"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Siddhi 26 lis 2014, 19:10
To byly najgorsze 3 dni tego roku...
Mogę Ci podać łapkę. The same. U mnie już cztery, dziś trochę ochłonąłem, a co będzie dalej to nawet najstarsi górale nie wiedzą.
Zapowiada się nieciekawie, chyba znowu... idzie na burze, idzie na deszcz. Niektórzy mają przerąbane w życiu.

hank.m napisał(a):Jak ja mam już siebie dość. Naprawdę chciałbym już umrzeć.
Czemu Ty ciągle piszesz to samo? Tyle razy już się "zabijałeś" i co? Spróbuj czegoś konstruktywnego, pobiegaj choćby (do utraty tchu), to zmienia perspektywę.
Siddhi

przez Lethality 26 lis 2014, 19:19
Follow_, Czytałem o teorii, że z biologicznego punktu widzenia to jest kara za brak rozmnażania... więc mnóż się :P Ma to sens, bo kiedyś kobiety, albo były w ciąży, albo karmiły piersią. Niestety ewolucja nie nadążyła.

przez Black_amor 26 lis 2014, 19:34
Wpadłam w totalne bagno....nie mam z kim o tym nawet pogadac :( i znowu alkohol jest najlepszym przyjacielem :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieodgadniona26 26 lis 2014, 19:43
Nie wiem co mam zrobic. Czy jest sens być z kimś , nie mogąc się z tą osobą spotkać. Czy to ma /cenzura/ sens?
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez Steviear 26 lis 2014, 20:53
Wkurwiam się bo zawsze gdy jest jakiś ważny egzamin, muszę mieć tzw ''kobiece dolegliwości''. Jakby było mało stesu, przez który praktycznie umieram, to dochodzą makabryczne skutki tego stanu.
Dzisiaj wyszłam godzinę za wcześnie i poszłam do domu. A była matura. Także świetnie! Chyba nie muszę zgadywać, ile procent dostanę. Przestało się to liczyć w minucie, kiedy chciałam już ryczeć z tego, że nie mogę się skupić bo tak mnie ból męczy..Poza tym jestem idiotką i zdałam sobie sprawę, że nic nie pamiętam. To mnie jeszcze bardziej dobiło. Nie ma co wychodzić z domu.
Wkurwiłam się, bo jutro ostatnia z przedmiotu, którego nienawidzę. A później temat zajęć, którego się boję.
A i przespałam dziś cały dzień, takie to było wykańczające. Liczyłam że będę wypoczęta, podczas gdy efekty są mierne, biorąc pod uwagę tyle straconego czasu.
Jak tak sobie myślę( o dziwo potrafię jeszcze myśleć), to dochodzę do wniosku, że nie jestem szczęśliwa. Na co to wszystko? Co ja w ogóle robię na tym świecie. Nawet sama nie wiem.

Nie sprawia mi już radości nauka historii sztuki, która jest naprawdę denna i nieciekawa. Wyolbrzymianie, wielka interpretacja. Dziesięć znaczeń na obraz, obrzydliwy obraz, który nazywany jest dziełem sztuki. Głupie rzemiosło a nie sztuka. Wszędzie motywy religijne. Sam bullshit. Pomijam fajne zagadnienia, bo to naprawdę procent w porównaniu do tego wszystkiego. A i tak będę musiała się tego nauczyć i zapchać sobie pamięć. Tak samo jak muszę czytać coś, co mi się nie podoba, bo jest w przestarzałej podstawie programowej. Nie mogę się zmusić nawet do przeczytania całego streszczenia, a co dopiero tych wypocin autora, które kiedyś były zrozumiałe ale dziś są absolutnie niepotrzebną stertą słów.
Nie mam pojęcia jak beznamiętnie obejść te uprzedzenia. Jak obejść to wszystko i wykonać po prostu to, co muszę zrobić.

nieodgadniona26, Moim zdaniem nie ma sensu.

przez kotek em 26 lis 2014, 21:30
Steviear, 3Z ;)
Obrazek

przez Steviear 26 lis 2014, 21:45
kotek em, Nie lubię... oj bardzo nie lubię. Jednak to jest metoda i nie wiem czy możliwa przy takim ogromie materiału. Chciałabym żeby coś tam w głowie pozostało, bo po co się uczyć 10 razy, kiedy sama nie wiem czy te rzeczy nie będą mi potrzebne przypadkiem..
Chciałabym polubić naukę :P Chociażby po to by nie męczyć się z tym tak.

przez kotek em 26 lis 2014, 21:58
Steviear, ja na studiach z większą przyjemnością i zapałem uczyłam się tego, co mnie bardziej interesowało. Do przedmiotów, które mnie nudziły podchodziłam wg zasady 3Z (czasami wg 4Z ;) ), ale tak, czy inaczej w głowie coś zostało. Poza tym uważam, że w praktyce można nauczyć się najwięcej i tego się nie zapomina :D .
Obrazek

przez Rico 26 lis 2014, 21:58
/cenzura/ dziś znowu chujowy nastrój i niewyspany byłem bo w nocy mnie katar chwycił. Chociaż na treningu chwilę się "wyłączyłem".
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez kliku 26 lis 2014, 22:09
Spieprzyłem próbną maturę z matmy XD

przez ( Dean )^2 27 lis 2014, 00:31
Jestem tak samotny i zmęczony życiem,że brak mi słów.Jeszcze nic nie osiągnąłem a jestem całkowicie wypalony,pusty w środku,bez odrobiny życia,ciągle chce mi się spać....
Najgorszy jest wiatr.

przez hank.m 27 lis 2014, 00:37
Życie jest pochrzanione, więc po co żyć.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

przez Follow_ 27 lis 2014, 22:33
wszystko mnie boli..
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Rico 27 lis 2014, 22:46
Mam to samo co Dean. Dodatkowo w tym tygodniu mam zły apetyt.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Sortuj wg