Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez depresyjny86 11 cze 2010, 00:38
Vasques komu jak komu ale mnie nie rośnie :mrgreen: (110/70)
:)

przez scrat 11 cze 2010, 01:18
fobia napisał(a):też dostałam zaproszenie na te nowe forum. Jak będę chciała to sama se poszukam innego forum. To jest co najmniej denerwujące i chamskie :?

Jeszcze raz o to poproszę - każdy spam jaki dostaniecie na priv zgłaszajcie w tym temacie albo bezpośrednio do któregoś z funkcyjnych na priv. Nie ma tu miejsca dla spamerów niezależnie czy reklamują swoje forum czy mydło.
Przyjaciel forum

przez fobia 11 cze 2010, 09:08
myślę ,żę esprit zalogował się tu po to aby zobaczyć jak funkcjonuje takie forum, zdobyć znajomych i tworząc nowe forum próbował "zagarnąć" tutejszych forumowiczów jako ormowiec. To jest chamskie i to bardzo! :shock:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 11 cze 2010, 09:13
fobia, Spokojnie, nikt nikogo nie zagarnia.
Ja na tym forum jestem użytkownikiem, a na tamtym moderatorem.
Przecież my nikogo nie łapiemy i nie zmuszamy, żeby tam wchodził. Każdy ma wybór, nie bądźmy zawistni z powodu, że powstało tamto forum.
PeacE :great: :angel:
VasqueS

przez ALEKS*OLO 11 cze 2010, 10:06
VasqueS napisał(a):fobia, Spokojnie, nikt nikogo nie zagarnia.

PeacE :great: :angel:

To po co rozsyłacie PW z zaproszeniem ? Aha, żeby :" monopol nerwica.com sie skończył". (?)

Peace? jakie peace?
O użytkownikach forum nerwica.com , cytuje: " głupie lochy" , o samym forum , cytuje: "kolesiostwo", "rygor", "reżim", "gnębienie", "skrajni służbiści" .

Chyba troszku sie zapędziliście z myśleniem za samych użytkowników :? Budowanie nowego forum na obsrywaniu innego ?
Dziwne, że piszą to osoby, zbanowane , cóż za paradoks ...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez VasqueS 11 cze 2010, 10:25
ALEKS*OLO, Wiem, ale proszę te uwagi pisać do osób, które uczestniczyły w tych zadymach.
Ja powiedziałem, że to forum ma za twardy regulamin.
Ja też nie obsyłam nikogo z reklamami, więc nie cytuj moich słów, jeżeli się nie zwracasz do mnie, proszę. ;)
VasqueS

przez linka 11 cze 2010, 10:32
ALEKS*OLO, no właśnie doczytałam..... :lol:
Nic lepszego niż obsmarowywać nam dupy za naszymi plecami, na forum które tu reklamujecie ...... :lol:

Tak na dwa fronty to się źle kiedyś skończy......może warto było by skupić się na jednym he? :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 11 cze 2010, 10:38
Szczyt chamstwa.My powitaliśmy Was na forum chlebem i solą,a Wy tak się odwdzięczacie... ;)
:)

przez ALEKS*OLO 11 cze 2010, 10:44
VasqueS napisał(a): Wiem, ale proszę te uwagi pisać do osób, które uczestniczyły w tych zadymach.

No własnie napisałam.
Ja powiedziałem, że to forum ma za twardy regulamin.

I ?? Polecałabym na to Calgon. A poważnie, jak będziecie mieć 20000 uzytkowników, to wtedy pogadamy o twardym regulaminie.
Ja też nie obsyłam nikogo z reklamami, więc nie cytuj moich słów, jeżeli się nie zwracasz do mnie, proszę. ;)

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałam.
Ostatnio edytowano 11 cze 2010, 10:47 przez ALEKS*OLO, łącznie edytowano 1 raz
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 11 cze 2010, 10:45
Najbardziej ubawiło mnie hasło "my mamy miłosierdzie" :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 11 cze 2010, 10:46
hej ludzie ,dajcie spokoj-nie macie nic innego do roboty jak doszukiwanie sie intryg i spiskow??kazdy ma prawo byc na takim forum na jakim chce byc.Ja moge byc nawet na 100 jesli mi sie tak bedzie podobalo :D Nikomu tylka nie obrabiam. ;)
wovacuum

przez yans 11 cze 2010, 10:46
człowiek nerwica napisał(a):Szczyt chamstwa.My powitaliśmy Was na forum chlebem i solą,a Wy tak się odwdzięczacie... ;)

może ta sól okazała się solą w oku? ;)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez linka 11 cze 2010, 10:49
ps. Co znaczy "obsyłać kogoś reklamami" ?

wovacuum, nie doszukujemy się spisku, ale wiesz, tutaj ktoś reklamuje inne forum, po czym tam włążę i zostaję nazwana "tłustą lochą" - jak i inna część użytkowniczek stąd, przez osobę zbanowaną - a reszta przyklaskuje, bo to takie zabawne :great:

Mnie to śmieszy, ale uważam, że skoro tam ktoś uczestniczy w takich rozmowach to niech sobie już tam zostanie, po kiego jest tutaj skoro tu jest tak źle a tam tak zajebiście i wszyscy mogą wszystko.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez VasqueS 11 cze 2010, 11:04
linka, Podaj mi linka do postu, gdzie nazwano Cię tłustą lochą...

Pozatym, na tamtym forum Cię nie ma, więc tak jakby pisali o obcej osobie.
Tutaj też nie raz są pisane obraźliwe posty na osoby trzecie.
Aczkolwiek gdy podasz mi link, to zrobię z tym porządek.

Korba, No tak, bo my mamy miłosierdzie, takie jakim nas obdarzył Pan na górze.
:uklon: :uklon: :uklon:
VasqueS

Sortuj wg