Czy jestem aseksualny ?

Inne zaburzenia.

Czy jestem aseksualny ?

przez ZaP 29 kwi 2011, 17:51
Hehe to co jakieś teksty podpowiedzieć.. ;)
"......Zdejm kapelusz ... Będziemy uprawiać miłość francuską....... "
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 29 kwi 2011, 20:17
Mam pytanie do pań . Czy to prawda ,że kobietę wiolą twardych facetów , przy których się nie nudzą .Bo ja jestem ciapa ,ślamazarny, ciepłe kluchy, flaki z olejem .
AS chcę seksu to fakt , jak dwa +dwa =cztery, tylko nie wiem jak ?

Czy jestem aseksualny ?

przez ZaP 29 kwi 2011, 20:57
Pewnie że wolą, ale z drugiej strony chcą żeby ten twardziel był milusi. Więc może jesteś ciapa, ale milusi.
Na pewno znajdzie się jakaś co cię zechce :D A w ogóle masz jakieś koleżanki, przyjaciółki ??
ZaP

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 29 kwi 2011, 21:03
Tak w realu mam gdzie pójść , pogadać . A co do ciapy to jestem w 100 % Boże ja się dzieję same sobie .A twardziel ze mnie żaden .
Napiszę rano

Czy jestem aseksualny ?

przez marcja 29 kwi 2011, 22:26
Zadnych twardzieli nie lubie...I duzo kobiet tez raczej nie.
Jednak nie podoba mi sie nigdy, jak niektore kobiety twierdza, ze idealny facet to mily twardziel, bo bywa, ze oznacza to iz facet ma byc empatyczny, cieply i okazujacy uczucia, wrazliwy ale okazuje sie, ze owe cechy podobaja sie dziewczynie tylko w odniesieniu do niej samej i do jej uczuc, natomiast jesli chodzi o jego uczucia wzgledem innych wydarzen zyciowych, to ma byc twardy, silny, nie wrazliwy i ma sobie radzic, bo inaczej biedne dziewcze "nie wie co ma robic i traci poczucie bezpieczenstwa".

Fakt bycia nudnym lub nie, na pewno nie zalezy od tego, czy jest sie twardzielem, czy tez nie.

Czy jestem aseksualny ?

przez ZaP 29 kwi 2011, 22:47
Chodzi o to żeby sobie jakoś radził w życiu w tym sensie twardziel. A nie płakał bo się potknął na ulic. A nudny wcale nie oznacza że jest skreślony, ja wolę nudnych niż tych wyszczekanych
ZaP

Czy jestem aseksualny ?

przez buka 30 kwi 2011, 01:14
tak detektywmonk,to jest odpowiednie miejsce na szukanie sexu,szukaj,moze ci sie poszczęści :roll:

Czy jestem aseksualny ?

przez refren 30 kwi 2011, 01:45
Ja jeszcze o tym :
"Myślę, że jesli chodzi o sam pocałunek to jednak warto zapytać strasznie niezręcznie się robi jak się próbuje i ona odwraca głowę."

Kiedyś z nudów zrobiłyśmy z koleżanką listę najbardziej głupich pytań, jakie zadali nam mężczyźni i "Czy mogę Cię pocałować? " - było chyba na trzecim miejscu ( Na pierwszym "Czy poczekać z Tobą na autobus?" ) Takie pytanie jest według mnie zupełnie niepociągające, trzeba wyczuć moment i próbować, wiadomo, że nie z marszu, ale do odważnych świat należy.

Co do reszty, to dla mnie mało atrakcyjne byłoby spotkanie z kimś, kto nie widzi we mnie człowieka, kobiety, tylko chce za moją pomocą rozwiązać swój problem seksualny. Niby one nie będą wiedzieć, ale jak się będziesz wokół tego tylko koncentrował, to nie sądzę, żeby się udało. Może zacznij chociaż od zadawania się z kobietami, kumplowania się ? Zobaczysz, z czym to się je, może z jakąś coś się urodzi mimochodem, zobaczysz w praktyce, z jakim typem kobiet Ci dobrze... Wiem, że to nie o to idzie, ale ktoś, kto nigdy nie prowadził, nie usiądzie od razu do rajdowego samochodu. Nie można zacząć od końca, czyli od razu wskoczyć do łóżka, pomijając resztę. Zwłaszcza, jak się nigdy nawet nie spotykało z żadną kobietą.

Aha, z tymi fantazjami, może ktoś Ci to musi wreszcie powiedzieć : Nie, to nic złego. W Twojej sytuacji wręcz pożądane. Seks zaczyna się w głowie.
refren

Czy jestem aseksualny ?

przez buka 30 kwi 2011, 01:57
taa,dokładnie,niektórzy to już by chcieli przejść odrazu do sedna pomijając całą reszte;)
nie wiem czy to u nas tylko w PL czy poprostu w krajach nizej rozwiniętych to jednak ciągle się traktuje dziewczyne/kobiete jako obiekt sexualny tylko.
co mozna jeszcze doradzić na takie przypadłosci, może to:
http://allegro.pl/brandy-z-wlosami-i-tw ... 26182.html

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 30 kwi 2011, 09:07
Oj nudny , do bólu to ja jestem .Mama mówi,że monotematyczny .Nie potrafię być zabawny i jak widać nie piszę z humorem, bo nie umiem . I nie umiem udawać , ale nie urodziłem się wesołkiem .

Czy jestem aseksualny ?

przez ZaP 30 kwi 2011, 09:28
Tu nie o humor chodzi, mówisz po prostu jak masz coś ciekawego do powiedzenia ;) i tyle wystarczy :D
ZaP

Czy jestem aseksualny ?

przez wiejskifilozof 30 kwi 2011, 09:54
Tylko co, jak się siedzi prawie cały dzień w domu . Bo nie ma atrakcji w Łosicach to opada chęć do życia .
Napiszę jak się uda po 14 .

Czy jestem aseksualny ?

przez ZaP 30 kwi 2011, 10:19
o zoologii (skoro to twoja pasja) Tylko teraz znaleźć kogoś kto będzie chciał słuchać :)
ZaP

Czy jestem aseksualny ?

przez buka 30 kwi 2011, 14:13
no stary ale jak chcesz być w związku to musisz też coś zaoferować od siebie.cały czas mówisz tylko jaki jesteś beznadziejny i wogóle.myslisz ze ktoś sie bedzie chciał tobą opiekować jak kaleką i jeszcze dawać ci ciała?no sry za szczerość,ale wez się chłopie ogarnij,przedewszystim przestaw swoje myślenie na inny tryb,bo tak to faktycznie bedziesz sie meczył do końc zycia.pozdro

Sortuj wg