"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez midzi11 24 sie 2008, 19:37
dzieki :mrgreen: jutro napisze jak mi poszlo i czy wogole mi poszlo

przez Zagubiony148 24 sie 2008, 21:12
midzi11 napisał(a):teraz moja kolej na jęczenie.jutro mam egzamin na studia i mam pełno w gaciach!!! jeszcze nigdy w zyciu sie tak nie stresowałam czuje sie jakbym szła na pewną smierc.a niech to!!

Jak masz tam umrzeć to zabierz ze sobą kilku złych egzaminatorów, tak przy okazji.
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez midzi11 24 sie 2008, 21:17
zagubiony148 dziekuje za słowa otuchy... ;) przyniose ich serca na dowod

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: przyszla tesciowa mnie nienawidzi...

przez cadarxx 24 sie 2008, 22:29
natka25 napisał(a): wczesniej lat 8 sie przyjaznilismy, z tym udziwnieniem ze on byl zakochany a ja go nie chcalam.

Ta część zdania jest odpowiedzią, skąd niechęć ewentualnej przyszłej teściowej do Ciebie. Facet uganiał się za Tobą tyle lat, Ty go nie chciałaś, on przez ten czas ciągle cierpiał, a matka się temu przyglądała. Dodatkowo naprawdę ciężko zrozumieć dlaczego niby po ośmiu latach miałabyś go pokochać. Może nie potrafiłaś znaleźć nikogo odpowiedniejszego, więc wybrałaś wyjście awaryjne? Właśnie tak ona sobie zapewne pomyślała.

przez insua 25 sie 2008, 09:21
midzi11 trzymam kciuki, wierzę ,że dasz radę, czytając twije posty jestem tego pewna:-)

Dziś kolejny moj dzień jęczenia,tym razem obudziłam sie z wielkim lękiem ...lękiem o każdy kolejny dzień!!! jestem po rozwodzie ,zostałam sama z dziećmi na początku było ok teraz zaczynam sie bać..jak dam rade z utrzymaniem sie zarabiam grosze..boje sie ,że każdego dnia mogę stracić tą prace ,i co dalej jak i tak teraz jest kiepsko..czuje ,że nic do przodu tylko w dół ,dół, dół.jak mam zmienić tok myślenia??? jak sprawić ,żebym zaczęła myśleć pozytywnie ??? czy loś da mi coś lepszego ,bo narazie to mi zabiera!!!!!! :(

przez insua 25 sie 2008, 09:27
Jestem w pracy ale czuję taki lęk!!serce mi wali.. opłaty przerastają mnie,moje zarobki alimenty nędzne.czemu innym jakoś odzie czy to wina charakteru tego samopoczucia???? wczoraj rozpacz,po stracie bliskiej osoby a dziś praca,byt!!! jutro bedzie coś innego i tak w kółko.jestem już tym zmęczona czemu inni brną do przodu a ja nie potrafię,tylko marudzę o marudzę...już mnie samą to męczy!!! nie daje rady.kalejdoskop zmartwień,za chwilę bedę sie dołować, ze już nigdy nikogo nie spotkam ,bo i gdzie w pracy w domu??? nie chce żyć w tej pustce,chce ŻYĆ!!!!!!!!!!!

przez insua 25 sie 2008, 09:33
TEKLA !! wiem z doświadczenia ,że minie..przerobiłam już globusy duszności,bóle nóg,kręgosłupa,ciśnienia,otd lekarze już mnie znają.....wstydzę sie tam chodzić,bo wiecznie coś mi jest ...kiedyś w pracy zamiast zająć sie ważnymi rzeczami,stałam przed lustrem i oglądałam gardło,czułam jakby coś było wbite dusiłam sie poszłam do lekarza i....GLOBUS spięte mięśnie emocje stres.....
Uwierz to minie trzymam kciuki i rozumiem cie co czujesz:-)

przez insua 25 sie 2008, 09:44
WŁAŚNIE TEKLA..TYLE NADZIEJI POKLADAŁAM W TYM ZWIĄZKU A TU KLAPA...DAŁ NADZIEJĘ I PORZUCIŁ...OSZUST!!! I JAK UWERZYĆ INNEMU??? A MYŚLAŁAM ,ŻE BEDZIE TAK CUDNIE:-(:-(

przez Lariana 25 sie 2008, 15:45
'miało byc miło i pięknie a zaraz mi serce pęknie' Czesław śpiewa, polecam.
Ja już nie mam siły by jęczeć (przynajmniej dzisiaj) :(
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez midzi11 25 sie 2008, 19:46
zdałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale nawiązując do tematu jęczarni-było strasznie ciężko :roll: dzięki za wsparcie kochani!!!!!!!!!!!!

przez whisper 25 sie 2008, 20:44
Moje gratulacje, midzi11!!! Nie mogło być inaczej :mrgreen:
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Jola27 25 sie 2008, 20:59
ja ruwniez przylanczam sie do wielkich gratulacj ja caly cza wiedzalam ze zdasz nie watpilam wto ani troche widzisz wcale niejest z toba tak zile jestes bardzo madra dziewczynka puzika :twisted:

przez Lariana 25 sie 2008, 21:04
Gratuluję również :*
Na co zdałaś bo nie jestem wtajemniczona ?
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez wróbelek Elemelek 25 sie 2008, 21:06
midzi11, no to gratulacje!! :) widzisz? dało się, było cieżko, ale 1:0 dla ciebie ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Sortuj wg