Psycholog woła pacjenta po nazwisku przy innch pacjentach

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez bittersweet 24 lis 2015, 15:43
acherontia-styx napisał(a):A i jeszcze jedno. Jak leżycie w szpitalu i przychodzi wizyta lekarska czy też tak zwany obchód to niby co jest? Leży 5 człeka na sali, wchodzą lekarze i przynajmniej w szpitalu, w którym pracuję jest tak, że lekarz prowadzący, krótko mówi o danym pacjencie: 'Pan Kowalski przyjęty z tym i tamtym itp itd.' i wcale ale to wcale pozostali pacjenci tego nie słyszą :roll:
Jak lezymy w prywatnym szpitalu lekarz prosi na omówienie stanu pacjenta do lekarskiej dyżurki, a jeżeli chory nie może wstać z łózka prosi się innych chorych w sali o wyjście z niej na czas rozmowy z obłożnie chorym. Czary- mary ;) nagle wiele spraw daje się rozwiazać
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez serce 24 lis 2015, 16:51
Hans napisał(a):To powiedz psychologowi, że po nazwisku to po pysku.

Śmieszne jest to co napisałeś. Ale trzeba by im tak powiedziec.! :D

przez Prakseda 24 lis 2015, 22:24
Davin napisał(a):acherontia-styx, jak widać ludzie z naszym kraju wolą być numerami a lekarz powinien się nauczyć pacjentów na pamięć. :mrgreen:

Wolą czy nie wolą i tak są numerami choćby poprzez sam fakt nadania im numeru PESEL :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 25 lis 2015, 22:56
Co jaki czas wpadam na temat jak to chorzy sa stygmatyzowani przez spolczenstwo bo sa chorzy albo zaburzeni ale chyba nikt tak jak oni sam nie potrafia sie stygmatyzowac. Sami robicie problem z tego ze chodzicie do psychiatry i przenosicie wlasne filmy na innych. Ludzie w poczekalni maja w dupie do kogo czekasz a nawet jakby ktos tam nie mial to co cie obchodzi co jakis obcy czlowiek pomysli?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez serce 26 lis 2015, 14:21
Candy14 napisał(a): Ludzie w poczekalni maja w dupie do kogo czekasz a nawet jakby ktos tam nie mial to co cie obchodzi co jakis obcy czlowiek pomysli?

Chodzi tu o zachowanie psychologa, a to co sobie ludzie pomyślą, czy sobie coś pomyślą, to kolejna kwestia.

przez nerwica serca 13 sty 2016, 17:17
Nie powinien się tak zachować - to jest poniżenie pacjenta.
Wg, mnie powinien podejść do pacjentów przedstawić sie i zapytać "kto do mnie na tą i na tą godzinę". Ale to wymaga wysiłku i odwagi.

przez elo 13 sty 2016, 21:28
Candy14 napisał(a):Co jaki czas wpadam na temat jak to chorzy sa stygmatyzowani przez spolczenstwo bo sa chorzy albo zaburzeni ale chyba nikt tak jak oni sam nie potrafia sie stygmatyzowac. Sami robicie problem z tego ze chodzicie do psychiatry i przenosicie wlasne filmy na innych. Ludzie w poczekalni maja w dupie do kogo czekasz a nawet jakby ktos tam nie mial to co cie obchodzi co jakis obcy czlowiek pomysli?

racja - sama podpisuje sie pod tym niestety bowiem w zyciu nie slyszalam tyle stygmatyzujacych glupot co wlasnie od osob zaburzonych
nawet zwykli ludzie ktorzy nigdy nie mieli stycznosci z chorobami psychicznymi sa o wiele bardziej wyrozumiali i swiadomi calej sytuacji
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Masturbow 13 sty 2016, 21:34
'problem' z tak wielkiej dupy, że nie mam sił szydzić
Masturbow

przez serce 20 lut 2016, 20:46
aleleble napisał(a):Jesli o psychologów, to akurat dziwna sprawa bo z reguły osoby są umawiane na pełne godziny więc nie ma wątpliwości co do kolejności wchodzenia do gabinetu. I to faktycznie dziwne podejście, że ktoś woła po nazwisku. Wiadome jest, że inaczej trochę wygląda poczekalnia w przychodniach a inaczej w poradniach tylko i wyłącznie zdrowia psychicznego, czy mniejszych prywatnych. Ale w dużych przychodniach tez nie powinno być problemu z kolejnością, co innego, gdy mija już pełna godzina a nikt do gabinetu nie wchodzi, to wtedy można wyjśc i zapytać czy dana osoba (tylko po nazwisku) jest obecna w poczekalni.

Wołanie pacjenta po nazwisku jest ponizeniem,upokożeniem tego pacjenta wobec osób czekających do innych gabinetów.!

przez khaleesi 20 lut 2016, 21:03
Tak szczerze to jakby mi powiedziano numerek * wchodzi to bym dopiero poczuła się upokorzona i potraktowana jak za czasów obozów koncentracyjnych :roll: . :roll: U mnie ten problem nie wystepuje zresztą wywalone mam czy spotkam kogoś znajomego ze szkoły czy z pracy pod drzwiami u psychiatry w koncu ta osoba chyba sobie tam nie przyszła posiedzieć i zbijać bąki.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Evia 20 lut 2016, 21:21
I tak wszyscy tam widzą waszą twarz więc nie rozumiem problemu z nazwiskiem...

przez Bluepb 21 lut 2016, 10:30
"Przepraszam bardzo, kto z państwa ostatni do PYCHIATRY?!". No i jakiś nieszczęśnik nieśmiało wskazał na siebie. Cała konspiracja i cały misterny plan w piz.du.

:lol:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Ferdynand k 22 lut 2016, 01:12
Lord Kapucyn napisał(a):jetodik , kolację spożywam, bez naturalistycznych porównań. :evil:
A zaraz się pojawi temat na forum "Moderator woła użyszkodnika po nicku przy innych użyszkodnikach". :twisted:

ja tu jestem naczelnym użyszkodnikiem :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez wiejskifilozof 22 lut 2016, 13:54
Ja nigdy tego nie miałem.U mnie jest tak,przyjeżdżam z mamą do budynku.Czekając na psycholożkę i psychiatrę czytam książkę.I zajmuję kolejkę,najpierw do psychiatry,a kiedy do psycholog.To gdy,wychodzi z kantorka.Tylko na mnie spogląda,kiwa głową i już wiem,że moja kolej.
A zresztą mówią,do mnie po imieniu.

Sortuj wg