Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje lęki


Magi43

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego się nie boicie skoro nie jesteście w stanie pracować/uczyć się?

 

Ja na przykład jestem w stanie. Ty też możesz być w stanie, tylko trzeba się leczyć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

 

ale ja nic nie umiem zrobić, nawet zrobienie porządnych zakupów mnie przeraża. A podejrzewam, że mam bordera bo nie potrafię kochać, szukam wad 2 osoby, jestem zazdrosna jak ktoś ma lepiej ode mnie, ostatnio naubliżałam komuś bo mu wykryto psychozy a mi nie,zmienia mi się nastrój, prawie cały dzień płaczę bo sobie przypominam o tej nieuleczalnie chorej dziewczynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, oprócz naubliżania komuś, bo ma psychozy, a Ty nie to masz całkiem normalne cechy :mrgreen:

 

Fakt:)

 

a nastrój Ci się zmienia bo jesteś chora i nie bierzesz leków. Nauczyć się różnych rzeczy jeszcze zdążysz tylko się lecz i zamaiast cały dzień czytać o chorobach znajdź sobie jakieś ciekawe zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego skoro nie mam bordera szybko się nudzę ludźmi/muzyką/filmami itd. I mam zmienne nastroje , że potrafię się śmiać głośno na ulicy z rzeczy które wcale śmieszne nie są np. ze słowa pielgrzym, a za 5 min płaczę bo widzę swoją śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręcone myślenie ludzi z BPD

 

* Wszystko albo nic – jeśli coś się choć trochę nie uda – to tak jakby się całkiem nie udało. Jeśli podejmują się jakiejś czynności to oddają się jej w pełni. Wpadają w skrajności.

* Skupianie się na negatywnych stronach – pozytywne się nie liczą.

* Przekonanie, że coś jest dla innych oczywiste – kiedy nie jest.

* Przesadzanie z trudnościami, które ich czekają – wyolbrzymiają problemy, które ich czekają i umniejszają swoim umiejętnościom, przez co przyszłość ich przeraża.

* Przekonanie, że będzie się szczęśliwym tylko jeśli znajdzie się osoba, która będzie ich kochać bezgranicznie, bez-względu-na-wszystko. Ale jeśli trafi się osoba, która ich tak mocno kocha – musi być z nią coś nie tak, trzeba więc od niej uciec.

 

 

Wszystko albo nic się zgadza, chciałam zawsze mieć wszystko co związane z Tatu a jak miktoś wyrzucił jeden artykuł / zdjęcie to zastanawiałam się czy nie skończyć zbierać bo nie ma wszystkiego

 

Skupianie się na negatywnych stronach- zawsze jestem na nie, nie zdam matury, egzaminu, skończę w DPS

 

Przekonanie, że coś jest dla innych oczywiste - nie potrafię sobie wyobrazić , że inni nie lubią rosyjskiego

 

Przesadzanie z trudnościami które ich czekają- boję się studiów i pracy

 

Przekonanie, że będzie się szczęśliwym tylko jeśli znajdzie się osoba, która będzie ich kochać bezgranicznie, bez-względu-na-wszystko. Ale jeśli trafi się osoba, która ich tak mocno kocha - musi się znaleść mąż dla mnie który będzie dla mnie wyrozumiały i utrzymywał mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina...tu nie chodzi o męża,ktory Cię będzie utrzymywal,tylko o osobę,która Cię uratuje,obroni i otoczy niesamowitą i bezwarunkową miłością.

 

Zresztą wartosc strony,ktora przytoczylas okreslam jako toaletową.

Nawet moj dziadek Janusz ma w takim razie wszystkie objawy borderline personality. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×