Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje lęki


Magi43

Rekomendowane odpowiedzi

Magi43, skoro już się zdiagnozowałaś, to nie wiem, czego od nas chcesz, bo dyskusja z Tobą jest bezprzedmiotowa.

 

Jeśli się nie ogarniesz to dostaniesz ostrzeżenie.

Ostatecznie jest szansa, że dostaniesz bana.

 

A te wielkie litery i miliony wykrzykników to lekka przesada.

Proszę po raz ostatni

zanim coś napiszesz, przemyśl to 10 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

 

czyli to jednak border jak sobie wyobrażam takie rzeczy :-| Czytałam Twojego bloga piszesz że się okaleczasz w wannie itd. Ja tego nie robię bo się boję ale wyobrażam sobie po awanturach z mamą że to robię. To border? Proszę niech mi ktoś napiszę bo mi gorąco, serce wali jak oszalałe boje sie :why:

 

Mi w mmpi wyszło wyolbrzymianie trudności, skłonność do myślenia urojeniowego, koncentracja na sobie itd...tak jak Tobie

 

ŚWIAT MI SIĘ ZAWALIŁ W TYM MOMENCIE USŁYSZAŁAM WYROK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magi43, DO JASNEJ CHOLERY, IDŹ SIĘ DZIEWCZYNO LECZYĆ!! TOBIE JEST POTRZEBNY SZPITAL I KONKRETNE LEKI ANTY PSYCHOTYCZNE !!

TUTAJ CI NIKT NIE WYSTAWI DIAGNOZY, TAK SAMO JAK SAMA SOBIE JEJ NIE WYSTAWISZ. JAK CI NIE PASUJĄ LEKI TO SIĘ JE ZMIENIA A NIE ODSTWAIA NA WŁASNĄ REKĘ.

OGARNIJ SIĘ DZIEWCZYNO................................

 

Wyroku to się słucha na sali rozpraw......... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irytuje mnie ta osobniczka. MA UROJENIA. być może to nawet schizofrenia. pierdoli od rzeczy całkowicie i 15 stron jest o tym samym:

 

jestem zdrowa-po co się leczyć-mam bordera-wyrok-osobowośc histocośtam-zdiagnozowali mi urojenia ale nie mam urojen-obcielam wlosy-jestem lesbijka, jestem hetero, jestem bi - mam bordera-wyrok-jestem zdrowa.....................................

 

i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy,

 

no ale jak mama na mnie nakrzyczy to sobie wyobrażam swój pogrzeb, może z 5 ,6 osób na nim, nikt nie płacze. Ktokolwiek na mnie nakrzyczy czy powie coś złego to ja już widzę jak umieram na łóżku

CO TO MA DO RZECZY :?::?:

nie dziwie się, że mama na Ciebie krzyczy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest chyba ponad siły każdego na tym forum :P Nawet jakby człowiek chciał to nie wiadomo, co Magi odpisać, bo i tak nic nie przyniesie efektu. Ja nawet nie wiem czego Magi od nas oczekuje? Wsparcia? Diagnozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988,

 

nie chcę się leczyć bo się boję że od leków przytyję i że włosy mi będą rosły 2 cm na rok, że dostanę akatyzji i innych skutków ubocznych

 

A psychoterapii się boję że terapeutka będzie mi kazała szukać pracy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh nie...każe szukać pracy dorosłej kobiecie która nie uczy się i siedzi na głowie rodzicom???

WITAMY W PRAWDZIWYM ŻYCIU!!

 

Więc jeśli nie chcesz się leczyć to radzę przestać jęczeć w każdym temacie bo sama sobie wybrałaś taką drogę...przyzwyczaj się do choroby bo sama nie minie...... :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×