Walka z bezsennością

Inne zaburzenia.

Re: Walka z bezsennością

przez paradoksy 03 lut 2010, 14:10
ja od dzisiaj wskakuje na 60g

w ogóle, dowiedziałam się, ze powinnam go brac ok 19, a brałam o 22/23
i psychiatra mi powiedzial, ze dziwne ze w ogole tak wczesniej wstaje ;DDDDDDDD
(12-14 xD)

no i mam L4 póki co, żeby brac regularnie :)
paradoksy

przez zdesperowany1 03 lut 2010, 14:23
jak gram to juz mozesz nie wstać;P
zdesperowany1

przez paradoksy 03 lut 2010, 14:25
mg xD

taka jestem podjarana tym wolnym, że nie myślę, co piszę dzisiaj ;)
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 03 lut 2010, 16:25
jestem w stanie zrozumiec;)
zdesperowany1

przez agnieszka.m 04 lut 2010, 09:56
sójka, za wszystkie badania zapłaciłam jakieś 500 zł, z tym że ja robiłam badania krwi i usg (tarczyca plus jama brzuszna). Z tym że nie musisz robić usg, żeby lekarz stwierdził nadczynność czy niedoczynność tarczycy - wystraczy badanie krwi w tym kierunku (za pełne badania krwi - tarczyca, morfologia i pierwiastki zapłaciłam jakieś 200 zł).
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez sójka 04 lut 2010, 10:28
agnieszka wielkie dzięki za informacje

przez agnieszka.m 04 lut 2010, 10:50
sójka, nie ma za co, polecam się na przyszłość:) u Ciebie nadal kiepsko?
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez sójka 06 lut 2010, 18:31
Przestałam spać i tracę nadzieję na lepsze jutro. Skoro antydepresanty i środki nasenne nie pomagają to co ja mam o tym myśleć? Przyczyna leży gdzie indziej, dzisiaj cały dzień myślę że może jakiś guz w głowie coś mi blokuje. A w ogóle to już mi się nie chce żyć. Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać pomocy a zresztą nie mam już na to siły, jestem wykończona brakiem snu. Bez niego nie da się żyć. Wie to ten kto to przeżył. Chciałabym usnąć i się więcej nie obudzić. Życie już wystarczająco mi dokopało.

przez agnieszka.m 08 lut 2010, 09:56
sójka, nadal nie śpisz? Nie poddawaj się! Pamietaj, że masz dla kogo żyć i wiele osób nie wyobraża sobie życia bez Ciebie. Porozmawiaj z lekarzem o zastosowaniu jakiejś kombinacji leków (np lerivon + tisercin - po tym nie ma siły, musisz spać!), albo zmień lekarza, jeśli ten nie wie co Ci poradzić. Musisz leczyć się i walczyć z tą cholerną bezsennością. Uwierz, wiem co to są nieprzespane całe tygodnie, bywało, że przez długi okres czasu spałam każdej nocy tylko po 2 - 3 godziny, albo w ogóle, ale miałam nadzieję, próbowałam, zmieniałam lekarzy i leki, które nie działały, aż wreszcie trafiłam na takie, które mi pomogły. Wszystko to, pomimo chwil załamania, robiłam z myślą o mojej rodzinie i dzieciach, dla których muszę żyć! Ty też musisz walczyć!

przez polakita 08 lut 2010, 16:31
sójka, a czy próbowałaś łykać melatoninę?
polakita

przez paradoksy 08 lut 2010, 16:37
powiem wam, że 60mg już na mnie tak nie działa.. mogę wziąźc o 20 a o 1 i tak pójśc spac... tylko to wstawanie :-|
paradoksy

przez sójka 08 lut 2010, 22:12
Właśnie wczoraj wzięłam 60 mg lerivonu + 50 mg tisercinu i wyspałam się jak nie pamiętam kiedy. Melatoninę próbowałam bez skutku. Jutro jadę na badanie krwi na hormony tarczycy. Zastanawiam się też nad poradnią neurologiczną i badaniami głowy. I tak powoli będę wykluczać wszystkie możliwości i ciekawe dokąd mnie to zaprowadzi. Nie robiłabym tego gdyby leki działały tak jak trzeba.

przez old-Wujek_Dobra_Rada 08 lut 2010, 22:28
Mniam, mniam. Dormicum się wyleguje w szufladce. Pietnastki. Bedzie ładne kimanko :D
old-Wujek_Dobra_Rada

przez agnieszka.m 09 lut 2010, 09:52
sójka, daj znać, jak wyszły wyniki. Cieszę się, że śpisz po tisercinie, mi ten lek też swego czasu bardzo pomógł. Ja robiłam badania mózgu - eeg, też powoli wykluczałam wszystkie choroby pozapsychiatryczne, to badanie też nic nie wykazało - ale spróbuj, trzeba szukać przyczyny bezsenności.
paradoksy, ja po lerivonie tez zasypiam bardzo późno, na początku zawsze zwala z nóg, teraz potrzebuję co najmniej 2 - 3 godziny, najważniejsze, że śpię i się w nocy w ogóle nie przebudzam.

Sortuj wg