Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

przez top23 21 sie 2007, 17:27
Autor tematu z tego co widzę to mądry chłopak który wie jak jest. Jakby posłuchał Waszych rad to by skończył tak jak ja, czyli zostałby dwudziestoczteroletnim prawiczkiem. Czekać to sobie mozna na autobus, a nie na to, aż miłość sama do nas przyjdzie.

przez Twilight 21 sie 2007, 17:39
bakus napisał(a):Może i siedze, może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to mnie nie przeraża. Przeraża mnie to, że nie umiem z tego wybrnąć.

Biorąc pod uwagę, że to ostatnie (ale nie w życiu ;) ) słowa autora, to całe to Twoje ''dowartościowanie'' swoich teorii jest warte tyle, co nic. Ty masz po prostu spaczone poglądy na relacje między ludźmi, przez co nie dziwi, że i prawdziwych relacji nie udaje Ci sie z nikim stworzyć. Ale, oczywiście, każdemu wolno mieć spaczone poglądy, nie bronię ani na reedukację nie wysyłam, z kraju też nie wyganiam, więc peace ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

moje spostrzeżenia co do 'męskiego dziewictwa'...

przez przędka 21 sie 2007, 18:00
myślę, że dzisiejsze dziewczęta nie oczekują, aby facet był 'prawiczkiem'- chcociaż nie uważam,że to hańba, to dobrze świadczy o młodym mężczyźnie!!!! Ale to co napiszę to tylko na podstawie mojego nieudanego małżeństwa!!!!
kobiety pragną, aby faceci byli doświadczeni, dojrzali emocjonalnie, psychicznie i fizycznie; takim mogą zaufać i dać się poprowadzić, ale tacy faceci powinni wybierać wśród młodszych kobiet, kt. potrzebują ich wsparcia, ich męskości; a zatem warto poczekać na tę właściwą ( co można też robić metodą prób i błędów) i nie mieć do siebie pretensji;najważniejsze, aby później mieć szczęśliwe małżeństwo!!!!
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Felicity 21 sie 2007, 18:04
przędka napisał(a):chcociaż nie uważam,że to hańba, to dobrze świadczy o młodym mężczyźnie!!!!

przędka napisał(a):warto poczekać na tę właściwą ( co można też robić metodą prób i błędów) i nie mieć do siebie pretensji;najważniejsze, aby później mieć szczęśliwe małżeństwo!!!!

RACJA :smile: .
Szukam Nadziei.

przez Twilight 21 sie 2007, 18:05
Zgadzam się w pełni - z jednym zastrzeżeniem - " ta właściwa'' nie musi mieć nic wspólnego z ''formalizowaniem" związku ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Re: moje spostrzeżenia co do 'męskiego dziewictwa'...

przez bakus 22 sie 2007, 00:05
"kobiety pragną, aby faceci byli doświadczeni, dojrzali emocjonalnie, psychicznie i fizycznie; takim mogą zaufać i dać się poprowadzić"
No cóż. Szczera prawda, ale z takimi kryteriami to sie niedoczekam nikogo do konca zycia...
I bycie prawiczkiem w młodym wieku jest w obecnych czasach coraz mniej spotykane. Zaczyna to stawać to się normą w naszej kulturze i bycie prawicziem w wieku no może jeszcze nie moim(18 ale 19 tuż tuż - co już jest rzadkością) ale w wieku toba(23 albo 24) jest powodem do wstydu i przyznanie się publicznie do tego grozi wyśmianiem. Bowiem tylko dojrzalsi + wyjątki w młodych, nie mają nic przeciwko. Reszta ma z tego niezły ubaw.
A małżeńsywo?? Ja nie chce się żenić. Dzieci też nie chce mieć, bo nie poradze sobie z wychowaniem. Chce mieć swoją drugą połowe, ale małżeństwo(narazie przynajmniej)... odpada. Nie zależy mi na szczęśliwym małżeństwie ale na szczęśliwym związku. I żeby była jasnosć, nie chodzi mi o łóżko(tak na wypadek, jakby komuś przeszło przez myśl...)
Pozatym jak długo można czekać?? Taki Tob sie niedoczekał do tej pory. Ma czekać kolejne 10 lat?? A jak nikt sie nie znajdzie to co wtedy? Poczeka następne i następne?? I w końcu umrze jako stary kawaler prawiczek.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:43 am ]
Tak sobie sieć przeglądam i trafiłem na ciekawy temat... aka wzrost.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3276916&start=0

Szkoda...
P.S Byłem umówiony na wizyte u psychiatry wczoraj. Pani szanowna sie nie zjawiła...
Ostatnio edytowano 22 sie 2007, 01:37 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Re: moje spostrzeżenia co do 'męskiego dziewictwa'...

przez top23 22 sie 2007, 01:31
bakus napisał(a):I bycie prawiczkiem w młodym wieku jest w obecnych czasach coraz mniej spotykane. Zaczyna to stawać to się normą w naszej kulturze i bycie prawicziem w wieku no może jeszcze nie moim(18 ale 19 tuż tuż - co już jest rzadkością) ale w wieku toba(23 albo 24) jest powodem do wstydu i przyznanie się publicznie do tego grozi wyśmianiem. Bowiem tylko dojrzalsi + wyjątki w młodych, nie mają nic przeciwko. Reszta ma z tego niezły ubaw.

Dlatego tylko tutaj na forum się do tego przyznaję, a moim znajomym mówię, że już miałem kilka dziewczyn w swoim życiu. Niektórzy pewnie podejrzewają, że jestem prawiczkiem, ale na pewno do głowy im nie przyszło, że tak naprawdę nie miałem jeszcze ani jednej dziewczyny i że ani razu się nie całowałem. Bycie prawiczkiem to obciach, ale to że się jeszcze nie miało ani jednego pocałunku to już klęska. A wiesz co jest najgorsze? Kiedyś będę musiał się do tego przyznać jak już znajdę jakąś pannę. Tego się nie ukryje, wyjdzie to już po pierwszym pocałunku :( .

przez Jovita 22 sie 2007, 14:46
top23 napisał(a):Bycie prawiczkiem to obciach, ale to że się jeszcze nie miało ani jednego pocałunku to już klęska

jakie ty masz wogole podejscie do takich spraw??? sory ze sie tak wyraze ale piszesz jak jakis gnojek!! uwierz mi ze kiedy spotkasz te jedyna (nie jakas lepsza malolatke) to bedzie z ciebie bardzo zadowolona , no a co do pierwszego pocalunku to jeszcze w swoim zyciu zdaza ci sie znudzic pocalunki!

top23 napisał(a):A wiesz co jest najgorsze? Kiedyś będę musiał się do tego przyznać jak już znajdę jakąś pannę.

jak juz wyzej napisalam twoja panna bedzie dumna! Zreszta chlopaki teraz lubia sie przechwalac ile to oni nie zaliczyli lasek, a okazuje sie ze tacy co duzo gadaja malo robia i tak jest prawie zawsze, wiec lepiej jesli jest tak niz jakbys mial sie chwalic durnymi sprawami bo zauwaz ze madrzejsze dziew wcale nie leca na takich zaliczaczy!!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez top23 22 sie 2007, 14:59
Będzie dumna z tego, że jej facet jest takim nieudacznikiem, że żadna inna kobieta nawet nie chciała na niego spojrzeć i wcześniej nie był w żadnym związku? Jakoś mi się nie wydaje.

przez zakochany_playboy 22 sie 2007, 15:17
top23 napisał(a):Będzie dumna z tego, że jej facet jest takim nieudacznikiem, że żadna inna kobieta nawet nie chciała na niego spojrzeć i wcześniej nie był w żadnym związku? Jakoś mi się nie wydaje.

kolego to idz do agencji i sobie bzyknij, bedziesz wtedy szczesliwy i przestaniesz jeczec :lol:
zbanowany

przez Felicity 22 sie 2007, 18:46
top23 napisał:
Będzie dumna z tego, że jej facet jest takim nieudacznikiem, że żadna inna kobieta nawet nie chciała na niego spojrzeć i wcześniej nie był w żadnym związku? Jakoś mi się nie wydaje.

Jeżeli będzie mądra-będzie to dla niej zaletą a nie żadnym nieudacznictwem.Doceni, że będziesz TYLKO jej.

zakochany_playboy napisał(a):kolego to idz do agencji i sobie bzyknij, bedziesz wtedy szczesliwy i przestaniesz jeczec Laughing

Na pewno szczęśliwszy przez taką "miłość" nie będzie.
Szukam Nadziei.

przez zakochany_playboy 22 sie 2007, 18:50
Felicity napisał(a):
zakochany_playboy napisał(a):kolego to idz do agencji i sobie bzyknij, bedziesz wtedy szczesliwy i przestaniesz jeczec Laughing

Na pewno szczęśliwszy przez taką "miłość" nie będzie.

ale przynajmniej spelni sie jego marzenie i sobie bzyknie hehe ;) :lol:
zbanowany

przez Jovita 22 sie 2007, 20:02
wiesz co top23 kompletny z ciebie gowniarz i to widac wiec tak jak playboy napisal idz i bzykinj se w burdelu , bo zadne rozwiaznie ci nie pasuje , no niestety ale jak chcesz sie przechwalac przed dziew ze zaliczaless juz duzo babek to watpie zeby NORMALNA dziew chciala z toba byc chyba ze sie niestety zakocha.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Re

przez Homer Simpson 25 sie 2007, 21:20
Witam wszystkich, a szczegolnie Ciebie Bakusie.

Mam podobna sytuacje zyciowa, oto ona:

1. Mam stwierdzona przez psychologa nerwice natrectw od jakichs 5 lat.
2. Rodzice sie rozwiedli, moj ojciec to byly wojskowy, psychopata, tchorz, zlodziej i damski bokser.
3. Moi koledzy tez ciagle pija i jak rozmawiaja ze soba, to gadaja o samych pierdolach, o niczym ciekawym. W ogole nie mam kumpli z ktorymi byloby sie na dobre i zle, czasami tylko chodze na piwo albo od niedawna na bilard.
4. Rzadko chodze na imprezy. Po pierwsze nie jestem zbyt czesto zapraszany bo nie jestem towarzyski za bardzo. Jak jestem na jakiejs imprezie to nie potrafie poderwac dziewczyny. Nigdy zadnej tez nie mialem ani sie nie calowalem.
5. Cale te wakacje prawie przesiedzialem przed komputerem. No, wychodzilem tez grac w noge czy jezdzic na rowerze, ale wiekszosc czasu to dom i pecet i nauka fizyki, ktora bardzo lubie, ale jestem leniwy.
6. Mam bardzo duze poczucie humoru jak jestem wsrod ludzi z rodziny (ojciec sie do niej nie zalicza), a poza rodzina jestem kims zamyslonym, ciagle spiacym i niewiele mowiacym.
7. Tez mi mowia ze jestem bardzo wrazliwy, no i taki jestem. Ja z kolei jestem bardzo podobny do Matta Daemona (nos mam tylko troche inny), najbardziej na tej fotce: http://www.imdb.com/gallery/granitz/342 ... 0.jpg.html
8. Tez teraz ide do 3ciej klasy liceum.

Poza tym, co do dziewczyn, to wydaje mi sie ze dziewczyny w naszym wieku same nie wiedza czego chca. Jak widze ze leca na glupich intelektualnie i niemyslacych, a smiesznych, to mi serce peka. Szczegolnie odnosi sie to pewnej dziewczyny z mojej klasy, ktora jest bardzo ladna, najlepiej sie uczy w klasie, jest bardzo oczytana i wrazliwa. Lubi tez jednak imprezy w stylu "pijemy, gadamy pierdoly, a potem rzygamy i chwalimy sie ile litrow oddalismy i jak to wygladalo."

EDIT: Ta dziewczyna mi sie bardzo podoba i bede probowac ja nadal wyrwac (dotad nic nie wychodzilo).
Doh...

Sortuj wg