Ludzie...

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 29 gru 2013, 19:38
Dlaczego ludzie, którzy najpierw ofiarują swoją przyjaźń i możliwość liczenia na nich w każdej chwili, potem opuszczają mnie, nie chcą rozmawiać ani znać? Znajdują sobie kogoś lepszego, atrakcyjniejszego i ciekawszego rozmówcę, przyjaciela? :(
Co jest ze mną nie tak?
Co jest z nimi nie tak?

Dlaczego nie rozumieją, że takim zachowaniem tylko jeszcze bardziej mnie ranią? Że jeszcze bardziej zatracam się w swoim cierpieniu i samotności?
Znowu jestem traktowana jak g*wno bez uczuć...

:(

Ludzie...

przez Midori 29 gru 2013, 19:44
Może ci ludzie czekają aż się do nich odezwiesz? No chyba, że się odzywasz do nich, a to nie przynosi żadnego rezultatu.
Szczerze mówiąc sama sobie zadaję podobne pytania.
Midori

Ludzie...

przez Steviear 29 gru 2013, 20:52
Może są zajęci.
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ludzie...

przez Lola Rose 29 gru 2013, 20:54
Też się nad tym zastanawiam, bo miałam niedawno taką właśnie sytuację. Czemu tak jest, nie wiem :bezradny:
Jestem jaka jestem

Ludzie...

przez Davin 29 gru 2013, 20:54
Aurora92, "jęczarnia" już nie wystarczy?
Davin

Ludzie...

przez Zupapomidorowa 29 gru 2013, 21:04
Aurora92, może za bardzo im biadolisz za uchem - obciążasz swoimi problemami. Ja tam nie chciałabym się przyjaźnić z wieczną marudą, która na słowa konstruktywnej krytyki reaguje załamaniem nerwowym obarczając winą innych.
Dawniej Luktar

Ludzie...

przez zmęczona_wszystkim 29 gru 2013, 21:07
Lola Rose napisał(a):Też się nad tym zastanawiam, bo miałam niedawno taką właśnie sytuację. Czemu tak jest, nie wiem :bezradny:

Czasami ludzie się tak po prostu zachowują. Zwłaszcza w świecie wirtualnym znajomości szybko się zawiązują i szybko zrywają. Wystarczy, że ktoś stwierdzi, ze taka znajomość nie jest mu do niczego potrzebna i szuka następnych osób. Czasami wina jest po jednej stronie, czasami po obu, a najczęściej po prostu ludzie się "nie zazębili", to idą dalej. Relacje (zwykłe i bardziej emocjonalne) bywają dość powierzchowne.

Ludzie...

przez Aranjani 29 gru 2013, 21:07
Aurora92, a moze problem nie tkwi w ludziach tylko w Tobie? nie wiem jaka jestes w realu ale tutaj w sumie caly czas jeczysz jak Ci zle. Tylko uprzedzam od razu Twoja riposte...
nie mowie ze jestes zla, beznadziejna. Zastanow sie moze skad wynikaja Twoje problemy... i jak juz juz pisalam w innym watku, wizyta u specjalisty konieczna
Aranjani

Ludzie...

przez socorro 29 gru 2013, 21:42
Dlaczego ludzie, którzy najpierw ofiarują swoją przyjaźń i możliwość liczenia na nich w każdej chwili, potem opuszczają mnie, nie chcą rozmawiać ani znać? Znajdują sobie kogoś lepszego, atrakcyjniejszego i ciekawszego rozmówcę, przyjaciela? :(

hej, to tak jakby mieć pretensje do drzewa, że gubi liście jesienią..taka jest naturalna kolej rzeczy, wszystko jest płynne, dynamiczne, ludzie się zmieniają - Ty też ;) przychodzą, pobędą krócej lub dłużej, odchodzą a potem przychodzą następni, odchodzą i tak w kółko..to jest normalne i jak najbardziej usprawiedliwione :)

Co jest ze mną nie tak?
Co jest z nimi nie tak?

nie ma sensu doszukiwać się winnych, bo to może wpędzić w jeszcze gorsze samopoczucie. przyjmij do siebie, że tak już jest, że to naturalne, po co się zadręczać i rozdrabniać na grosze?

Dlaczego nie rozumieją, że takim zachowaniem tylko jeszcze bardziej mnie ranią? Że jeszcze bardziej zatracam się w swoim cierpieniu i samotności?

każdy dba o siebie. taka jest przykra prawda, działa tu instynkt samozachowawczy. nie chodzi mi o osiąganie celu, idąc po trupach. ale spójrz- gdyby każdy miał się przejmować skutkami wszystkich swoich najdrobniejszych posunięć w aspekcie tego, jak poczują się przez to ,,wszyscy możliwi,, inni, to życie na ziemi już dawno by wyginęło.

Znowu jestem traktowana jak g*wno bez uczuć...

a zastanawiałaś się nad tym, że może sama siebie tak traktujesz, tylko projektujesz to na innych ?

ściskam mocno kciuki za Ciebie, trzymaj się ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ludzie...

przez Kokojoko 29 gru 2013, 22:25
Może dlatego, że wiecznie narzekasz a inni ludzie, też mają problemy, które Ty pewnie masz gdzieś, bo widzisz tylko swoje?

Żeby coś dostać, trzeba czasami dać, też coś od siebie...
Kokojoko

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:15
Tak k*rwa. Bo wy najlepiej wiecie, czy w realu jęczę ludziom, czy nie. :blabla:

A TAK SIĘ SKŁADA, ŻE NIE.

Mądrale jedne.

A podobno świry są bardziej wrażliwe... Phi, gówno prawda. ;)
Ostatnio edytowano 30 gru 2013, 02:16 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 1 raz

Ludzie...

przez Candy14 30 gru 2013, 02:16
Aurora92, czyli tylko do nas sie tak odzywasz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ludzie...

przez SmutnaTęcza 30 gru 2013, 02:17
Candy14, tak, bo macie mnie głęboko w dupie. Mam poważne problemy, być może wkrótce skończę ze soba, nie mam z kim porozmawiać ani komu się wyżalić, a mimo to nikt nie chce mnie nawet wysłuchać...

Ludzie...

przez Candy14 30 gru 2013, 02:22
Duzo tu ludzi ma problemy ale nikt nie zachowuje sie tak odpychajaco jak Ty wiec co sie dziwisz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg