CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 19:27
Błogosławiony _Jack_, jest, pod NIE-BIO-SA! :uklon:
Też zaraz dodam Bipolarny, do ignorowanych

przez Bipolarny 16 paź 2014, 19:35
Sam jesteś dzieciak co robi sobie z tematu o Chad prywatny blog o pracy i o kolejnych dniach pisząc na hejcie i na propsie.Depakiniarz dawaj ignora bo w życiu to byś dostał takim tłuczkiem przez łeb i by się skończył kretynizm na forum :mrgreen:
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 19:38
Już dałem, nie mam zamiaru ciebie już czytać bo tylko siejesz ferment na forum.
Ostatnio edytowano 16 paź 2014, 19:41 przez Depakiniarz, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 16 paź 2014, 19:39
Bipolarny napisał(a):Sam jesteś dzieciak co robi sobie z tematu o Chad prywatny blog o pracy i o kolejnych dniach pisząc na hejcie i na propsie.Depakiniarz dawaj ignora bo w życiu to byś dostał takim tłuczkiem przez łeb i by się skończył kretynizm na forum :mrgreen:

Ostatnie ostrzeżenie z mojej strony,albo wylotka z forum,permanentna tym razem.
Choć i tak już mógłbyś stąd wylecieć,więc radzę się pilnować.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 19:56
Ktoś wie do jakiej dawki Ketrel ( kwetiapina) działa usypiająco? Wziąłem 200 mg i nie mogę spać, 300 pomoże?

-- 16 paź 2014, 19:03 --

Bipolarny zamiast pisać do mnie PW w których mnie obrażasz nie lepiej tego zrobić otwarcie? Nie?, tak myślałem, wobec tego cię wyręczę i napiszę co o mnie sądzisz :)

PW od Bipolarny aka Chada

"Możesz mi po same kule ssać pojebie i degeneracie jebany"
"Bo jesteś spierdolony jak lato z radiem"

Bipolarny, pomyliłeś się chyba co do mojej orientacji, zamiast kul wolę ssać sutki

przez Bipolarny 16 paź 2014, 20:10
To była odpowiedź na to że napisałeś że kulki na mnie czekają :D Tylko potem zaraz zmieniłeś post na to: że mi dajesz ignora ze strachu przed modem :mrgreen:
Ostatnio edytowano 16 paź 2014, 20:11 przez Bipolarny, łącznie edytowano 2 razy

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 20:10
Ku ścisłości :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Widmo 16 paź 2014, 20:13
Depakiniarz,
Kurcze...jak Ty tak dalej bedziesz bral leki, ze czesc sprzedasz a reszte bedziesz jadl jak popadnie to ja tego dobrze nie widze.
Miales wczesniej olanzapine to jak pamietam brales ja raz mniej a raz wiecej, pozniej chyba nie wykupiles...
Teraz to samo z Ketrelem. Po 3 tygodniach chcialbys zeby wszystko ladnie zaskoczylo, kiedy jeszcze niedawno wylazles z depresji w hipo. A pozniej placz, ze leki nie dzialaja :/

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 20:14
Bipolarny napisał(a):To była odpowiedź na to że napisałeś że kulki na mnie czekają :D Tylko potem zaraz zmieniłeś post na to: że mi dajesz ignora ze strachu przed modem :mrgreen:

Ja się nikogo nie boję, pomyślałem tylko że może coś strzelić ci do głowy i pójdziesz na psiarnie donieść że mam naboje.

-- 16 paź 2014, 19:17 --

Widmo napisał(a):Depakiniarz,
Kurcze...jak Ty tak dalej bedziesz bral leki, ze czesc sprzedasz a reszte bedziesz jadl jak popadnie to ja tego dobrze nie widze.
Miales wczesniej olanzapine to jak pamietam brales ja raz mniej a raz wiecej, pozniej chyba nie wykupiles...
Teraz to samo z Ketrelem. Po 3 tygodniach chcialbys zeby wszystko ladnie zaskoczylo, kiedy jeszcze niedawno wylazles z depresji w hipo. A pozniej placz, ze leki nie dzialaja :/

Po Olanzapinie się roztyłem, przestałem brać bo Ania namawiała mnie do zielonych ciągów za co /cenzura/ jej w dupę. Ketrelu mam spory zapas, kilka opakowań mi zostało także naprawdę bądź spokojny:) Od czasów hipo biorę regularnie leki, z tym, że ketrel dopiero mam od tygodnia niecałego, lit biorę niecały miesiąc także też muszę poczekać na jego interakcje.

przez Bipolarny 16 paź 2014, 20:21
Depakiniarz napisał(a):
Bipolarny napisał(a):To była odpowiedź na to że napisałeś że kulki na mnie czekają :D Tylko potem zaraz zmieniłeś post na to: że mi dajesz ignora ze strachu przed modem :mrgreen:

Ja się nikogo nie boję, pomyślałem tylko że może coś strzelić ci do głowy i pójdziesz na psiarnie donieść że mam naboje.

Dałeś mi ignora bo nie chcesz mnie czytać a znów mi odpowiadasz? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To jednak się boisz skoro piszesz że pójdę na psiarnie? :lol: :lol: :lol:
Gubisz się w zeznaniach człowieczku :P
Ostatnio edytowano 16 paź 2014, 20:23 przez Bipolarny, łącznie edytowano 1 raz

Lamotrygina 150mg
obserwowany

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 20:23
Lubię czasem poczytać wypociny, niekoniecznie muszę na nie odpowiadać, ot, zależność od mojego chadowego humorku. Dla mnie koniec dyskusji. Pozdrawiam

przez Davin 16 paź 2014, 20:24
Bipolarny, a Ty znowu pajacujesz. Na ircu też już zdążyłeś sie pokazać i zarobić bana. :mrgreen:
Davin

przez Depakiniarz 16 paź 2014, 20:30
Heh, przeniósł się teraz na mojego bloga i tam sieje ferment. Dla mnie to dobrze, każdy komentarz zwiększa oglądalność^^ Keep it up Bipolarny

przez INTEL 1 16 paź 2014, 20:32
Gniew CHADowca.... Jakże ja dobrze znam to cudowne, bezkompromisowe, czyste w swej istocie uczucie.
Krystalicznie doprecyzowana pewność co do swojej dogłębnej nienawiści. Uwielbiam w Niego wpadać, nienawidzę Go hamować.
Gniew potrafi mną zawładnąć całkowicie. Nie ma wtedy absolutnie niczego poza Nim. Absolut. Nie ma skurwiałej choroby, nie ma niezdecydowania, nie ma dzielenia włosa na czworo. Jest tylko On-GNIEW.
Biada tym, ktorzy kiedykolwiek stanęli na mojej drodze. Biada. Nie są w stanie zdać sobie sprawy z tego czym jest gniew CHADowca. Mając tego świadomośc, nigdy, przenigdy nie chciałbym znaleźć się po drugiej strony barykady.
Cudowne uczucie nosić bestię w sobie. Kiedyś, zdrowym będąc nie mogłem zrozumieć jak można stać się bestią, zbrodniarzem wojennym, katem. Teraz wydaje mi się to naturalną ewolucją mojego jestestwa.
Czasami , kiedy gniew eskaluje żałuję , że czasy wojen bałkańskich należą do przeszłości... Miałbym wtedy szansę poznać swoje prawdziwe oblicze.
Depakiniarz- Ty jako jeden z nielicznych zapewne potrafisz mnie będąc w obecnym stanie zrozumieć...
...nie mam podpisu...

Sortuj wg