Liczy się tylko wygląd

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 17 paź 2013, 18:13
Wałkowane te tematy wyglądu były setki tysięcy razy, na chyba wszelakich możliwych forach.
Co najlepsze - za wszystkie niepowodzenia, ludzie winą obarczają swoją fizyczność.
Nieatrakcyjni - bo są za brzydcy i nikt ich nie chce bo liczy się tylko wygląd. Atrakcyjni - bo są za ładni, traktowani powierzchownie i dodatkowo inni ich nie lubią, bo im zazdroszczą.
Ale nikt nie wpadnie na to, że to jest kurde kwestia wyborów.
Ostatnio edytowano 17 paź 2013, 18:13 przez anna.anakaia, łącznie edytowano 1 raz
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez carlosbueno 17 paź 2013, 18:13
Ja to kiedyś miałem przyzwoity wygląd, teraz już nawet z tym kiepsko bo starość dopadła, ale nigdy się powodzeniem nie cieszyłem, bo mózg mam zrypany nie mówiąc już o obecnym położeniu życiowym.
Największy Forumowy Maruda

Liczy się tylko wygląd

przez Candy14 17 paź 2013, 18:14
anna.anakaia, :brawo:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Liczy się tylko wygląd

przez jedyna 17 paź 2013, 18:42
wygląd to jedynie gowniana otoczka
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Liczy się tylko wygląd

przez khaleesi 17 paź 2013, 18:46
Marcin20.04 napisał(a):
merc84 napisał(a):
Adidr napisał(a):Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

mozesz zawsze nadrobic cechami charakteru

Nikt nie zwróci uwagi na charakter, bo wygląd wszystkich odstraszy.

:lol: zawsze mozna się zoperować albo makijażem nadrobić :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 17 paź 2013, 18:47
jedyna, myślę, że wygląd jest ważny. Jednak trafia mnie kiedy słyszę, że jest źródłem wszelkich życiowych niepowodzeń.
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez Adidr 17 paź 2013, 19:04
Mushroom napisał(a):
Atrakcyjnych facetów mających problem z nawiązaniem relacji z kobietami też jest sporo, choćby tu na forum.

Prawda to, też zauważyłem a kiedyś mi się wydawało to niemożliwe.

W ogóle nie wiem jak można mieć problem z nawiązywaniem relacji z kobietami :yeah: Przecież kobitki jak ktoś jest atrakcyjny to same podchodzą do interesującego osobnika, wiem to z autopsji u kolegi. Normalnie teraz mi chce się smiać - mają wygląd, babki do nich zagadują, a nie wiedzą jak do nich podejść :yeah: :yeah: Mi właśie brakuje tylko wyglądu, aby kogoś bardziej dobrze poznać, bo nie oszukujemy się - musisz się drugiej osobie podobać. W innych dziedzinach życia problemów większych nie mam, łatwo nawiązuje kobtakty z ludźmi (kobietami też), tylko ze jak jesteś brzydki masz znacznie ciężej, bo sporo ludzi cię odrzuca.

Liczy się tylko wygląd

przez merc84 17 paź 2013, 19:07
Adidr napisał(a):Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

moze brak Ci przebojowosci, masz niska samoocene? bierzesz jakies leki?

Liczy się tylko wygląd

przez Pieprz 17 paź 2013, 19:10
W ogóle nie wiem jak można mieć problem z nawiązywaniem relacji z kobietami

No można, można. Myślę że zazwyczaj jest to trudność w nawiązywaniu relacji w ogóle, nie tylko z kobietami. Ale że my mężczyźni boimy się jak ognia bliskości emocjonalnej między członkami tej samej płci, to jeśli nie umiemy tych relacji nawiązywać i tak tego nie widzimy. No i wtedy wydaje nam się że mamy trudność z kobietami tylko, bo tylko na tym się skupiamy.
Ja się za taką osobę właśnie uważam. Pogadanie na neutralne tematy jest dla mnie proste i przyjemne, natomiast na poważniejsze głębsze tematy bezpośrednio związane ze mną lub rozmówcą jest już mi ciężko. Też kiedyś myślałem że jestem po prostu nieśmiały i dlatego nie interesują się mną kobiety, a prawda jest że problem jest głębszy i szerszy.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Liczy się tylko wygląd

przez ladywind 17 paź 2013, 19:18
carlosbueno napisał(a):Ja to kiedyś miałem przyzwoity wygląd, teraz już nawet z tym kiepsko bo starość dopadła

To tak szybko się posunąłeś z tym starzeniem? :bezradny:
Może cierpisz na tą chorobę genetyczną, co organizm się starzeje w bardzo szybkim tępie... :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 17 paź 2013, 19:22
ladywind,
Może cierpisz na tą chorobę genetyczną, co organizm się starzeje w bardzo szybkim tępie... :roll:

Biedny Carlos, z progerią to chyba ciężko do 30-tki dobić nawet.
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez carlosbueno 17 paź 2013, 19:24
anna.anakaia napisał(a):ladywind,

Biedny Carlos, z progerią to chyba ciężko do 30-tki dobić nawet.

Ja już dawno po 30-ce jestem teoretycznie już dawno dziadkiem mógłbym być. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Liczy się tylko wygląd

przez Adidr 17 paź 2013, 19:26
Mushroom napisał(a):
W ogóle nie wiem jak można mieć problem z nawiązywaniem relacji z kobietami

No można, można. Myślę że zazwyczaj jest to trudność w nawiązywaniu relacji w ogóle, nie tylko z kobietami. Ale że my mężczyźni boimy się jak ognia bliskości emocjonalnej między członkami tej samej płci, to jeśli nie umiemy tych relacji nawiązywać i tak tego nie widzimy. No i wtedy wydaje nam się że mamy trudność z kobietami tylko, bo tylko na tym się skupiamy.
Ja się za taką osobę właśnie uważam. Pogadanie na neutralne tematy jest dla mnie proste i przyjemne, natomiast na poważniejsze głębsze tematy bezpośrednio związane ze mną lub rozmówcą jest już mi ciężko. Też kiedyś myślałem że jestem po prostu nieśmiały i dlatego nie interesują się mną kobiety, a prawda jest że problem jest głębszy i szerszy.

Dla mnie to nie byłby problem, nie trzeba się niczego bać, kobiety nie gryzą :). Tego mogę Cię/ można się nauczyć Mi brakuje właściwie tylko wyglądu, abym z kimś mógł być w związku, skoro przez 31 lat nikogo nie miałem, a próbowałem wielokrotnie

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 17 paź 2013, 19:27
carlosbueno,
Ja już dawno po 30-ce jestem

Dawno? Po zdjęciach oceniłam, że masz koło 28-30 właśnie.
teoretycznie już dawno dziadkiem mógłbym być. :mrgreen:

To albo musiałbyś się rozmnożyć koło 15-stego roku życia, albo faktycznie jesteś gruuuubo po 30-stce.
anna.anakaia

Sortuj wg