Cytat na dziś

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Cytat na dziś

przez Makosz 30 sty 2015, 18:14
Always, always, always
believe in yourself
because if you don't
Then who will, sweetie?

Marilyne Monroe

-- 31 sty 2015, 07:58 --

Wath we think we become...

Buddha
Never bend your head
Always hold it high
Look the word straight
In the eye.
*Helen Keller

https://www.youtube.com/watch?v=HaONHdLF55o

Cytat na dziś

przez wel2 31 sty 2015, 11:23
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Cytat na dziś

przez Arhol 31 sty 2015, 11:50
The flowers bloom, then wither …

the stars shine and one day become extinct …

This earth, the sun, the galaxies and even the big universe

someday will be destroyed …

Compared with that,the human life is only a blink,

just a little time …

In that short time, the people are born, laugh, cry, fight,

are injured, feel joy, sadness, hate someone, love someone.

All in just a moment.

And then, are embraced by the eternal sleep called death.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cytat na dziś

przez katia010 31 sty 2015, 21:37
wel2, zawsze obawiałam się, że tą drogą pozbędę się wszelkich przyjaciół

Cytat na dziś

przez wel2 01 lut 2015, 09:28
Obrazek

-- 01 lut 2015, 08:32 --

katia010, nie wiem Katia, nie znam się na życiu :-)
teoretycznie lepiej żeby nasz czas był w pełni wartościowy i spędzany z ludźmi, przy których lepiej się czujemy, albo w innym wypadku nauczyć się żyć w samotności ? co też może być wartością i uczyć ?

ja tam nie wiem bo moje życie to udręka :P
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Cytat na dziś

przez Arhol 01 lut 2015, 13:06
All our knowledge merely helps us to die a more painful death than animals that know nothing
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Cytat na dziś

przez Midori 02 lut 2015, 14:13
Pożyję tu jeszcze trochę i zobaczę, co się stanie, pomyślała. Umrzeć zawsze mogę później. Prawdopodobnie.

Nie mógł się odpędzić od myśli, że być może samotność została mu przeznaczona. Ludzie przychodzili do niego i wkrótce odchodzili. Chyba czegoś w nim szukali, lecz nie znajdywali - a może to, co znajdywali, im się nie podobało - więc rezygnowali (albo doznawali rozczarowania, wpadali w gniew) i opuszczali go. Pewnego dnia nagle znikali. Bez wyjaśnienia, bez zwykłego pożegnania. Jakbym ostrym, bezszelestnym mieczem przecinali więzy, w których jeszcze krążyła gorąca krew, w których jeszcze wyczuć można było cichy puls.
Musi być we mnie coś istotnego, co ludzi rozczarowuje. "Bezbarwny Tsukuru Tazaki", powiedział na głos. W sumie nie mam w sobie nic, co mógłbym innym ofiarować. A raczej może nie mam nic, co mógłbym ofiarować sobie samemu?
Midori

Cytat na dziś

przez Arhol 02 lut 2015, 16:46
Who a person hangs out with is their choice. And I couldn't care less about rumors. Until I tried talking to them myself, I wouldn't know...
Moderator

Cytat na dziś

przez Pituś 02 lut 2015, 16:57
Wypierdalać na świeże powietrze ! :twisted:
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Cytat na dziś

przez asl 02 lut 2015, 21:43
Pituś napisał(a):Wypierdalać na świeże powietrze ! :twisted:

:great:
asl

Cytat na dziś

przez Arhol 03 lut 2015, 08:51
Stress makes you bald, but it’s stressful to avoid stress, so you end up stressed out anyway,
so in the end there’s nothing you can do.
Moderator

Cytat na dziś

przez wel2 03 lut 2015, 11:06
Obrazek

-- 03 lut 2015, 10:12 --

“ Gdybym rzucał się z okna za każdym razem, kiedy coś mi nie wyszło – spędziłbym życie w locie. ” [ Dmitrij Nagijew]

Cytat na dziś

przez Arhol 04 lut 2015, 09:11
An unreasonable situation deserves an unreasonable solution.
Moderator

Cytat na dziś

przez wel2 05 lut 2015, 09:58
:(

Powiem Ci coś, boś młody i jeszcze nie zdążyłeś sobie życia zmarnować. Słuchaj i zapamiętaj: siedem jest grzechów głównych, a najcięższym z nich jest lenistwo. Pod wieloma imionami będzie się ono przed tobą maskować; jako posępnica albo melancholia będzie występować najłacniej. Nie poddawaj się gnuśności, jak raz cię dopadnie, nigdy nie odpuści. Noce prześpisz, dnie przeziewasz, trudnościom umykając, wysiłku unikając, oślepniesz i ogłuchniesz na żywioły wszelkie. Robak roztoczy nad tobą opiekę. Zamiast radości poczujesz zazdrość wobec wszystkich, którym życie smakuje. Nie będziesz żył, tylko pleśniał, z pleśnią na ustach dreptał w miejscu, cudzym pleśniom wrogi.

[ W. Kuczo- "Senność"]

Sortuj wg