Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje lęki


Magi43

Rekomendowane odpowiedzi

Wujek_Dobra_Rada,

 

tylko że te osoby z psychozami mają znajomych itd. a ja nie mam ANI JEDNEJ koleżanki, w każdej szkole byłam wyśmiewana do tego stopnia że mówili idź zobacz czy cię tam nie ma i kazali mi się rzucać na podłogę na słowo pająk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, to wszystko o czym tu piszesz nadaje się do opracowania na psychoterapii. MY Ci tu niewiele pomożemy, nawet jak nam opowiesz całe swoje dzieciństwo. Pomijając diagnozę - musisz iść na psychoterapię. Bo nawet jak Twój temat się rozwinie do 1000 stron, nie sądzę, że dzięki temu wyzdrowiejesz.

Więc zamiast jęczeć, idź po pomoc - konstruktywną! Ja wiem, ze jest trudno, ale nie ma zdrowia bez pracy nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

ale mnie samo słowo praca przeraża, boję się pracować nawet nad sobą to brzmi przerażająco, jak ktoś mi każe np. się uczyć to ja płaczę i się na niego obrażam to są objawy BORDERA

 

AAAAA i jeszcze mam jeden objaw bordera: UBLIŻAM LUDZIOM W KOLEJCE DO KASY W SKLEPIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

ale czytałam o borderach że są agresywni i impulsywni a ja jak mi ktoś powie coś to wyzywam go odrazu od różnych, nawet terapeutów i psychiatrów wyzywam jak mi każą leki brać, w szkole zrzucałam wszystko wszystkim z ławek bo zazdrościłam że rozmawiają między sobą TO BORDER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka,

 

bo za każdym razem kiedy idę do lekarza czuję się inną osobą a do tego mam wrażenie że każdy lekarz/lekarka mnie podrywa i staram się przypodobać i nie mogę mówić prawdy, w szpitalu zaprzeczyłam urojeniom bo się poczułam jedną z nich czyli psychiatrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, masz urojenia jak się patrzy.

w dodatku jesteś straszliwie dziecinna i rozkapryszona.

i wcale nie chcesz się leczyć.

to sobie taka bądź, tylko nie zatruwaj innym życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy,

 

jakbym nie miała histrionicznej to bym była poważna, nie wiem czemu jestem dziecinna a to nie urojenia tylko mylenie rzeczywistości z fikcją.

 

Kiedyś poszłam do lekarki obcięta tak samo jak ona i ubrana i powiedziałam że jestem nią a ona zakończyła ze mną współpracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×