Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez depresyjny098 15 mar 2010, 16:49
A mnie wykańczają emocję, które się filtrują negatywnie i wżerają się w mój mózg wyniszczając cały ustrój....
...depakine w połączeniu amizepine trochę pomaga, natomiast w większych dawkach już odebila...
A może Robert Lit przestał u ciebie działac tak jak działał na początku?...
Słuchajcie ludziska....! Ja się ostatnimi czasy dowiedziałem że tarczyca może byc przyczyną depresjii wszelakiej...
Ludzie latami się faszerują psychotropamii, by pod koniec swojego życia dowiedziec się że przez całe życie winna była tarczyca( ...no to może trochę skrajny przypadek...p)
...Ja wykonałem badania i czekam na wyniki...To by było za piękne żeby było prawdziwę....
....Ale trochę pasuję pod moją cholerną negatywną wyniszczającą emocjonalnośc...
....A jak wszystko będzie ok, to w czwartek jade po Lit.../cenzura/ to...
....może tak nie przycmiewa umysłu jak depakine...., i nie działa ubocznie wrednie jak amizepine...
...coś w tych lekach jest dobrego , a mianowicie to że.....zagłuszają BÓL...GRRRR
depresyjny098

przez polakita 15 mar 2010, 16:58
depresyjny098 napisał(a):Słuchajcie ludziska....! Ja się ostatnimi czasy dowiedziałem że tarczyca może byc przyczyną depresjii wszelakiej...

coś tam takiego słyszałam (odnośnie nerwicy) z tym że ja miałam 2 razy robione hormony TSH plus FT3 i FT4 i były w normie, a w ramach samoleczenia zrobiłam sobie jeszcze niedawno USG tarczycy które wyszło pięknie - więc chyba jednak odpada. CHoć tu na forum już kilka osób wspominało że mają jakieś guzki czy nadczynność... na pewno tarczycę powinno się zbadać zanim się zacznie leczyć nerwicę!
PS. No i kiedyś byłam u chinki na irydologii (czyli czyta choroby z oka) i ona mi powiedziała że moja tarczyca działa nie tak, ale badania tego nie potwierdziły...
polakita

przez depresyjny098 15 mar 2010, 17:27
A mi żaden konował nigdy o tym nie powiedział ...przez 3 lata faszerowania się badziewiami...
..jak coś wyjdzie nie tak to powybijam wszystkich..
..wolał bym żeby coś wyszło nie tak..he..
..zrobiłem tsh i ft4
depresyjny098

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 15 mar 2010, 18:57
depresyjny098, ale tarczyca daje też jednocześnie inne tarczycowe objawy, które można rozpoznać w wywiadzie (tak mi się wydaje) tak czy inaczej nie zaszkodzi że się przebadasz. Mnie psychiatrzy też zawsze pytali czy nie miałam urazów głowy, czy mój poród przebiegł dobrze, takie pytania niby nie wiadomo o co, a najwyraźniej są choroby które mogą powodować depresje/nerwice.

PS. Robert trzymaj się!
PS2. Zachar nie odzywasz się ale zakładam że też się jakoś trzymasz!
polakita

przez zdesperowany1 15 mar 2010, 19:03
Dokładnie polakita. Jeżeli naprawde macie coś z tarczyca to lęki czy depresja to drugorzędna sprawa jej nieprawidłowej pracy
zdesperowany1

przez depresyjny098 15 mar 2010, 19:05
no fakt faktem...to by było za piękne żeby było prawdziwe...czyli żeby leki hormonalne ewentualnie załatwiły sprawe...
...bądź co bądź to chyba trafiłem na leki dla mnie , a tymi lekami są stabilizatory nastroju,...
...
depresyjny098

przez *Monika* 15 mar 2010, 19:11
depresyjny098,

Jakie stabilizatory masz na mysli?
Obrazek
Główny Moderator

przez Pain 15 mar 2010, 19:35
Zachar się trzyma i ma zamiar dalej. A ja mu w tym pomagam, bo jest dla mnie najważniejszy.

przez *Monika* 16 mar 2010, 12:11
Pain

Cieszę się, a dlaczego nic nie napisze do Nas?
Obrazek
Główny Moderator

przez depresyjny098 17 mar 2010, 16:51
Mam na myśli taki stabilizator jak depakine czy amizepine...
...każdy z nich jednak ma jakieś uboki, które mnie zniechęcają...
...amizepine skreślam w przedbiegach bo rozrusza serducho i ciśnienie...
...natomiast depakine..., całkiem fajnie działa wyciszająco...jednak najmniejszą dawką którą mogę brac , bez zbytniego czucia w dyńce to pół na noc......bo większe dawki wiążą się ze zmęczeniem i lekkim zacmieniem umysłu....natomiast połówka nie do końca obejmuje snu i bólu który mam,....poprawia sen i zmniejsza ból....Aż chciało by się zwiększyc dawkę ale nie mogę ze względu na uboki
Ale czuję że profil działania jest właśnie taki jakiego mi trzeba....Momentami czuję że depakine uderza w punkt....
...Jeżeli Lit działa delikatniej, subtelniej od depakiny.....nie powoduję zmęczenia...takiego trochę zaburzenia motorycznego(lekkiego),
a zachowuje pozytywne działanie, które daje depakine to chętnie tym go wypróbował..
..Czyli podsumowując plusem depakiny jest to że znieczula mi ten pie...... ból który wszystkie leki które brałem do tej pory potęgowały, tak stabilizuje mi nerwy.....ale są uboki, w większych dawkach, natomiast pół na noc nie działa optymalnie...
...Tak to można powiedziec...p
depresyjny098

przez Pain 17 mar 2010, 17:07
Moniko, nie pisze, bo tu po prostu nie zagląda. Wydaje mi się, że robi to tylko jak jest źle. Więc chyba dobrze, że nic nie pisze, prawda?

przez *Monika* 17 mar 2010, 19:19
Pain,

Tak, lepiej niech nie zagląda tu jak się czuje dobrze.

Ja jak się czuje w miarę...to i tak zaglądam, z uzależnienia. Ale prawdą jest,że jak czytam np. o objawach, atakach itp. momentalnie czuje się gorzej.

A Ty jak się czujesz?
Obrazek
Główny Moderator

przez Pain 17 mar 2010, 19:28
Ja? A czy to ważne jak ja się czuję? Ważne, że z nim jest lepiej. No ale dobrze, powiedzmy, że jestem załamana, bo potrzebuję Zachara, a nie mogę go prosić, by był przy mnie. To dosyć skomplikowane..

przez *Monika* 17 mar 2010, 19:35
Pain,
Dlaczego nie mozesz Go o to poprosić? Wstydzisz się Go?

[Dodane po edycji:]

Podobno nie ma spraw skomplikowanych, to my komplikujemy wszystko.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg