"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez groskova 27 sie 2007, 14:19
ide do lekarza po skierowanie do szpitala, zeby zapobiec kolejnym glupim myslom...zodbaczymy co bedzie.

przez monis 27 sie 2007, 15:26
Hej chciałabym sie ze wszystkimi pożegnać.Jesteście super... :D :D :D
Najgorsze 24 godziny...

przez Rena 27 sie 2007, 19:01
Goplaneczka! Już mi naprawili komputer, dobrze że tak szybko, bo bez was byłoby mi bardzo źle, dzięki za twoje słowa ale widzę że Goskova się poddaje, żeby tylko nie zrobiła czegoś głupiego. Ja dzisiaj jechałam do pracy na trzęsących się nogach ale wzięłam swój zestaw tabletek i potem było całkiem nieźle, może w końcu ten cital zacznie działać.
Jaśkowa! Co z tobą czemu się nie odzywasz? Napisz co porabiasz.

Goskova! Jeden dzień mnie nie było i już narobiłaś bałaganu, proszę cię, załatw sobie jakieś porządne leki i nie rób mi więcej tego, tak się przestraszyłam jak to czytałam. Wiem, że jest ci bardzo ciężko, wiem doskonale, ale przecież są chyba jakieś sposoby, może ten xanax tak na ciebie działał? Jestem cały czas z tobą, zależy mi na tobie, więc proszę nie rób tego więcej. Całuje cię mocno i pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez groskova 27 sie 2007, 21:13
Ehh no narobilam, masz racje. Jutro ide do szpitala na pare dni zeby mnie ktos pilnowal, bo ja sama sie nie moge pilnowac najwidoczniej. jestem rozsypana na drobniutkie kawalki i nie umiem sie pozbierac. a do tego ten psychiatra w szptalu jest beznadziejny, spedzil dzis ponad 45 minut przekonujac mnie zebym wierzyla w boga...no ale trudno, porzebuje tam isc na pare dni, moze zeby odpoczac, oderwac sie.
wiec do popczytania niebawem, bede tesknic.

Rena wiedzialam ze dasz rade!!:)

przez Jaśkowa 27 sie 2007, 23:13
groskova my tu czekamy ogarnij się kobito ;) i wracaj do nas <tule>
Dino to się zdarza taki atak po mimo brania leków nie załamuj się, porozmawiaj z lekarzem, może trzeba zwiększyć dawkę, pisz jak tam !!
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

"JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 28 sie 2007, 09:19
Nawet nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać to co czuje! Przez całą noc zastanawiałam się jak by się zabić.... Tak żeby tego gnoja to zabolało! Mój mąż to zwykły tyran!!!! Złamał moje hasło na gg i czytał sobie wszystkie moje rozmowy.... Wczoraj mi to oznajmił z uśmiechem na twarzy!
Więc cóż mogę napisać.... Chce umrzeć.... Wtedy może zaznam spokoju :cry:

przez Goplaneczka 28 sie 2007, 09:51
Ewik 22 napisał(a):Złamał moje hasło na gg i czytał sobie wszystkie moje rozmowy.... Wczoraj mi to oznajmił z uśmiechem na twarzy!

Matko, Ewik... Brak mi słów komentarza. Co za chamstwo...
Trzymaj się dzielnie-żyj na przekór mu. Dokop, pokaż, że jesteś silniejsza-bo przecież jesteś. Całuję :*

Ja mam jakieś chore stany-kończy mi się effectin, zamiast niego czeka velofax... Mój organizm dziwnie reaguje na zmianę pomarańczowych kapsułek na jakieś okrągłe tabletki. Strasznie mnie przeraża ta perspektywa, mam dreszcze, trzęsę się-panika po prostu...
I najgorsze-rośnie mi zapas levironu... Cholera, mam już 4 pudełka i głupie myśli...
Goplaneczka

przez Rena 28 sie 2007, 12:19
Groskova, trzymaj się ciepło! Jesteśmy z tobą!
Goplaneczka! Nie myśl nawet tak, to minie, nic nie trwa wiecznie, taki okropny stan też, mnie przechodzi, z dnia na dzień czuję się lepiej, no zobaczymy jak długo.

Ewik! Pieprz gnojka, ty masz z sobą kończyć? Niech on skończy, przecież on nie jest wart tego, daj spokój! Walcz o swoje życie, nie dokopiesz mu w ten sposób, to nie ten typ. Trzymam kciuki!

przez Jaśkowa 28 sie 2007, 12:55
Ewik ale doopek :roll: jednej Twojej łzy nie jest wart :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!

przez Dino 28 sie 2007, 13:13
Ewik 22 napisał(a):Nawet nie wiem jakich słów użyć, żeby opisać to co czuje! Przez całą noc zastanawiałam się jak by się zabić.... Tak żeby tego gnoja to zabolało! Mój mąż to zwykły tyran!!!! Złamał moje hasło na gg i czytał sobie wszystkie moje rozmowy.... Wczoraj mi to oznajmił z uśmiechem na twarzy!
Więc cóż mogę napisać.... Chce umrzeć.... Wtedy może zaznam spokoju :cry:

to współczuje ci takiego męża,ale z drugiej strony nie myślałaś aby go namówić na wspólna wizytę u psychologa?
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

"JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!

przez Ewik 22 28 sie 2007, 13:15
Dino napisał(a):to współczuje ci takiego męża,ale z drugiej strony nie myślałaś aby go namówić na wspólna wizytę u psychologa?

My razem u psychologa? Przecież ja jestem chora psychicznie i jeszcze podobno jego wykańczam i zarażam...

Dzięki wam wszystkim za słowa wsparcia... Gdyby nie wy już by mnie tu nie było... Uświadomiłam sobie w sekundzie co ja głupia chciałam zrobić...

przez Raf 28 sie 2007, 13:24
oj z tym lerivonem to prawda. ja odstawilem juz jakis czas temu bo brak pieniedzy na wykupienie i jeszcze pare innych rzeczy i teraz czuję sie bardzo bardzo źle coraz gożej
Raf

przez depresyjny86 28 sie 2007, 13:25
Ewik-to zwykly palant nie warto nic sobie robić przez niego.
Po prostu on chyba upadł na łeb....
:)

przez Rena 28 sie 2007, 17:35
Ewik! A może by pomyśleć o zakończeniu tego związku? Skoro on uważa cię za wariatkę i nie jest dla ciebie zadnym wsparciem ani pomocą to po co dokładać sobie stresu? Jesteśmy z tobą! Nie daj się, masz swoją wartość i nie pozwól żeby ktoś ją zdeptał. Pozdrowienia

Sortuj wg