"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 16 wrz 2007, 22:16
ażebym wiedziała co naprawde nie wiem moze jakies smieszne filmy poogladaj albo włacz TVN kuba wojewódzki straszy w nim heh on czasami mnie śmieszy może rozśmieszy i Ciebie pozdrawiam
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez groskova 16 wrz 2007, 23:03
Niech mnie ktos zastrzeli. Albo przejedzie samochodem. Cokolwiek bo juz nie moge

przez .Tomek 16 wrz 2007, 23:06
Niech mnie ktos zastrzeli. Albo przejedzie samochodem. Cokolwiek bo juz nie moge

Nikt się raczej [z tego forum] nie podejmie. Radzę się położyć spać i zasnąć szybko żeby nie myśleć. I trzymaj się.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez groskova 16 wrz 2007, 23:09
OOOOhhhhh...poszlam spac wczesniej, wlasnie sie obudzilam. I zle mi:((( aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! czuje sie taka cholernie bezsilna, wszystko mnie boli, nie chce istniec, nie chce:((((

przez smutna48 17 wrz 2007, 16:09
nie łam się ja też sie męczę ze sobą :( udaje przed rodziną że jest normlanie a wcale nie jest nic nie jest normlane :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:11 pm ]
rowniez ze 2 godz spałam w dzień byłam w sklepie po płyn do oczu dla psa i się połozyłam wstałam z bolem serca ręka mi drętwieje buuuu eghhhhhhhhhhhhhh wrrrrrrrrr
Susan Taylor

przez Jaśkowa 17 wrz 2007, 16:18
słuchajcie muszę sobie zajęczeć jest pewna rzecz, która mi nie daje spokoju mianowicie jak ktoś mi powie np: kurcze Monika jaka Ty blada, albo jakoś blado słabo wyglądasz, ja momentalnie zaczynam źle się czuć, pojawia się lęk uderzenie gorąca i te wszystkie cudowne objawy somatyczne czasami udaje mi się nad tym zapanować, ale czemu tak mi się robi przecież to normalne że nie zawsze wyglądamy zdrowo i kwitnąco i czasami jesteśmy bladzi bo np jesteśmy zmęczeni a ja zaraz w panikę, wkurza mnie to, iż tak nerwowo na taką bzdurę raguje :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 17 wrz 2007, 20:15
Ja w sumie nie mam problemów tak b powąznych nie oprzeszłam tyle piekła ile co tu niektorzy serce mi się ściska aż jak czytam niektore tematy :cry: ... Ja zostałam skrzywdzona przed kogoś komu ufałam z kim miałam się zwiazać na zawsze... I popełniłam kolejny bład... o ja głupia kretynka bezsilna co do własnych przezyć odczuć nic mnie to ku...a nie nauczyło zupełnie wycierpałam tyle że ledwo przezyłam dałam się znowu skrzywdzić boze czuje się jakśmieć nic nie warty nie mam siły juz do samej siebie do swojej naiwności nie mam siły został mi cital ok 20 tabl zastanawiam się czy go nie uzyć bo nie moge siebie znieść nie mam do siebie siły ni echce zanudzac was sobą uzalac się nad włąsną naiwnością nad swoim losem nie chce być nieszczęliwa wole byc martwa niż wiecznie się uzalac nad swoją głupota poełniac błedy ktore mnie juz kosztowały zycie :cry: ludzie nie moge ze soba wytrzymać przepraszam za błedy ale rycze nie mam juz siły nie mam siły
Susan Taylor

przez rob 17 wrz 2007, 20:52
smutna48, jakos bedzie, wlasnie mialem napisac ze niechce mi sie juz zyc, a tu lzy staja w oczach jak czytam posty wyzej.

smutna48, sa ludzie dla ktorych warto zyc, ponoc kazdy niesie swoj krzyz, nikt nie dostal takiego ktorego niemoglby uniesc.
pisz na gg: 3241258 ;)
"... znów rozkładam skrzydła i unoszę się nad wami..."
rob

przez Pstryk 17 wrz 2007, 21:27
5torm napisał(a):z tego co czytałem to alkochol nie uleczy a jedynie może pogłębić depresje takrze radził bym ostrożność Laughing

To najprawdziwsza prawda. Ja się chyba już powoli uzależniam :shock:

5torm napisał(a):arzdy czymś zajęty a ja czasami nie mogłem znaleźć sobie miejsca, niby mi się chciało rozmawiać ale nie miałem oczym niepotrafiłem się skupić na rozmowie Mad

Nie jestem przekonana, czy to kwestia rozkojarzenia. A może za bardzo sie staramy?

Goplaneczka napisał(a):Niech mnie ktoś deską przez łeb zdzieli...

No no, sado-maso Ci się marzy :shock:
Ale tak poważnie, to jedynie mogę Cię moooocno przytulić!

chciałabym zniknąć nie zauważona... odejść w niepamięć... wymazać swoją osobę z pamięci najblizszych, tak aby nie cierpieli Crying or Very sad

Nie wiem co powiedzieć. Sama mam takie zachcianki. Niebanalne podejście do śmierci. Moja przyjaciółka powiedziałam mi kiedyś, że się strasznie cieszy, że się boję, że za mało tabletek połknę, bo przynajmniej jeszcze trochę pożyję. Mojej drugiej przyjaciółce powiedziałam tak samo. Zabiła się. Skoczyła z 10 piętra. Jej śmierć tak mną wstrząsnęła. Tyle bólu. Doszłam do wniosku, że jej śmierć nie pójdzie na marne: nie sprawię innym tego bólu. Trudno w tej sytuacji gdybać, ale czasem się zastanawiam, czy moja śmierć mogłaby ocalić jej życie???

zy..ć mi sie juz chce na to co czuje na swoją samotność bezradność obojętność

Smutasku Kochany, to się wyrz..aj na to wszytko. Czujesz się bezsilna? Czujesz, że nic nie możesz zrobić ze swoim życiem? Wkurza Cię to? To wykorzystaj tą złość pozytywnie. Zrób to, co do tej pory jeszcze nie zrobiłaś. Podejmij kroki, które dotąd wydawały Ci się zbędne. Może terapia?????

smutasek20 napisał(a):Znacie jakieś metody zwalczania doła?

Najskuteczniejsze znajdziesz w sobie!

to normalne że nie zawsze wyglądamy zdrowo i kwitnąco i czasami jesteśmy bladzi bo np jesteśmy zmęczeni a ja zaraz w panikę, wkurza mnie to, iż tak nerwowo na taką bzdurę raguje Rolling Eyes

Dlaczego? Bo nie ufasz sobie. Zamiast spojrzeć na siebie trzeźwym okiem, kierujesz się czyimiś osądami, jak sama zauważyłaś, nie koniecznie obiektywnymi, natomiast wynikającymi jedynie z troski o Twoją osobę. Na ogół ludzie nie zastanawiają się co mówią i brak im taktu. Pamiętaj o tym ;)
Pstryk

przez smutna48 17 wrz 2007, 22:16
rob napisał(a):smutna48, jakos bedzie, wlasnie mialem napisac ze niechce mi sie juz zyc, a tu lzy staja w oczach jak czytam posty wyzej.

smutna48, sa ludzie dla ktorych warto zyc, ponoc kazdy niesie swoj krzyz, nikt nie dostal takiego ktorego niemoglby uniesc.
pisz na gg: 3241258 ;)

dzięki za pomoc doceniam wiem że musze sie jakos zebrac pozbierać ale narazie nie mam siły narazie probuje nie poknac tego co mam :cry: twarda jestem :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:26 pm ]
dzięki jutro napisze dziś ide spac dobranoc
Susan Taylor

przez moczymordka 18 wrz 2007, 12:38
zadłużyłam się w kimś kogo znam tylko z widzenia. Znowu...
sporo o nim wiem i bardzo mi się podoba.
Mam faceta...
jestem niedobrym ludzikiem chyba trochę :(

przez Goplaneczka 18 wrz 2007, 12:39
Moczymordko...
Nie jesteś złym ludkiem... A nie brakuje Ci czegoś w związku przypadkiem?
Goplaneczka

przez moczymordka 18 wrz 2007, 12:47
dziękuję, Goplaneczko..
brakuje mi, a i owszem. Pewności co do tego, że kocham.

przez Jaśkowa 18 wrz 2007, 14:03
moczymordka napisał(a):Pewności co do tego, że kocham.
ups no to nie ciekawie taki brak pewności rodzi zdradę wiem bo sama to przerabiałam, może warto dać sobie troszkę czasu na przemyślenie na zatęsknienie na upewnienie, że właśnie miłość jest..... a co do zauroczenia w obcym kolesiu to przez to, że zazwyczaj idealizujemy takie osoby nasza wyobraźnia płata nam figle, rzeczywistość niestety zazwyczaj jest zupełnie inna ...
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Sortuj wg