Wątpliwości dotyczące natury kobiet...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 15:55
Siema, mam 26 lat i jeszcze nigdy nie byłem w związku. Pierwszy sex zaliczyłem w wieku 14 lat na koloni w Sopocie. Później spotykałem się z tą dziewczyną przez 4 miesiące, ale celem tych spotkań był jedynie sex i nie było żadnych czułych słówek ani budowania relacji. Wiedziałem, ze ta laska rucha się z innymi kolesiami, ale mi to nie przeszkadzało, bo miała idealne ciało. Po 4 miesiącach znalazła chłopaka, ale i tak puknąłem ją kilkanaście razy w przeciągu kolejnego pół roku, a potem zaszła w ciążę z jeszcze innym kolesiem. Jestem bezpłodny i mogę testować uczciwość kobiet i tak się złożyło, że w liceum poderwałem najładniejszą dziewczynę w klasie... Zaszła w ciąże i wmawiała, że to moje dziecko, a naprawdę nie wiedziała kto jest ojcem. Pokazałem jej na papieże że jestem bezpłodny i zaczęła szukać innego kolesia żeby go wrobić ale nikt się na to nie nabrał. Zacząłem chodzić na weekendowe imprezy i zdarzało się, że za każdym razem uprawiałem sex z inną laską, a mam bardzo wybredny gust i nie schodzę poniżej poziomu 9/10. Laski lecą na moje wysportowane ciało i drogie ciuchy, które mam od rodziców i nieważne jak poprowadzę rozmowę to i tak zawsze coś wyrwę. W wieku 22 lat znudziło mi się zaliczanie i nabrałem ochoty na stały związek, ale nie potrafię zaufać kobietom. Chciałem szukać tej jedynej ale myślę, że wszystkie kobiety są takie jak te które podrywałem. One się niczym nie różnią, a na dodatek mają wybujałe ego, myśla że wszystko im się należy od życia za to że mają vaginę i okłamują swoich facetów. Moja matka zdradzała tatę, ale on ma taki zimny charakter, że nawet się nie przejmował i sam ją zdradzał, zawsze mi powtarzał "Antek, kobieta to narzędzie wielofunkcyjne której główną funkcją jest sex, a jak jej dobrze zapłacisz to zrobi pranie, posprząta, ugotuje i wyniesie śmieci". Czytam dużo w internecie jak faceci mają problemy z kobietami, albo jak w pracy kobiety kopią pod sobą dołki, albo nie mogą się ze sobą przyjaźnić i ciągle sobie docinają , knują intrygi, kłamią żeby przedstawić się w lepszym świetle i udają takie niewinne i miłe, a jak przyjdzie co do czego to robią awanturę o byle co i odwracają sytuację żeby zawsze to nie one były winne.

Nie wyobrażam sobie tylko chodzić do pracy i zaliczać panienki, chciałbym się ustatkować i znaleźć kobietę na stały związek, ale boję się, że to co napisałem o kobietach to prawda dotycząca całej płci, albo chociaż ładnych kobiet, bo brzydkiej nie chcę.

Proszę, przekonajcie mnie, że kobiety takie nie są i miałem tylko pecha, że na takie trafiłem!

przez bittersweet 06 paź 2015, 17:27
Przytyj i nos ciuchy z lumpexu, taki test ktora sie wtedy Toba zainteresuje hehe
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Evia 06 paź 2015, 17:29
Mistrz Gry napisał(a):Pokazałem jej na papieże że jestem bezpłodny

A co to takiego na papieża? Jakaś nowa pozycja? :D :D :D

Mistrz Gry napisał(a): zaczęła szukać innego kolesia żeby go wrobić ale nikt się na to nie nabrał

No tak, dziewczyna jest wiatropylna, więc ojciec nie istnieje

Mistrz Gry napisał(a):Proszę, przekonajcie mnie, że kobiety takie nie są i miałem tylko pecha, że na takie trafiłem!

Ok, swój ciągnie do swego, więc nie wiem czego oczekujesz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 06 paź 2015, 17:36
Evia, mi sie jeszcze przypomnialo : kazdy sądzi wg siebie ;-)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 18:17
Piszecie tak żeby potwierdzić moje wątpliwości?

przez Evia 06 paź 2015, 18:24
Mistrz Gry napisał(a):Piszecie tak żeby potwierdzić moje wątpliwości?

nie, bo nie dbam o to

za to Ty rozwiałeś moje :D

przez Mistrz Gry 06 paź 2015, 18:27
Typowa kobieca manipulacja. A liczyłem na to, że wypowiedzą się faceci i napiszą o tym, że kobiety ich wspierają i są dla nich dobre...

przez neon 06 paź 2015, 18:28
Napewno są jeszcze na tym świecie normalne panienki, tylko one są bardzo szybko zaklepywane. I kasa jest ważna, bez tego masz awantury, i taka kózka lubi przenieść się na żyźniejsz pastwiska.

przez alone05 06 paź 2015, 18:31
ale jesteś kretynem, dziwne, że w ogóle ktoś cię chciał

przez Pieprz 06 paź 2015, 18:36
Po co Ci stały związek, kompletnie się do tego nie nadajesz.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Evia 06 paź 2015, 18:37
neon napisał(a):Napewno są jeszcze na tym świecie normalne panienki, tylko one są bardzo szybko zaklepywane. I kasa jest ważna, bez tego masz awantury, i taka kózka lubi przenieść się na żyźniejsz pastfiska.

A co to niby znaczy wg Ciebie normalna kobieta?
Dziewczyny, z którymi spotyka się autor są dostosowane do jego "warunków"
Widzę tu jakąś podwójną moralność
Jeśli samemu się postępuje w taki a nie inny sposób, to nie powinno się oczekiwać księżniczek, a dziewczynom z którymi miał do czynienia powinien być wdzięczny, ale zamiast tego woli na nie napluć.
Niezła obłuda nam się tutaj kroi.
Dziewczyna czy też kobieta wyznająca inne standardy nie zwiąże się z kimś, kto opiera się na czymś zupełnie innym.
Chyba, że jest głupia

przez Łapa 06 paź 2015, 18:43
Średni troll, widywałem lepsze. Poczytaj sobie "Pokolenie IKEA", my,ślę, że książka będzie w Twoim guście.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez neon 06 paź 2015, 18:47
Evia napisał(a):
neon napisał(a):Napewno są jeszcze na tym świecie normalne panienki, tylko one są bardzo szybko zaklepywane. I kasa jest ważna, bez tego masz awantury, i taka kózka lubi przenieść się na żyźniejsz pastfiska.

A co to niby znaczy wg Ciebie normalna kobieta?

No tak w sumie, może masz racje, poprostu mam własne wyobreżenia "normalnej" kobiety. Ale kasa musi sie i tak zgadzać :D

przez Evia 06 paź 2015, 18:55
neon napisał(a):Ale kasa musi sie i tak zgadzać :D

Hmm, nie zawsze tak jest, ale faktycznie jest to powszechne zjawisko, jednak nie zawsze musi tu chodzić o zarobki faceta.
Nikt nie lubi dziadować, a dobra sytuacja materialna przekłada się na komfort psychiczny
Równie dobrze to kobieta może nieźle zarabiać i wtedy może być również spokój.

Są też oczywiście osoby oderwane od świata materialnego, które wolą się oddać kontemplacji świata wewnętrznego, natury itd, no ale są to raczej rzadkie okazy

Sortuj wg