Moje lęki

Inne zaburzenia.

strach przed borderline

przez Magi43 25 lis 2010, 17:53
Cały czas mi chodzi po głowie że mogę mieć borderline, przez to, że nie wiem co lubię, kim jestem, jestem niezdecydowana, nie wiem co chcę w życiu robić, raz lubię to, potem co innego, raz jestem za czymś, potem przeciw, zmienność sądów i przekonań. Wystarczy , że ktoś kogo ja nie lubię lubi jakąś rzecz to ja już jej nie lubię, wierzę we wszystko co mi kto powie, lub co przeczytam, boję się ciągle czegoś,wydaje mi się, że wszyscy lekarze mnie podrywają. Raz jestem les, raz bi, raz hetero, raz Ukrainką, raz Mołdawianką, polonistką, psychiatrą, psychologiem , swoją koleżanką , chłopakiem i ch** wie czym jeszcze, lubię się popisywać głupimi rzeczami, zaczym dali mi leki to wydawało mi się że od szamponu jestem łysa i poszłam na firmę skargę pisać a nie byłam łysa, jestem pesymistką, zawsze nastawioną na nie, wyolbrzymiam i podaję zawsze inną wersję zdarzeń. Widziałam raz głowę na ścianie. Boję się panicznie , że mam borderline, a to nieuleczalne. Pomóżcie kochani :*
aaa i ja jestem jeszcze kłótliwa, ubliżam, a za 5 minut chcę się godzić
spętana i opętana

Re: strach przed borderline

przez paradoksy 25 lis 2010, 17:57
Magi43, border jest uleczalny, to nie nowotwór.
Masz jakieś inne objawy, poza niezdecydowaniem?
paradoksy

przez Pluto 28 lis 2010, 23:06
Jaką masz diagnozę?
Pluto

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 28 lis 2010, 23:17
Magi43, ja myślę, że Ty na siłę szukasz chorób. Czy masz jakąkolwiek diagnozę od lekarza, psychiatry?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Magi43 29 lis 2010, 17:47
dla mnie border to już byłby koniec świata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spętana i opętana

Jak poradzić sobie z przeszłością

przez Magi43 29 lis 2010, 19:41
Gnębi mnie moja przeszłość. 10 lat dosłownie zmarnowanych, a najbardziej zmarnowany ostatni rok, nic nie robiłam , płakałam, miałam myśli samobójcze z powodu włosów i figury.Mówiłam, że wolę być bezdomna, chora na raka ale mieć długie włosy i być szczupła. Było piękne lato a ja się nie cieszyłam tylko całe dnie płakałam,tyle fajnych rzeczy się wydarzyło, nie cieszyło mnie nic, mogłam udzielać korepetycji z rosyjskiego, nie chciałam bo ciężko mi było z łóżka wstać.Tyle przyjemności mnie ominęło. Jak sobie teraz z tym poradzić? :why:
spętana i opętana

Re: Jak poradzić sobie z przeszłością

przez kreatka 29 lis 2010, 20:53
Z powodu włosów?
To chyba tylko taka zewnętrzna oznaka głębszych problemów?
Też bym chciała wiedzieć jak pogodzić się z przeszłością i ze świadomością zmarnowanego czasu...

przez Natusia 29 lis 2010, 21:40
Magi43 ja też często marudzę jeśli chodzi o mój wygląd że brzydka , że krzywe nogi , brzydkie włosy, gruba i tak dalej... ale nie wolno tracić czasu na takie myśli ważne że masz całe ręce i nogi nie jeździsz na wózku .... i tez myślałam że wolałabym być chudziną mieć blond proste włosy duże oczy , ale co z tego , jestem jaka jestem i już , trzeba zaakceptować siebie dojrzeć w sobie piękno i chodzić z uniesioną głową ;) każdy z nas jest piękny ale nie każdy potrafi to dostrzec ja mam nadzieję ze to dostrzeżesz ;) a jak pogodzić się z przeszłością ? hmm trudno się czasem pogodzić ale trzeba zacisnąć zęby i żyć dalej i mieć nadzieję że przyszłość przyniesie nam coś wspaniałego ;) pozdrawiam
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Magi43 29 lis 2010, 21:59
Natusia,

ale ja byłam kiedyś taka piękna że każdy mnie podrywał a tego nie doceniłam a teraz jestem GRUBA i ŁYSA
spętana i opętana

przez Natusia 29 lis 2010, 22:00
Magi43 hm no to może spróbuj zmienić coś w sobie, jakieś ćwiczenia, aerobik ?

przez Magi43 29 lis 2010, 22:02
Natusia,

zaczęłam od odstawienia leku, może sama waga będzie jechać w dół, a włosy mi nie rosną po leku ,bo mi zmienił całą gospodarkę hormonalną :(
spętana i opętana

przez Natusia 29 lis 2010, 22:05
Magi43 nie załamuj się <przytul> ale może spróbuj w domu jakieś ćwiczenia , brzuszki , pompki może jakaś dieta , a na włosy może spróbuj jakieś tabletki tyle tego teraz jest, nie poddawaj się i nie załamuj :)

przez *Wiola* 29 lis 2010, 22:08
Magi43, Przeszłość już była i nie masz na nią wpływu. Teraz rób tak ,żebyś za następne 10 lat nie myślała tak samo, że uciekły i że je straciłaś.
Moderator

przez Magi43 29 lis 2010, 22:21
wiola173,

narazie się zapowiada, że sytuacja się powtórzy , zmarnowałam całe życie, zniszczyłam rodzinę, mam nieuleczalnego bordera
spętana i opętana

Sortuj wg