Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez zujzuj 15 lis 2012, 00:29
Bo argumenty które podałaś są idiotyczne i są tendencyjnie dobierane pod tezę, którą na siłe starasz sie przeforsować bo jesteś zazdrosna. Pasuje ci uważanie, że jest koszmarna, bo wtedy sprawiasz wrażenie że nie chodzi o zwykłą pospolitą dla kobiet zazdrość a urodę możesz wtedy swobodnie dewaluować w charakterze pozornej obiektywności.

Proste jak drut.

-- 14 lis 2012, 23:32 --

A johny zupełnie nie ma racji. Laski dla zdzichów to laski które są tak określane ze względu na zachowanie tapire i strój. 2 rzeczy tutaj na moje brakuje.

Kwestia "wyrazu twarzy stęsknionego za rozumem" to samo. Nie wiem ale ja zespołu downa nie dostrzegłem

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 15 lis 2012, 00:33
zujzuj, to chyba jednak kwestia gustu a nie zazdrosci. Ja np. z moim mezczyzna mamy kompletnie rozny. Te laski ktore mi sie podobaja on uwaza za takie se.. z kolei te ktore jemu dla mnie sa malo wyraziste i pod sztampe. Ale jakos nie mamy z tego powodu problemow bo szanujemy swoje gusta. I tak najwazniejze ze podobamy sie sobie ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez zujzuj 15 lis 2012, 00:39
No ale jak to ma sie do waszych wypowiedzi? Kiedyś byłem na imprezie i była większa grupa ludzi przy moim stoliku. W pewnym momencie został zasiany ferment. Straszny ferment. Na parkiecie pojawiła sie laska z bardzo krutką spudniczką. Dziewczyny nie życzyły sobie jej obecności i miały plan poskarżenia sie ochronie (lol). Myslałem że jej wklepią. Dodam że laska nie była żadną gwiazdą. Bądzmy szczerzy. Laski na siebie sie rzucają zacieklej niz rekin na swoja ofiarę. Poza tym tobie laski sie nie podobają, tylko tobie sie wydaje że one sie podobają lub powinny podobać facetom.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 15 lis 2012, 00:53
Ojej :/ No dobra, powiem coś jeszcze. Moim zdaniem strasznie poważnie traktujesz tę dyskusję. :/ To nie były ode mnie żadne "argumenty". Po prostu opisałam swój gust. napisałam sobie to ot tak, bo zobaczyłam, że ciekawy temat jest :/ Naprawdę nie traktuję tego emocjonalnie, w ogóle nie obchodzi mnie to. Dla mnie to tylko taka sobie luźna gadka... Chciałam raczej zwrócić się do autora, żeby mu pokazać, że gusta są różne, bo poruszył ten temat. A tymczasem ta dyskusja przerodziła się w jakieś obrzucanie błotem. Nie wiem po co tak oburzacie się o coś, co w sumie wcale was nie dotyczy. Co Cię obchodzi, że mi nie będzie się podobać ta z wklejonego zdjęcia, a za to będzie inna? Czy to naprawdę takie istotne?

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 15 lis 2012, 01:00
No ale jak to ma sie do waszych wypowiedzi?

no tak, ze to co podoba sie Gregowi nie musi podobac sie wszystkim... i nic w tym zlego.
Mnie sie podoba Statham...klaruni nie i nie skacze jej z tego powodu do gardla ani nie wmawiam, ze skoro mi sie podoba to jej tez powinien bo inaczej jest zazdrosna zolza.
Kazdemu inna pieszczota
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 15 lis 2012, 01:28
Powietrzny Kowal, masz na mysli...duzeeee niebieskie oczy? :P

Przystojny czy brzydal

przez marcin1 15 lis 2012, 20:38
Co ta cała dyskusja ma sie do pytania autora?

Powiedzieliście mu żeby się tak nie przejmował swoim wyglądem.

Że laski nie lubią desperatów, a on na takiego wygląda.

Do tego, że każda laska ma inny gust, każda woli innego mężczyzne.

Również żeby nie uważał sie za najważniejszego na świecie,
bo nie każda laska musi nawet na niego uwage zwrócić
w tym przykładowym autobusie.

Racją jest też żeby się wziął i poszedł na jakieś imprezy,
do klubu i tam sb poruchał jak czuje się niedowartościowany
na pewno poznasz wiele różnych, nowych dziewczyn
również zainteresowanych twoją osobą.
---------------------------------------------------------------------------

A jesli autor nie ma pytań, to nie róbcie OT

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 16 lis 2012, 03:39
A jesli autor nie ma pytań, to nie róbcie OT

Ott bylby wtedy gdyby autor mial pytania .. skoro nie jest zainteresowany swoim tematem i nie pokazuje sie to mozemy sobie gadac. Zreszta gadamy przeciez na temat..dyskutujemy nad tym jak postrzegana jest atrakcyjnosc :roll:

Przystojny czy brzydal

przez marcin1 16 lis 2012, 15:03
No nie do końca, raczej jak autor nie ma pytań to temat się zamyka
żeby takich zbędnych dyskusji nie było.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 16 lis 2012, 16:29
juzef95, mysle, ze jak autor nie ma pytan to temat zaczyna zyc wlasnym zyciem :D Zawszxe wyjda watki poboczne a my jednak trzymamy sie tematu i rozumienia atrakcyjnosci

Przystojny czy brzydal

przez marcin1 18 lis 2012, 00:37
Candy14,

Tak, masz racje też tak uważam, jednak wszystkie fora
jakieś komórkowe, komputerowe, samochodowe gdzie bywałem
miały twarde zasady i tak jakoś z przyzwyczajenia tego przestrzegam.

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 18 lis 2012, 00:58
juzef95, tez bywalam na forach jednokierunkowo tematycznych i masz racje. To jest jednak forum dla swirow :D czyli dla mnie i gdyby wprowadzono sztywne trzymanie sie watku to byloby tak se... mnie by znudzilo

Przystojny czy brzydal

przez olinnnn 18 lis 2012, 04:37
nie zgadzam sie że piekno jest pojeciem wzglednym i z tym co napisała Candy14, że nie jest ładne to co ładne tylko to co sie komu podoba, bo są samochody czy to laski czy meni którzy robią wrażenie na każdym, przynajmiej dotyczy to mężczyzn (jak wiemy ładni mężczyźni sie kobietom nie podobają)

Przystojny czy brzydal

przez tahela 18 lis 2012, 05:26
olinnnn,
ładni sie nie podobaja :shock: , ktos ci bzdur naopowiadał, na pewno bardziej sie podobaja niz brzydcy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg