Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carlosbueno 09 lip 2011, 01:27
Kiedyś kumplowałem się z taką dziewczyną która mnie się b.podobała, Ciągle jakieś żarty jej robiłem i w ogóle wesołych rzeczy opowiadałem dużo ściemnałem i takie tam. Jak jej kiedyś napisałem smsa że ją kocham to uznała to za żart jak później powiedziałem że mam depresje to odpowiedz ty depresje nie ściemniaj jesteś najweselszym człowiekiem na świecie. Chyba do dziś tak myśli :D
Największy Forumowy Maruda

przez *Wiola* 09 lip 2011, 01:33
carlosbueno, Bo my się wszyscy świetnie maskujemy. Ja też na zewnątrz jestem wesoła, pogodna, zrównoważona nawet. Wszyscy tak uważają.
Moderator

przez Nel 09 lip 2011, 01:37
wiola173, ja poszlam w to jeszcze dalej...ja to nawet jestem towarzyska wrrr

carlosbueno, takie rezczy to sie mowi w oczy....wtedy by widziała ze nie zartujesz....a ty bys widział jej reakcje w ułamku sekundy...ta prawdziwą a nie przeredagowanego 100x smsa po kwadransie....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 09 lip 2011, 01:38
Mnie to mają za nie przejmującego się niczym luzaka, dzieciaka który nie che dorosnąc nie chce się pracować i się ustatkować.

-- 09 lip 2011, 01:44 --

W sumie z tą miłością to się później domyśliła i zakazała mi się zbliżać na metr i dotykać bo wcześniej to niby tak dla zabawy robiłem a ona niczego ze mną poważnego nie chciała, także i tak z tego by nic nie wyszło. Ale w depresje nie uwierzyła nigdy a psychologiem jest teraz hehe.

-- 09 lip 2011, 01:49 --

Dobra będę kończył trza się wyspać bo na łowy czas ruszyć do Władysławowa bo tam dużo niezłego towaru jest. :D Taki samczy tekst na zakończenie dnia/nocy

przez wiejskifilozof 09 lip 2011, 11:03
Poruszę temat braku tematu braku rozmów . Ja w realu mam paru znajomych , z którymi rozmawiam o d....Maryni . To jest o tym co jadłem , na obiad , o tym co kupiłem czy innych blachych rzeczach . :bezradny:

przez carlosbueno 09 lip 2011, 20:11
Ja jak się przełamię to potrafię być gadatliwy i dyskutować na wiele tematów z wyjątkiem tych dotykających mnie osobiście wtedy staram się zmienić temat. O swoich problemach osobistych nie mówię nikomu, tylko w internecie wobec nieznanych i nie widzących mnie osób potrafię się otworzyć.

przez kornelia_lilia 09 lip 2011, 22:27
carlosbueno napisał(a):Ja jak się przełamię to potrafię być gadatliwy i dyskutować na wiele tematów z wyjątkiem tych dotykających mnie osobiście wtedy staram się zmienić temat. O swoich problemach osobistych nie mówię nikomu, tylko w internecie wobec nieznanych i nie widzących mnie osób potrafię się otworzyć.

Hej, mam podobnie jak Ty.

P.S. jak tam 'łowy' ?
;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez carlosbueno 09 lip 2011, 22:41
Z łowami lipa. Musiał bym wziąć jakieś środki na śmiałość albo mieć kumpli łowiących i może wtedy bym się na coś załapał. A tak to sobie tylko pooglądałem.

przez wiejskifilozof 10 lip 2011, 09:30
Rozmawiać tylko z tymi , co ich znam .Tak jest mi lepiej .

przez Alexandra 11 lip 2011, 23:53
carlosbueno napisał(a):Byle nie zbyt wczesnym chyba

uwielbiam Twoje komentarze :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez carlosbueno 12 lip 2011, 06:03
Alexandra napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Byle nie zbyt wczesnym chyba

uwielbiam Twoje komentarze :D

W końcu Ktoś mnie uwielbia :D

przez onanek 15 lip 2011, 20:01
A wiecie co wam powiem? Jestem dziewczyną, mam 26 lat i … szaleńczo wręcz pociągaja mnie niedoświadczeni faceci. I to nie na zasadzie, że potrafię zaakceptować, czy przymykam oko na niedoświadczenie. Po prostu szczerze i uczciwie uwielbiam niewinne istotki. A że z wyglądu najbardziej podobaja mi się starsi ode mnie, to ciężko mi znaleźć np. 30paro letniego prawiczka. No i żeby jeszcze miał śliczne długie włosy i był wysoki i szczupły. I co powiecie na to? Inni po prostu mnie nie pociągaja, czas mi zakładać rodzinę, wszyscy już poganiają do ołtarza, a ja nie mogę się przekonać do tych wszystkich cwaniaczków i macho menów, co to są tacy „męscy”. Mnie po prostu jest w stanie podniecić tylko taki niewinny i najlepiej niesmiały długowłosy nimf. Z tym że ja już się pogodziłam, że raczej będę sama, bo takiego znaleźć to jak wygrać w totolotka, a założyć rodzinę z facetem, który w ogóle mnie nie pociąga …? To już wolę być sama.
Peace.

przez Michuj 15 lip 2011, 20:14
To żeś sobie wymyśliła :bezradny: Proponuje zawęzić kręg do brodatego, chodzącego w żótych majtkach i jędzącego kilo ziemniaków dziennie, pod warunkiem, że nie chodzi w czerwonym czepku.

Proponuję dobrego specjalistę. Naprawdę dobrego :papa:

Mieliśmy tu specjalistę od ''strzelania miedzią''. Może pojawiła się następczyni? :mrgreen:
Michuj

przez carlosbueno 15 lip 2011, 20:18
onanek to prowokacja czy prawda. Twoje wymagania są co najmniej dziwne i zahaczają o jakąś dewiacje ale ja gdybym zapuścił długie włosy i schudł parę kilo to bym je spełnił. Po 30-ce większość facetów ma zakola i ciężko o pięknie długie włosy.

Sortuj wg