Myslicie często o smierci ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Eteryczna 14 cze 2016, 16:07
Śmierć jest częścią życia,owszem mam,świadomość śmierci dlatego chyba każdy dzień staram się przeżyć jak najlepiej w miarę możliwości.
Eteryczna

przez bezradny 14 cze 2016, 16:12
Ja też myślę o śmierci codziennie i myślę co będzie po śmierci czy będzie lepiej czy może jeszcze gorzej, a może już nic nie będzie co też mnie przeraża. Z jednej strony pragnę śmierci a z drugiej okropnie się jej lękam.

przez Kalebx3 14 cze 2016, 16:18
boje się śmierci nagłej , kiedy zostawie tutaj sprawy niepozałatwiane , niedokończone , na wpól gwizdka ,,,, ech
Codziennie proszę Boga o smierć szczęśliwa, nie naglą , smierć pełną Światłości Bożej .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 14 cze 2016, 16:23
Ja się boje,być sparaliżowany i być ciężarem dla rodziny.

przez Stracona100 14 cze 2016, 16:40
Chcialabym umrzec szybko, nagle, bez zbednych ceregieli. Najstraszniejsze wydaje mi sie dozycie poznej starosci i codzienne oczekiwanie na kostuche.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez asdfgh123 14 cze 2016, 22:23
Też bym tak chciał. Najlepiej jakiś wypadek, nawet dziś.
Ja najbardziej boje się tego, że będę musiał żyć jeszcze z 50 lat w takim stanie psychofizycznym w jakim znajduje się teraz, albo jeszcze gorszym

przez Natla_Miness 16 cze 2016, 06:02
Mówi się, że nasza kultura spycha śmierć na margines. A gry komputerowe? Co chwilę ktoś ginie. :pirate:
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

przez Łazarz 26 cze 2016, 13:21
Czy myślę często o śmierci?
Co noc przed zaśnięciem niczym bajka czytana na dobranoc, słyszę jak Haron mnie woła i zaprasza do swojej łódki.

przez salir 27 cze 2016, 21:19
Mysle czasami...ostatnio chodzilam po gorach i myslalam aby rzucic sie z jakiegos urwiska, jezdze samochodem daje po gazie i zastanawiam sie czy wyladuje na jakims drzewie..

przez alone05 28 cze 2016, 18:32
Tak, często myślę o śmierci i myślę, że to będzie uwolnienie się od cierpienia na ziemi, ukojenie i szczęście, koniec męczarni na ziemi gdzie nie zaznałam miłości.

przez kotek em 28 cze 2016, 19:01
Im bliżej, tym rzadziej.
Obrazek

przez grash00per 28 cze 2016, 23:49
Rozkminy o śmierci przychodzą najczęściej z braku laku czyli zajęcia, które będzie nas pochłaniało. Tak że idziemy spać i myślimy co to jutro będziemy robić. Albo ze strachu. Wydygani jesteśmy o każdą grubszą sprawę w naszym życiu i nie wiemy, że przez to te grubsze sprawy ulatują nam z oczu mimo swojej grubości i dopiero jest przypał. Trzeba żyć, bo kogo by woził pan kierowca z autobusu jak nie ciebie? A kto bedzie pracował za Ciebie? A do kogo paragon z pogardą rzucać będzie młoda siksa z żabki? Takie myśli o śmierci odganiam delektowaniem się chwilą. Wstaje rano, opylam sobie elegancko kiełbase, a jak mnie zamułka łapie w stylu "co będzie jak umre, jak to jest umrzeć, to jest bezsensu" to zaczynam delektować się kiełbasą. Ciesze sie ze siedze w cieplym domu i szamie sobie ją na legalu z bułeczką i popijam herbatę. Jakie to dobre! Na mnie działa. Polecam :)

przez grash00per 28 cze 2016, 23:52
alone05 napisał(a):Tak, często myślę o śmierci i myślę, że to będzie uwolnienie się od cierpienia na ziemi, ukojenie i szczęście, koniec męczarni na ziemi gdzie nie zaznałam miłości.

Mordeczko, ale zaznasz miłości :) I dzieki temu ze jej nigdy nie zaznalas bedziesz w stanie delektować się nią bardziej niż inni. To wszystko zależy od Ciebie. Nic nie jest nam pisane. Bedzie gitesik tylko pokochaj najpierw siebie i doceń się wreszcie! ;)

Sortuj wg