CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 05 sty 2016, 22:46
Mi pomaga :)

przez joaszka 05 sty 2016, 23:22
Depakiniarz, nie probowalam. Moze teraz mi dadzą.
Carica Milica, dzieki. Wysylam zaproszenie. :)
joaszka

przez guernone 06 sty 2016, 00:28
joaszko rozumiem, że masz skierowanie na psychoterapię grupową na dziennym? wytrwałości życzę, trudna przeprawa
szczególnie, gdy jest się rozłożonym przez objawy
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joaszka 06 sty 2016, 00:30
Mam skierowanie do szpitala psychiatrycznego, na cito. Lekarz mowil mi, ze jak tam pojde, to zostane przyjeta na oddzial dzienny. I ze sa tam rozne zajecia, terapia indywidualna i grupowa, od 9 do 15. W poniedzialek ide i wszystiego sie dowiem.
joaszka

przez guernone 06 sty 2016, 00:31
Rozumiem.

A masz obecnie jakieś wsparcie od bliskich osób?
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez joaszka 06 sty 2016, 00:57
Dziekuję, że pytasz. Mam wsparcie rodziców. Nie wiedzą za bardzo, co robić - sama też nie wiem. Nie mieszkamy razem... Ale bardzo się kochamy, mamy dobre relacje. Tyle tylko, że oni nie rozumieją, co się ze mną dzieje, starają się wszystko racjonalizować... Znacie na pewno te teksty - ,,każdy ma przecież górki i dołki". :8):
joaszka

przez guernone 06 sty 2016, 09:48
Rozumiem.

Rzeczywiście, niektórym osobom trudno jest ogarnąć jakie psychika może płatać figle.

Jeśli jeszcze na niego nie trafiłaś to popacz sobie ten poradnik, poczytaj, zapodaj rodzicom.

Może to da im szerszy obraz sytuacji.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Tańczący z lękami 06 sty 2016, 15:51
Heja, wyjebali mnie z pracy, więc próbuję trochę chałupniczego zajęcia. W samopoczuciu daję radę, choć w ostatnim czasie strasznie zdycham: albo śpię w dzień albo leżę, nie mam siły nawet siedzieć przed kompem. Pocieszam się, że to tylko taki czas: zima, mało słońca i w końcu minie. Pozdrawiam resztę świrów!
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez joaszka 06 sty 2016, 18:47
Tańczący, łączę się z Tobą myslami :*
joaszka

przez Carica Milica 06 sty 2016, 20:22
Tańczący z lękami napisał(a):Heja, wyjebali mnie z pracy, więc próbuję trochę chałupniczego zajęcia. W samopoczuciu daję radę, choć w ostatnim czasie strasznie zdycham: albo śpię w dzień albo leżę, nie mam siły nawet siedzieć przed kompem. Pocieszam się, że to tylko taki czas: zima, mało słońca i w końcu minie. Pozdrawiam resztę świrów!

Po powrocie Ci się przypomnę. :D
III Miss Forum

przez Asmo 07 sty 2016, 00:43
Depak, depak halo halo xd
Ty ja mialem tez przerwe w forum dlugo cie nie bylo widac a po starszych dziejach myslalem zes sie juz wyhuśtał i srasz na nas z po drugiej strony :D
Na marginesie to pani doktor ma dla mnie wellbutrin na kolejce jakby sie teraz cos posralo.
No nie wszystko wszystkim sluzy. Mi tylko sluza dopy i norki bo ssrjady wcale, tylko spac sie chce.

Jebie mi sie we lbie ostatnie dni. Husta od radosci z zycia do totalnego smutku i rozkladu. Godzinne dwu fazy. Stabilizacji niewiele. Tlumacze sobie ze to przez ta chorobe i jakos leci. Jeszcze jedna rzecz mi dusi klate od 3 dni ale to sie nie nadaje do opowiadania nigdzie. Troche sie mecze ostatnio. Taka szarpanina wewnetrzna. Mieszanie w jednym garnku flustracji, strachu, smutku, radosci, wysokiego cisnienia, nienawisci, niecheci, checi do dzialania, usmiechu, rezygnacji... Taki konglomerat. Na razie jakos daje sobie rade. Dobrze nie jest. I chyba nigdy nie bylo...

przez joaszka 07 sty 2016, 21:47
Chyba zaczynam wjezdzac na gorke. Ja /cenzura/...
joaszka

przez Asmo 08 sty 2016, 01:55
Bylem na MR dzisiaj dostalem gadolin dozylnie. Poprostu dostalem wpierdol. Posmak w ryju ciezszy od litu. Nigdy nie czulem tak mocno chemi w organizmie choc uwazam ze ciezkie leki sa dla mnie jak drazetki kokosowe.

Jutro spotkam sie z sytuacja z ktora nie wiem czy chce miec stycznosc. Jesli niechce to przez lęk czy obrone? Czego się boje? Negatywnych odczuc czy frustracji? Co sprawia ze tak to odbieram? A moze ryzyko jest warte? Kto nie ryzykuje szampana nie pije ale blizny szpeca, robia jeszcze wiekszym kaleką. Czegos bardzo chce ale cos cofa mowiac bólu i tak dosyc. Brak pewnosci siebie? Nie. Tego i odwagi nigdy mi brakowalo. Gdy zaczelem nigdy sie nie cofalem. Strach przed porazka? Tak. One nie zawsze nas wzmacniaja lecz czy porazka bedzie? Kto tym wszystkim steruje? Co sprawia ze jest tak wiele niewiadomych? Co defrmuje postrzeganie rzeczywistosci? Co sprawia ze jest brak prostego schematu tylko budzi sie tyle wątkow?
Jest tak mało odpowiedzi na tak wiele pytań...

Chory...

przez joaszka 08 sty 2016, 12:00
Asmo, coś czuję, że chodzi o jakąś białogłowę? :3
joaszka

Sortuj wg