Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątpliwości dotyczące natury kobiet...


Mistrz Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Wojowniku Masz rację .

 

 

Mistrzu Gry, jeśli tworzysz reguły Gry w której sam jesteś graczem, nie zastanawiaj się zbyt wiele , nie dopuść do " game over" .

 

A co do natury kobiet, jeśli masz wątpliwości , i.sądzisz że wszystkie kobiety są po jednych pieniądzach,zostań homosiem. Facet z facetem się dogada i zrozumie, po co się męczyć z kobietą?

 

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i.sądzisz że wszystkie kobiety są po jednych pieniądzach,zostań homosiem.

mam nadzieję ,że to skrajna ironia . Można nie lubieć kobiet , ale na siłę( choćby się czlowiek spierdział kiszką stolcową ) nikt nie zostanie homosiem !

BO HOMOSIEM TO SIĘ CZŁOWIEK RODZI !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaleb , skrajna ironia czy sarkazm , zawsze ma w sobie ziarenko prawdy .

Homosiem się człowiek nie rodzi, tak samo jak nie rodzi się złodziejem , mordercą , psychopatom i pedofilem.

 

Tak czy siak dziś jakoś nie mam ochoty zagłębiać się w to jakie są kobiety a jakie nie są , więcej w tym wątku narzekania niż porad, stąd moja sarkastyczna odpowiedź .

Jedyne co się z tego wnioskuje to że kobiety albo są puszczalskie albo mają się nadstawiać aby się rozmnożyć bo tak mówi matka natura , a i jeszcze w życiu muszą tylko rodzić i cierpieć , a ogólnie to są jak zwierzęta .

 

Być kobietą , być kobietą .... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, właśnie, że się rodzi. Psychopaci też są uwarunkowani budową mózgu. Homosexualizm to skutek zaburzeń hormonalnych matki podczas ciąży i wtedy kształtuje się kobiecy mózg w męskim ciele. Nie można zostać gejem, a skoro oni mają kobiece mózgi, to już lepiej być hetero, bo kobiety mają cycuszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płeć mózgu, a homosexualizm - badania naukowe i wyszło, że geje mają kobiece mózgi, a lesbijki męskie. Mało tego są mężczyźni o bardziej kobiecych mózgach i kobiety o męskich mózgach i są heterosexualni. Obecnie większość naukowców uważa, że homosexualizm rozwija się w okresie płodowym i potwierdza to fakt, że nie da się tego "leczyć". Różnice między mózgiem psychopatów, a zwykłych ludzi, hasło "mózg psychopaty" w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Gry, zanim dam się sprowokować, mam pytanie. Czy Twój trolling ma określony cel? Co dobrego chcesz tym zdziałać? Nie psuj reputacji forumowym trollom.

 

Możesz naukowo wyjaśnić, dlaczego zaczęło mnie ciągnąć do kobiet po pierwszym nieudanym związku z mężczyzną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie twoje relacje z kobitami...nie,to po prostu przepychanie kominów,stąd podejście do płci przeciwnej...przedmiotowe,zgeneralizowane,zawsze będzie patrzył na płeć przeciwną pod kątem jednego - dupaki,że nic innego zaoferować nie mogą,dodatkowo średniowieczne poglądy,nope,nawet jeśli byś znalazł wartościową kobiete,to ta spierdoli od ciebie w mgnieniu oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z ciebie kretyn, wykorzystałeś te kobiety a wcale ich nie kochasz, nie masz pojęcia o prawdziwej miłości

Świat nie jest taki piękny. Podejrzewam, że prawie wszystkie jak nie wszystkie te kobiety w ogóle nie myślały o miłości a tylko o pukaniu więc na seksie korzystała jedna i druga strona i o to tu chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płeć mózgu, a homosexualizm - badania naukowe i wyszło, że geje mają kobiece mózgi, a lesbijki męskie. Mało tego są mężczyźni o bardziej kobiecych mózgach i kobiety o męskich mózgach i są heterosexualni. Obecnie większość naukowców uważa, że homosexualizm rozwija się w okresie płodowym i potwierdza to fakt, że nie da się tego "leczyć". Różnice między mózgiem psychopatów, a zwykłych ludzi, hasło "mózg psychopaty" w google.

 

 

Jaka większość naukowców? Ilu jest naukowców na świecie? I ile procent to większość? 51%? Z każdej dziedziny nauki liczymy? Czy tylko z jakiejś określonej?

Badania naukowe z jakiej dziedziny nauki? Nie istnieje coś takiego jak "nauka"; istnieje bodajże coś koło +2000 nauk. Nie ma "NAUKI". Kropka.

Google nie jest dla mnie źródłem wiedzy naukowej. Jakie badania o mózgu psychopaty, o płci mózgu, o homoseksualizmie i o tym że się z tym rodzisz, podlinkuj je tutaj.

I potem powiedz kto sfinansował te badania, to czasami sporo wyjaśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, tu raczej nie ma o czym i z kim dyskutować.

 

Wcześniej przeszło mi przez myśl aby zacząć przytaczać informacje antropologiczne, jednak z wiadomych względów dałam sobie spokój.

 

Nie ja pierwsza zauważyłam, że autor trolluje.

-jest fanatyczne podporządkowany jednej teorii,

-nie wyciąga jakichkolwiek wniosków z wypowiedzi innych osób, zero konsekwencji,

-zaprzecza swoim własnym opiniom,

-pomija i ignoruje niewygodne dla siebie informacje,

-jest niezaznajomiony z tematem i stara się tworzyć otoczkę osoby, która ma jakieś pojęcie,

-celowe błędy ortograficzne (papieże),

-często nazywa innych forumowiczów trollami, czy też obraca zarzuty stosowane wobec niego na inną osobę (oczywiście przy zerowych podstawach)

-megalomania,

-możliwa konfabulacja.

 

Są to cechy charakterystyczne dla dzieci neo

 

Jeśli nadal upierasz się, że jednak nie jesteś trollem, to tym gorzej dla ciebie, ponieważ troll przybiera jedynie tymczasową maskę, jeśli ty tego nie robisz, to jednoznacznie określa to ciebie jako osobę, która jest taką osobą na co dzień. Nie będzie więc też dla ciebie nadziei, nikt nie traktuje ciebie jako poważnej osoby do dyskusji (w sumie w innym temacie sam pisałeś, że nie potrafisz dyskutować z ludźmi, i oto tutaj dałeś temu dowód), a zgodnie z twoją teorią jesteś dla kobiet jedynie żywym wibratorem, który posiada trochę więcej funkcji, nawet te kobiety postrzegane przez ciebie jako dziwki nie chciałyby być z tobą ani dzień dłużej, bo jako najsłabsze ogniwo w hierarchii nie byłbyś w stanie nic więcej im zaoferować, no i metafora, którą się posługiwałeś i nie potrafiłeś pojąć stanowiska NN4V (oczywiście zarzucając, że jest odwrotnie :lol:)

Pasujesz jedynie do najnędzniejszych zamków, a gdybyś spotkał na drodze ten porządny to nawet byś tam nie wlazł, lub byś się od razu złamał.

Otworzyć zamek a tylko do niego się wsunąć to również jest różnica, a akurat ty (o ile to prawda) masz doświadczenie tylko w tym drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam ,że aby zostać dojrzałym i pełnym homosiem to trzeba się z takimi predyspozycjami genetycznymi urodzić . Gdzieś kiedyś czytałem ,że homosie mają trochę inne mózgi ( ale to tylko jedna z teorii ). Takich zachowań nie można sobie wypracować , z tym czymś "homoseksualnym" czlowiek sie rodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa, zawsze negujesz bez sprawdzenia wszystko z czym się nie zgadzasz? Jest MNÓSTWO badań na temat mózgu psychopatów i jest to temat dość dobrze przebadany, a stanowisko środowiska naukowego jest tu jasne. Podobnie jest z homosexualizmem i twoje zaklinanie rzeczywistości nic nie da.

 

Evia[/color][/b], żaden z tych punktów nie jest prawdą, na żaden nie podałaś przykładów. Takie rzucanie słów na wiatr to właśnie trolling charakterystyczny dla dzieci neo. Najlepszy jest zarzut o celowych błędach, a dla twojej wiadomości mam dysleksję.

 

Kalebx3, uważaj bo zostaniesz nazwany trollem :D

 

Ja wymiękam. Myślałem, że spotkam tu osoby znające się na psychologii, a najaktywniejsi są ludzie, którzy chcą się za wszelką cenę na chama dowartościować kosztem innych ludzi.

 

A takim trollom życzę żeby ten jad który z siebie wylewają wrócił do nich z nawiązką jako zła karma.

 

Obiektywna osoba przeczyta i zobaczy, że nikogo nie obraziłem, a mnie obrażano wiele razy - to dowód na to, że to wy jesteście świrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Gry, uno mistrzem gry to Ty nie jestes a masz tak wybujałe ego, ze powiedzialabym ze jestes na poziomie kobiet, ktore wybierasz. Powiedzmy sobie szczerze- zły przyklad miales w domu i wszedzie szukasz jego potwierdzenia. a ładne kobiety to przewaznie idiotki, ale piekno jest relatywne..

idź na studia a jak to nie pomoze to bedziesz frajerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×