Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Ryfka 10 mar 2013, 21:13
Ala1983. Mylisz się ja wcale nie korzystałam z takiej psychoterapii i nie mam takiego zamiaru. Sama sobie rdzę jakoś ze sobą

przez martin8700 10 mar 2013, 21:16
Ciekawi mnie w jaki sposób sobie radzisz? jak kontrolujesz lęki itd??
Citabax 20,Propranolol 40,Trittico 75

przez ala1983 10 mar 2013, 21:20
martin8700, Pewnie tak jak ja kiedyś. Ale nie chcę odpowiadać za koleżankę.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ryfka 10 mar 2013, 21:24
Nic nie kontroluję,a lękom pozwalam samym minąć. Jak się miało w dupie ostrzeżenia i żarło przez tyle lat psychotropy to teraz trzeba to samemu odcierpieć. Cierp ciało jak ci się głupoty chciało.

przez martin8700 10 mar 2013, 21:57
ala1983 napisał(a):martin8700, Pewnie tak jak ja kiedyś. Ale nie chcę odpowiadać za koleżankę.

jak się z nimi zmagałaś?zainteresowało mnie to :)

przez ala1983 10 mar 2013, 22:03
martin8700, No normalnie, procha zapodałam i na jakis czas był spokój.. ale to nie tędy droga jak wiadomo..
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Ryfka 10 mar 2013, 22:19
Ala1983 A ja nie zapodaje sobie prochow 750dni.

przez daisy999 13 mar 2013, 17:05
Martin ale jesteś dzielny, że wytrzymujesz ! ja na razie wzloty i upadki, ale jesteś dla mnie inspiracją, że już tyle dni jesteś czysty ! mi skacze puls na maxa - do 138 i wiecej, czuję się wtedy jakbym umierała, miałam badania i wszystko ok - powód nerwica. Nie umiem tego opanować i wtedy xanax .. ale walczę -) a Tobie gratuluję z całego serca !! w kontakcie -) pozdrawiam też Wszystkich innych walczących -)

przez martin8700 15 mar 2013, 12:45
daisy999 napisał(a):Martin ale jesteś dzielny, że wytrzymujesz ! ja na razie wzloty i upadki, ale jesteś dla mnie inspiracją, że już tyle dni jesteś czysty ! mi skacze puls na maxa - do 138 i wiecej, czuję się wtedy jakbym umierała, miałam badania i wszystko ok - powód nerwica. Nie umiem tego opanować i wtedy xanax .. ale walczę -) a Tobie gratuluję z całego serca !! w kontakcie -) pozdrawiam też Wszystkich innych walczących -)

Dziękuje Tobie bardzo kochana :P czasami mam chęci rzucić to całe rzucanie benzo i wziasc juz tenj cloranxen :P aby poczuć rozluźnienie i brak tego ciągłego niepokoju :P wczoraj przeżyłem hardcore :P oglądam tv i koles prowadzil program i co jakis czas mowil do telewidzow czyli patrzyl sie na mnie :D poczulem lęk że on się na mnioe patrzy heh ostro ;p ale daje tym lękom swobode czyli nie spinam się czekam aż miną bo niestety trzeba to przecierpiec :) zwiększyłem dziś dawke citabaxu do 30 mg i troche lepiej,czuje tez ze napiecie twarzy,plecow ,szyi juz nie jest takie jak na poczatku.Jest mniejsze a te napiecia nie sa juz caly czas jak wczesniej.Staram sie nie myslec o tych efektach,zajmowac sie czyms,robic pompki,czytac,wychodzic na dwor,spacery,czytam teraz ksiazke "Moja nerwica"-Anna Polender,bardzo ja wszystkim polecam.Dowiedzialem sie tam, wiele ciekawych rzeczy ktore zmieniam w swoim zyciu.Straszne mysli dołujące atakuja ale tez staram sie je wpuszczac i wypuszczac to zauwazylem ze przez to jest ich mniej :) usmiech ,pozytywne mysli,zajecie sie czyms i glowa do gory bo zycie jest piekne choc musimy wycierpiec sie troche ale jest warto :) wlasnie slonko wpada mi przez okno i pojawil sie usmiech :) powodzenia Tobie daisy i reszcie ;)

-- 15 mar 2013, 11:51 --

A co do tego pulsu to Cie daisy pobiłem :P bo raz miałem częstoskurcz nadkomorowy,mierze puls i myslalem ze sprzet nie dziala jak powinien.Wyswietlilo mi 170 masakra.Od razu szpital na izbe przyjec,kroplowka,dozylnie jakies leki ale nic nie pomaga.W koncu musialem przekimac nocke tam no i w nocy jak sie przebudzilem to juz puls git,mam tak raz na miesiac czasami zadziej .Pomaga drzemka :)

przez kasiaaa34 15 mar 2013, 17:07
Martin, super czyta się takie wieści. :brawo:
Mnie, po 2,5 miesiąca od odstawienia, zaczyna wracać sen.

przez greenlight 16 mar 2013, 22:22
Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

przez kaja123 17 mar 2013, 14:54
greenlight napisał(a):Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

widzę że łykasz perazin i xanax. Perazin w małych dawkach działa również p/lękowo schodź powoli z xanaxu a szybko dojdziesz do siebie. Będzie dobrze :D

przez greenlight 17 mar 2013, 16:38
kaja123 napisał(a):
greenlight napisał(a):Wydaje mi sie że wpadłam w uzależnienie, biorę benzo od października coraz regularniej. Dodatkowo musze mieć je zawsze przy sobie bo inaczej wpadam w mega panikę.

widzę że łykasz perazin i xanax. Perazin w małych dawkach działa również p/lękowo schodź powoli z xanaxu a szybko dojdziesz do siebie. Będzie dobrze :D

Nie, nieaktualny podpis.
Perazin bralam kilka dni ale strasznie sie czulam i odstawilam. Łykam na zmiane xanax z lexotanem.

przez kaja123 17 mar 2013, 16:44
greenlight, jedno i drugie uzależnia :cry:

Sortuj wg