"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Petek 11 kwi 2015, 23:32
Jestem załamany wszystkie drogi zablokowane....
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez moment 12 kwi 2015, 01:33
Dlaczego to właśnie na mnie musiało trafić. Dlaczego to ja tak cierpię i czuję się jak odmieniec. Dlaczego to ja nie mogę znaleźć tej drugiej połowy.

przez Follow_ 12 kwi 2015, 02:09
moment napisał(a):Dlaczego to właśnie na mnie musiało trafić. Dlaczego to ja tak cierpię i czuję się jak odmieniec. Dlaczego to ja nie mogę znaleźć tej drugiej połowy.

nie jesteś jedyny na świecie... wiele osób, żyje samotnie...
nie umniejszam Twojego bólu (bo go rozumiem) ale wkręcanie sobie że wszyscy są w parach nie jest prawdą...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez moment 12 kwi 2015, 02:19
Follow_ napisał(a):
moment napisał(a):Dlaczego to właśnie na mnie musiało trafić. Dlaczego to ja tak cierpię i czuję się jak odmieniec. Dlaczego to ja nie mogę znaleźć tej drugiej połowy.

nie jesteś jedyny na świecie... wiele osób, żyje samotnie...
nie umniejszam Twojego bólu (bo go rozumiem) ale wkręcanie sobie że wszyscy są w parach nie jest prawdą...

Ale to już nawet nie o to chodzi, ja po prostu ciągle trafiam na kobiety które mnie wystawiają.

przez Steviear 12 kwi 2015, 22:41
Czytnik się zepsuł, nie mogę czytać. Nie ma ucieczki, no nie ma.

przez Enroute 12 kwi 2015, 23:17
Jestem beznadziejna, po prostu okropna, jest tak cholernie ŹLE... Ja się chyba z tego już nie podniosę.
INTJ

przez moment 13 kwi 2015, 02:44
Mam chec sie zabic po tym dniu.

przez Damageed 13 kwi 2015, 03:14
nagle przebudzenia brak sil w miesniach,zawroty glowy oslabienie to nerwica czy na cos ciezko chory jestem i zaraz zalicze zgon?
Czas goi rany, ale nie wygoi blizn ;)

przez Pietronka 13 kwi 2015, 22:57
Nie wiem czy wylewanie tu swoich emocji cos pomoze,ale postanowilam sprobowac,uspokoic sie. Leze w lozku,mysli nachodza mnie zle, to smierc kogos, to tesknota za tym co bylo. Przeciez to wszystko bez sensu! Nocami nie spie, jestem ciagle rozdrazniona...ja wiem co mi jest. I "TO" Od dziecinstwa nie chce puscic. Wiem, zeby bylo dobrze trzeba zaczac od siebie bla bla bla. Guzik prawda,cale otoczenie wplywa na nasze podejscie! Za duzo razy sie staralam pomoc sobie,zeby uwierzyc, ze mozna po TYM normalnie zyc. Tu juz nawet nie chodzi o to czy ktos to przeczyta co napisalam, bo wielu z nas boryka sie z tym problemem, lecz chyba podswiadomie szukam wsparcia mimo, iz w to nie wierze. Napewno tym nikogo nie podbudowalam, przepraszam.

przez kazimierz61 14 kwi 2015, 07:20
Pietronka,
Pewnie nikogo nie podbudowałaś, ale pobudziłaś we mnie wspomnienia z dzieciństwa po których po tylu latach muszę stwierdzić że już wtedy miałem objawy ChADu. I bywało różnie od okresów z częstymi depresjami np. gdy mi nie szło w szkole, po okresy przewlekłej hipomanii kiedy się ożeniłem i zacząłem budowę domu, dzięki której wszystko było dla mnie proste. Potem wpadłem w pracoholizm, później w alkoholizm, czężką depresję którą źle zdiagnozowali bo to była depresja w ChADzie, kika prub S i tak się leczę, aż do dziś, raz jest lepiej, raz gożej i ciężko mi z tym. Najgorsze jest to, że jak jestem w hipomanii i wszystko robię, nawet żeczy o których nie mam pojęcia, to wszyscy twierdzą że jest OK, a jak wpadnę w depresję to nikt mnie nie chce zrozumieć, że nie potrafię normalnie pracować. Ale to już się chyba nie zmieni.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez comatom 14 kwi 2015, 12:58
chciałbym juz dzis zasnąc i nie budzic się już
mieć w koncu spokój-od nerwicy,depresji,złych mysli
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez Aleksy 14 kwi 2015, 18:12
Czuję się dziś beznadziejnie, jestem wkurzony, zmęczony...
Rano uciekł mi autobus, potem czułem się taki otępiały, że byłem w stanie tylko leżeć. Pustka w głowie, nic nie mogę zapamiętać, a przecież studia, obowiązki...
Jestem wkurzony na siebie, rodzina jest wkurzona na mnie. Mam dość.

przez maja_naga 14 kwi 2015, 18:18
nic dziś nie zrobiłam oprócz rysunku, mam ochotę wziąć garść tabletek... again, leki nie działają

przez Steviear 14 kwi 2015, 22:50
Nie panuję nad tymi nerwami i depresyjnymi myślami. No nie jestem w stanie nic na spokojnie zrobić. Ciągle się dobijam że jestem głupia i nic mi nie wyjdzie. No i mało robię bo się boję, że się tak poczuję. Caly czas boję się porażki a tak sobie nic nie robiąc dążę do niej :D
To jest dopiero logika.

Sortuj wg