Myslicie często o smierci ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Eteryczna 14 cze 2016, 16:07
Śmierć jest częścią życia,owszem mam,świadomość śmierci dlatego chyba każdy dzień staram się przeżyć jak najlepiej w miarę możliwości.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

przez bezradny 14 cze 2016, 16:12
Ja też myślę o śmierci codziennie i myślę co będzie po śmierci czy będzie lepiej czy może jeszcze gorzej, a może już nic nie będzie co też mnie przeraża. Z jednej strony pragnę śmierci a z drugiej okropnie się jej lękam.

przez Kalebx3 14 cze 2016, 16:18
boje się śmierci nagłej , kiedy zostawie tutaj sprawy niepozałatwiane , niedokończone , na wpól gwizdka ,,,, ech
Codziennie proszę Boga o smierć szczęśliwa, nie naglą , smierć pełną Światłości Bożej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 14 cze 2016, 16:23
Ja się boje,być sparaliżowany i być ciężarem dla rodziny.

przez Stracona100 14 cze 2016, 16:40
Chcialabym umrzec szybko, nagle, bez zbednych ceregieli. Najstraszniejsze wydaje mi sie dozycie poznej starosci i codzienne oczekiwanie na kostuche.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez asdfgh123 14 cze 2016, 22:23
Też bym tak chciał. Najlepiej jakiś wypadek, nawet dziś.
Ja najbardziej boje się tego, że będę musiał żyć jeszcze z 50 lat w takim stanie psychofizycznym w jakim znajduje się teraz, albo jeszcze gorszym

przez Natla_Miness 16 cze 2016, 06:02
Mówi się, że nasza kultura spycha śmierć na margines. A gry komputerowe? Co chwilę ktoś ginie. :pirate:
Wcześniej monk.2000

przez Łazarz 26 cze 2016, 13:21
Czy myślę często o śmierci?
Co noc przed zaśnięciem niczym bajka czytana na dobranoc, słyszę jak Haron mnie woła i zaprasza do swojej łódki.

przez salir 27 cze 2016, 21:19
Mysle czasami...ostatnio chodzilam po gorach i myslalam aby rzucic sie z jakiegos urwiska, jezdze samochodem daje po gazie i zastanawiam sie czy wyladuje na jakims drzewie..

przez alone05 28 cze 2016, 18:32
Tak, często myślę o śmierci i myślę, że to będzie uwolnienie się od cierpienia na ziemi, ukojenie i szczęście, koniec męczarni na ziemi gdzie nie zaznałam miłości.

przez kotek em 28 cze 2016, 19:01
Im bliżej, tym rzadziej.
Obrazek

przez grash00per 28 cze 2016, 23:49
Rozkminy o śmierci przychodzą najczęściej z braku laku czyli zajęcia, które będzie nas pochłaniało. Tak że idziemy spać i myślimy co to jutro będziemy robić. Albo ze strachu. Wydygani jesteśmy o każdą grubszą sprawę w naszym życiu i nie wiemy, że przez to te grubsze sprawy ulatują nam z oczu mimo swojej grubości i dopiero jest przypał. Trzeba żyć, bo kogo by woził pan kierowca z autobusu jak nie ciebie? A kto bedzie pracował za Ciebie? A do kogo paragon z pogardą rzucać będzie młoda siksa z żabki? Takie myśli o śmierci odganiam delektowaniem się chwilą. Wstaje rano, opylam sobie elegancko kiełbase, a jak mnie zamułka łapie w stylu "co będzie jak umre, jak to jest umrzeć, to jest bezsensu" to zaczynam delektować się kiełbasą. Ciesze sie ze siedze w cieplym domu i szamie sobie ją na legalu z bułeczką i popijam herbatę. Jakie to dobre! Na mnie działa. Polecam :)

przez grash00per 28 cze 2016, 23:52
alone05 napisał(a):Tak, często myślę o śmierci i myślę, że to będzie uwolnienie się od cierpienia na ziemi, ukojenie i szczęście, koniec męczarni na ziemi gdzie nie zaznałam miłości.

Mordeczko, ale zaznasz miłości :) I dzieki temu ze jej nigdy nie zaznalas bedziesz w stanie delektować się nią bardziej niż inni. To wszystko zależy od Ciebie. Nic nie jest nam pisane. Bedzie gitesik tylko pokochaj najpierw siebie i doceń się wreszcie! ;)

Sortuj wg