Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez wiejskifilozof 05 gru 2014, 15:41
Ja nie palę,ale jestem za legalizacją.

Marihuana

przez Kalebx3 05 gru 2014, 15:51
Ja nie palę,

podobno Amisze nie mogą palić ;) , a Amisze w okularach to już w ogóle :D
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Marihuana

przez wiejskifilozof 05 gru 2014, 15:52
Tytoniu też nie palę :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Rico 14 gru 2014, 16:00
Legalizacja tak. Wg mnie wszystko powinno być legalne, w końcu nóż można kupić bez problemu, więc czemu nie narkotyki?
Ostatnio po paleniu, 3 tygodnie temu, stwierdziłem, że nie ma większego sensu w paleniu. Tzn. nic to mi nie daje, chwilowy relaks. Alkohol to jeszcze gorzej, to jest dopiero narkotyk ogłupiający masy. Jednak całkowicie odstawić alkohol jest ciężko, bo zawsze to symboliczne piwo przy spotkaniu, co ja wodę mam pić? :P Zresztą częstotliwość moich spotkań takich jest taka mała, że takie ilości alkoholu (jeśli się ograniczę do 3 piw) to jest niewiele. Ale do świąt postaram się nie pić nic. Palić chyba też.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Marihuana

przez nerwosol-men 27 gru 2014, 23:08
ostatnio trochę wróciłem wypaliłem całkiem sporo, ale po jakimś czasie stwierdziłem , że wole alko od tego, i już mnie tak nie kręci jak kiedyś, ale nie wykluczam że za jakiś czas sobie nie przypalę dla luzu na jakimś filmie np :D , ale puki co daje sobie radę bez tego lepiej machnąć kilka piwek dla chilloutu
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Marihuana

przez Rico 28 gru 2014, 17:29
Doszedłem do wniosku, że nie ma sobie co odmawiać, jest okazja z kimś to chętnie. Nie ma to nie ma. Nic na siłę. Traktuję to bardziej jak alkohol, jak piwko (ewentualnie trzy :D ) przy spotkaniu. Jak za bardzo nie przydżumię się to też można ciekawie porozmawiać jak przy alko, a nie mam tych negatywnych później konsekwencji związanych z brzuchem i bólem głowy. Wszystko dla ludzi, z umiarem.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

Łajz lajf...

Marihuana

przez Rashid 28 gru 2014, 19:10
Legalizacja i tak wiele nie zmieni - Ci którzy byli przeciwni nie zapalą, Ci którzy palili, będą palić nadal ( tyle, że ceny mogą pójść w górę jak nałożą akcyzę ;) ). Raz próbowałem na imprezce, kumple zrobili kadzidło z plastikowej butelki i zaciągłem ze 3 razy, ale efektu nie było.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Marihuana

przez Rico 29 gru 2014, 00:14
Pewnie byłeś pod wpływem alkoholu, wtedy mogłeś nic nie poczuć.

Łajz lajf...

Marihuana

przez BillyBibbit 29 gru 2014, 12:53
Marihuana mogła wygenerować Twoje ukryte lęki. Ktoś wyżej pisał, że potęguje nastrój i to całkowita racja. Może tak być, że miewasz objawy jakiejś formy fobii społecznej i bez palenia w tramwaju też czujesz się "nie swojo" a paląc jest gorzej. Podświadomie coś jest nie tak jak ma być. Thc osadza komórki, które odżywiają te odpowiedzialne za pamięć roboczą co przeszkadza w niektórych procesach poznawczych ale to ustępuje. Po prostu przestań palić i wszystko wróci do normy. Popracuj nad swoim życiem, obierz jakieś cele, ciesz się nim a będzie tylko lepiej. :)

Marihuana

przez nerwosol-men 29 gru 2014, 15:59
jeszcze teraz jestem w znajomej w Czechach a tutaj jaranie jest legalne :) sporo ludzi pali i z załatwieniem nie ma kłopotu , kto wie od czasu do czasu można sobie przypalić na jakiś film dla wkręcenia 8)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Marihuana

przez Jabłko 04 sty 2015, 08:52
Rashid napisał(a):Legalizacja i tak wiele nie zmieni - Ci którzy byli przeciwni nie zapalą, Ci którzy palili, będą palić nadal ( tyle, że ceny mogą pójść w górę jak nałożą akcyzę ;) ). Raz próbowałem na imprezce, kumple zrobili kadzidło z plastikowej butelki i zaciągłem ze 3 razy, ale efektu nie było.

Tak, tylko, że z tą całą "legalizacją" ludzie będą mieli w końcu możliwość zakupu suszu w cywilizowany sposób, z certyfikatem jakości, wagowo i po prostu porządne dobre ziele, a nie jak to nieraz robią wciskają niektórym jakieś liście z nasionami.. Dlatego ja zachęcam serdecznie do uprawy własnych konopi, to bardziej wciąga niż samo palenie, uprawia się tak naprawde tylko dla uprawy, a susz to tylko taka nagroda, owoce pracy ;). Uprawa własnych roślin to na dzień dzisiejszy jedyne wyjście w Polsce, jeżeli chcesz zapalić wysokiej jakości zioło nie wspierając przy okazji finansowo róznych karteli i innych gangów, które oczywiście są gorąco przeciw "legalizacji"... Co do ceny to nie wiem, bandyckie polskie państwo na wszystko nakłada ogromne akcyzy, gdyby puścić trawe na wolny rynek jej cena przypuszczalnie spadła by ok. 4 krotnie. W Czechach na dostawę medycznej marihuany przetarg wygrała firma oferując gram za ok. 11zł

Marihuana

przez Misiw 04 sty 2015, 11:46
Podbijam. Pierwszy post, dotyczy też mnie.
Czy miał ktoś podobne objawy po maryśce? Ja mam lęki, boję się że uszkodziłam sobie mózg. Czuję jak tam coś się dzieje...

Marihuana

przez Rico 04 sty 2015, 15:35
Nie sądzę, to nie bieluń. Po prostu nie pal i tyle.

Najwidoczniej wielu ludziom, więcej niż się wydaje nielegalna marihuana jest na rękę. Żeby mieć wysokiej jakości, a przede wszystkim czyste zioło trzeba mieć farta i sprawdzone źródło. W przypadku legalności byłaby pewność co palisz, wiadomo mniej więcej czego spodziewać się po użyciu.

Łajz lajf...

Marihuana

przez Jabłko 04 sty 2015, 22:49
Rico napisał(a):Nie sądzę, to nie bieluń. Po prostu nie pal i tyle.

Najwidoczniej wielu ludziom, więcej niż się wydaje nielegalna marihuana jest na rękę. Żeby mieć wysokiej jakości, a przede wszystkim czyste zioło trzeba mieć farta i sprawdzone źródło. W przypadku legalności byłaby pewność co palisz, wiadomo mniej więcej czego spodziewać się po użyciu.

Albo troszkę się wysilić i kupić nasiona ;) I nie trzeba mieć żadnych zajebistych kontaktów

Sortuj wg