jak jestem w dziale nieprzeczytane posty, to właśnie tam chcę przycisk "oznacz wszsytko jako przeczytane". Dlaczego żeby to zrobić muszę najpierw iść na stronę główną?
5. Rozwiązanie problemu powiadomień o nowych postach i PW na emaila.
6. Lepsze zarządzanie skrzynką z wiadomościami prywatnymi (jeśli w ogóle to możliwe). Wprowadzenie możliwości filtrowania, sortowania, wyszukiwania oraz reguł do już przechowywanych wiadomości w skrzynce itp. Przy dużych ilościach PW coś znaleźć i w ogóle tym zarządzać to droga przez mękę i mnóstwo bezładnego klikania.
7. Możliwość wyszukiwania postów danego użytkownika w konkretnym temacie.
8. By w pw była wyszukiwarka gdzie wpisywałabym hasło i by pojawiały mi się wszystkie pw z dana osobą a nie klikam jak mumin wszystkie strony
9. By pod profilem pod avkiem była płeć oznaczona. Czasem są takie nicki, ze nie wiadomo kto to.
10. Przy opcji zobacz swoje posty by było widać moje posty a nie szukam po tematach.
11. Możliwość ustawienia ilości wyświetlanych wątków/postów na stronie. O ukrywanie działów pisał mushroom, ja bym jeszcze chciał ukryć poszczególne tematy w działach oraz wątki przyklejone, które zajmują sporo miejsca na stronie.
12. Zniesienie limitu 750 pikseli szerokości dla wrzucanych z internetu obrazków
13. Na forum(szczególnie w niektórych tematach) brakuje funkcji Spojler.
14. By była opcja ukryj avatar u niektórych użytkowników. Niektóre avki działają bardzo dołująco itd itp
15. Niektóre tematy znikają z Obserwowanych.
16. Gdy klikamy na tytuł wątku znajdującego się w Obserwowanych - "Wybrany wątek nie istnieje"
17. Niełączenie postów,Tzn jesli dodaję po sobie jakiś post , żeby nie zlewało ich w jeden i temat "przeskakiwał " do aktywnych.
18. Niech zmienią nazwę w pw, z 'do wysłania" bo jest bardzo myląca i bez przerwy ktoś o to pyta.
19. Żeby można przewijać kółkiem myszy treść postów i PW podczas ich tworzenia, bo łapanie za pasek jest trochę starodawne i bardzo niewygodne
20.Możliwość wyboru stylu 2 do wyboru przez każdego użytkownika: jasny (ten co teraz jest) i ciemniejszy
21. Czy przy opcji ignoruj była mozliwość nie widzenia również cytowanych wypowiedzi osoby ignorowanej.
Mistrz Avatara

Uwagi/prośby techniczne

przez Pieprz 13 lis 2013, 17:26

Może zrobić tak że jeśli w ciągu 24 godzin od poprzendiego postu dodamy następny to łączy, a jeśli odstęp czasu jest dłuższy to już nowy post powstaje.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Uwagi/prośby techniczne

przez lexon 13 lis 2013, 19:07
Mam takie pytanie kiedyś istniał czat na ircu , czy taki kanał nadal istnieje??
Ostatnio edytowano 13 lis 2013, 19:12 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z uwagi na tematykę

Uwagi/prośby techniczne

przez Artemizja 13 lis 2013, 19:11
lexon, czat jest wyłączony. W przeciągu niedługiego czasu mamy zamiar wprowadzić shoutbox. Niestety z powodów technicznych mamy pewne opóźnienia.

Administrator

Uwagi/prośby techniczne

przez Pieprz 13 lis 2013, 19:28
A może nowy dział w którym będziemy rozmawiać o zdrowiu fizycznym, dietach, ćwiczeniu, suplementach itp.?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg