Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez PJT 25 paź 2013, 21:43
też lubię nienormalnych... bo... nie są normalni
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez Abbey 25 paź 2013, 21:44
los_historicos, na Warmii. ;)
Mushroom, nawet nie wiesz jak mi się od zawsze marzyło mieszkanie w Trójmieście właśnie. Może z trochę innych powodów, ale jednak

Do mnie kleją się wyłącznie jacyś naukowcy/nerdzi/mądrale, no i jak z takim się związać, skoro samą wiedzą doprowadzałby mnie do depresji :lol:
Ostatnio edytowano 25 paź 2013, 21:46 przez Abbey, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez PJT 25 paź 2013, 21:44
"smiejcie sie ze mnie ze jestem inny a ja bede z was bo jestescie tacy sami' wok korna
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez smętna 25 paź 2013, 21:45
W sumie większość tych "ludzkich" cech -pycha, egoizm, kłamstwo, plotkowanie, ignorancja.

Samotność

przez los_historicos 25 paź 2013, 21:53
Vett, troszkę daleko ode mnie tzn. stosunkowo blisko w km ale są średnie połączenia. Ale za to masz blisko do Trójmiasta. Świetne miejsce po prostu, do życia no i ludzie trzymają poziom.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 25 paź 2013, 21:56
los_historicos napisał(a):Vett, troszkę daleko ode mnie tzn. stosunkowo blisko w km ale są średnie połączenia. Ale za to masz blisko do Trójmiasta. Świetne miejsce po prostu, do życia no i ludzie trzymają poziom.

Zawsze chciałam mieszkać w tamtych okolicach, blisko morza. Fajne, ciekawe miejsce.

-- 25 paź 2013, 21:57 --

smętna napisał(a):W sumie większość tych "ludzkich" cech -pycha, egoizm, kłamstwo, plotkowanie, ignorancja.

Ale skoro oni są dziwakami według ciebie, to chyba powinni miec jakieś inne cechy, a nie te zwykłe, "ludzkie" :smile:

Samotność

przez smętna 25 paź 2013, 21:58
Dla mnie te cechy są właśnie dziwne i niezrozumiałe ... o to chodzi.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 25 paź 2013, 21:59
Ale pewnie nie wszyscy są tacy sami, może zbytnio jednak generalizujesz

Samotność

przez smętna 25 paź 2013, 22:00
No to co mam zrobić?
Mam wrażenie, że zrobiłam WSZYSTKO co się da, byleby mieć przyjaciół.

Samotność

przez Abbey 25 paź 2013, 22:08
zmęczona_wszystkim napisał(a):
los_historicos napisał(a):Vett, troszkę daleko ode mnie tzn. stosunkowo blisko w km ale są średnie połączenia. Ale za to masz blisko do Trójmiasta. Świetne miejsce po prostu, do życia no i ludzie trzymają poziom.

Zawsze chciałam mieszkać w tamtych okolicach, blisko morza. Fajne, ciekawe miejsce.

Dokładnie - dobrze rozwinięty region, morze, czego więcej chcieć :105: A gdy miałam okazję douczać się tam, to po prostu się zakochałam. Coś typu dziecko ze wsi zachciało żyć w dużym mieście.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Candy14 25 paź 2013, 22:10
Mam wrażenie, że zrobiłam WSZYSTKO co się da, byleby mieć przyjaciół.

czyli co?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez smętna 25 paź 2013, 22:12
Candy14 napisał(a): czyli co?

Starałam się integrować z klasą w gimnazjum, kiedy odkryłam, że wszyscy to idioci postanowiłam zapoznać się z resztą gimnazjum, ale taż nie wyszło.
Nawet poza szkołą próbowałam.

-- 25 paź 2013, 22:13 --

dodam jeszcze, że z dorosłymi mam bardzo dobry kontakt (wszyscy mi to mówią), niestety z rówieśnikami się nie dogadują prawie w ogóle.

Samotność

przez los_historicos 25 paź 2013, 22:20
Vett, ja po raz pierwszy zaliczyłem Trójmiasto ponad tok temu, wcześniej tam nigdy nie byłem ale od razu się zauroczyłem - z jednej strony zatoka a z drugiej "góry" (jak się mieszka na równinach wszystko wystające ponad teren o więcej niż 20 m to góra :D), sporo lasów, trzy różnorodne miasta blisko siebie, praca, połączenie autostradą. Przez ostatni rok byłem tam paręnaście razy, w pewnym momencie nawet co tydzień/ Bym pewno tam został gdyby nie to że nie mam tam nikogo bliższego. W Warszawie miałbym jakąś rodzinę, sporo znajomych i zapewniony dach nad głową.
smętna, wszystkich 400 osób z gimbazy nigdy nie ogarniesz. Ja znam dobrze może 25% ludzi w niedużej szkole średniej a i tak część "po nazwisku".
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 25 paź 2013, 22:29
los_historicos napisał(a):Vett, ja po raz pierwszy zaliczyłem Trójmiasto ponad tok temu, wcześniej tam nigdy nie byłem ale od razu się zauroczyłem - z jednej strony zatoka a z drugiej "góry" (jak się mieszka na równinach wszystko wystające ponad teren o więcej niż 20 m to góra :D), sporo lasów, trzy różnorodne miasta blisko siebie, praca, połączenie autostradą. Przez ostatni rok byłem tam paręnaście razy, w pewnym momencie nawet co tydzień/ Bym pewno tam został gdyby nie to że nie mam tam nikogo bliższego. W Warszawie miałbym jakąś rodzinę, sporo znajomych i zapewniony dach nad głową.

Też mi się to przydarzyło. Od razu poczułam się tam jak u siebie. O mieszkaniu tam mogę tylko pomarzyć, a o częstych przyjazdach też. góry mam pod nosem, ale do morza ciągnie, oj ciągnie.

Sortuj wg