Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez K. 07 maja 2010, 23:21
magdalenabmw, ja nie mam słów ;)

Pytanie do Admina : masz już dla nas ten ruszoffy ? :roll:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Ridllic 07 maja 2010, 23:36
Karolina dla Ciebie czarny z jakąś niewielką zieloną kropką :!:
Ridllic

przez Paranoja 07 maja 2010, 23:37
o kurcze, ale sie dzieje. Ja się cieszę, że zostałam doceniona, chociaż nie spodziewałam się takiego "wyróżnienia". Dowiedziałam się, że zostałam "doceniona" jak napisałam posta swojego :D

Jestem tu krótko to fakt, ale mam dość bliskie stosunki (hmm ale to zabrzmiało :lol: ) z niektórymi z forum. Kilka osób poznałam w realu, z kilkoma miałam romans, z kilkoma piłam wódke :D w każdym bądź razie uważam shada za bliską mi osobę, bardzo dużo mi pomógł, kiedy było ze mną najgorzej, dużo mi uświadomił, wytłumaczył itp i do dziś wiem, że jak mam problem, jak sobie z czymś nie radzę to mogę zadzwonić i mi pomoże, nawet jeśli mi zabraknie kasy na koncie to oddzowni, mimo, że do play ma drożej ;p :D

mi sie wydaje, że podświadomie całe to zamieszanie to zwykła zazdrość i tyle. shad jako szef ma takie kaprysy i może sobie nadawać rangi. W końcu to "jego' forum.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez K. 07 maja 2010, 23:38
Ridllic, a skąd Ty znasz moje imię :roll:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Ridllic 07 maja 2010, 23:39
zapytaj zuego ;)
Ridllic

przez K. 07 maja 2010, 23:40
mi sie wydaje, że podświadomie całe to zamieszanie to zwykła zazdrość i tyle. shad jako szef ma takie kaprysy i może sobie nadawać rangi. W końcu to "jego' forum.

o matko. nie skomentuję, zazdroszczę Ci, zżżżżżżera mnie od środka zazdrość jakiej mało.
zastanów się co piszesz, bo możesz kogoś niechcący urazić, chcąc zatuszować to co konkretnego jest do przekazania.

przepadam za ludźmi, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem. :roll:

rozkoszuję się chwilą, mam 500 postów i będę mieć różową rangę i tytuł 'nabijaczka bezsensownych postów'.

BEZ odbioru.
K.

przez Paranoja 07 maja 2010, 23:44
jak narazie to widzę właśnie, że od jakiś 3 stron nabijasz bezsensowne posty o kolorze nicka i innych pierdołach. Nikogo nie mam zamiaru obrażać. Po prostu mnie śmieszy, że głupi kolor jest powodem do jakiś bezsensownych dyskusji.

Jak dla mnie to możesz mieć migający nick jeśli jest taka możliwość. Gdyby Cię to nie ruszalo, nie wypowiadałabyś się w tym temacie tylko znalazla ciekawsze tematy. Bo przecież nie o kolor nicka tu chodzi, prawda ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Goldielocks 07 maja 2010, 23:57
K. - nie rozumiem Twojej ironii... Wydaje mi się całkowicie bezpodstawna.

Do, czego dążysz swoimi wypowiedziami :?: :?: :?:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 01:22
Widzę, że najbardziej boli ta dyskusja osoby pokolorowane :great: I te pokolorowane osoby się najbardziej tłumacząąą, że hej :mrgreen: heh
Zgadzam się z K. we wszystkim co pisze, jesteśmy głupie i kłócimy się o durne kolory nicka, i cholernie Wam zazdrościmy tych znajomości w realu, tego, że możecie zadzwonić do admina jak Wam żle i że ktoś docenił Wasz wkład w forum.

Naprawdę, przyjmijcie moje najszczersze gratulacje :roll:
I nie tłumaczcie się tak, bo to wygląda jak byście miały coś do ukrycia ? ;)

Z mojej strony też bez odbioru.
Pzdr.
magdalenabmw

przez Ridllic 08 maja 2010, 04:24
magdalenabmw, ja Cie tak LJUBLU moja bemeczko :* bo np kto by mi smyczke do poduszania zaproponował ;) albo pisał o słodkościach haa :?:
Ridllic

przez Pstryk 08 maja 2010, 07:14
Zuo sikam ze śmiechu.... :lol: :lol: :lol: :lol: naprawdę niektórzy powinni pisać scenariusze telenowel a'la moda na sukcesXD
Pstryk

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:02
magdalenabmw, umarłam już z rozpaczy i zazdrości :why: .A Ty?
Shadowmere

przez yans 08 maja 2010, 10:26
Czytam temat z ogromnym zainteresowaniem - jakież dramaty! Jakież emocje! Ten scenariusz napisało życie!

Aż mi głupio wpadać w środek tej zażartej dysputy ale mam pytanie do admina... no i tak jakoś... muszę akurat tutaj. Czemu jak zaglądam w nowe posty i klikam przy niektórych tematach w ikonkę "pokaż pierwszy nieczytany post" to mnie odsyła uparcie do jakiegoś postu sprzed paru dni? To pewnie moja wina (w sensie mojej przeglądarki?) Można coś z tym poczynić?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:29
yans, "jakież dramaty,jakież emocje!Ten scenariusz napisalo życie."

Nie ma tu odpowiedniej ikonki.Prawie zsikalam sie z beki :lol: :lol:
Shadowmere

Sortuj wg