Bezsensowne porzucenie pracy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agusiaww 05 paź 2016, 21:04
carlosbueno napisał(a):
Racja, ale rodzice i nauczyciele wciąż powtarzają te bzdury o tym jak ważna jest nauka i że bez niej skończysz na łopacie czy miotle. Ja jakoś bardzo dużo nie zakuwałem w szkole ale żałuje straconych nerwów na szkołę na jakieś głupie przejmowanie się ocenami, sprawdzianami a nigdy mi się to w życiu nie przydało. Mój były nauczyciel historii( akurat z niej byłem najlepszy w szkole ale to była słaba szkoła) podobno bardzo zdziwił się ze pracuje w firmie która w okolicy nie ma dobrej renomy i w mało cenionej branży, nie mógł zrozumieć że tak nisko wylądowałem, pewnie myślał że zostanę tzw kimś, no ale to nauczyciel starego rocznika i chyba ma małe rozeznanie w dzisiejszych realiach.[/quote]
w niektorych zawodach musisz sie uczyc wyobrazasz sobie lekarza bez studiow?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Białoczarna 05 paź 2016, 22:26
Kurcze zeszliscie z tematu. Co mam zrobic. Nie mialam zamiaru na tym wysypisku robic cale zycie. Mialam plany kursy jakies itd. Bo sb i nd były wolne. I gowno z tego wyszło bo wymiekłam. Jestem debilem.

Sortuj wg