Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez rotten soul 01 lip 2013, 05:17
Ja w ogóle nie umiem odpowiedzieć, na zadane przez siebie pytanie. :bezradny: Po prostu nie mam pojęcia co gorsze, gdyż w takowym nie byłem nigdy. Dzięki za liczne opinie. Dają do myślenia.
rotten soul

Samotność

przez Bonus 01 lip 2013, 10:37
Ja też nie miałem jeszcze takich sytuacji. A może to i dobrze? Bycie w "toksycznym związku", nie wychodzi na dobre. To jest po prostu, męczarnia z drugą osobą. Nerwowo się nie wytrzymuje.
To jest życie w ciągłym napięciu...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez rotten soul 01 lip 2013, 19:48
Bonus napisał(a):Bycie w "toksycznym związku", nie wychodzi na dobre. To jest po prostu, męczarnia z drugą osobą.

No, ale z początku chyba powinno być dobrze, przecież to nie ta toksyczność przyciąga do siebie dwoje ludzi. Coś dobrego musi wcześniej zaistnieć. Chyba.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez khaleesi 01 lip 2013, 19:50
rotten soul, toksyczność może być potem tylko, że człowiek jest tak stłamszony pewnie po takim związku, że nie pamieta jak było wczesniej albo pamięta i dlatego ciezko mu się rozstać
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez mark123 01 lip 2013, 20:15
rotten soul napisał(a):
Bonus napisał(a):Bycie w "toksycznym związku", nie wychodzi na dobre. To jest po prostu, męczarnia z drugą osobą.

No, ale z początku chyba powinno być dobrze, przecież to nie ta toksyczność przyciąga do siebie dwoje ludzi. Coś dobrego musi wcześniej zaistnieć. Chyba.

Toksyczność może się pojawić już na początku związku, zdarza się tak.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez khaleesi 01 lip 2013, 20:17
mark123, sprecyzuj ;) jaki rodzaj toskyczności
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez mark123 01 lip 2013, 20:20
psyche. napisał(a):mark123, sprecyzuj ;) jaki rodzaj toskyczności

Np. przemoc. Czasem bywa tak, że dopiero z czasem trwania związku się to uspokaja.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez ( Dean )^2 01 lip 2013, 20:21
jedyne czego mi teraz brakuje to kobieta
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Saraid 01 lip 2013, 20:22
psyche. napisał(a):rotten soul, toksyczność może być potem tylko, że człowiek jest tak stłamszony pewnie po takim związku, że nie pamieta jak było wczesniej albo pamięta i dlatego ciezko mu się rozstać

Jesli ciezko komus uwolnic sie od toksycznego zwiazku tzn,ze za mocno tkwi w roli ofiary.Roznie tj z ta toksycznoscia przewaznie ujawnia sie po jakims czasie dopiero.
Saraid

Samotność

przez Arhol 01 lip 2013, 20:46
Nie,nie jeśli człowiek już ma się męczyć z samym sobą,albo z kimś - to już lepiej samemu być....
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 01 lip 2013, 21:20
Kestrel, Nikt nie każe się nikomu męczyć z nikim związki są dobrowolne,posiadamy wolną wolę co z nią zrobimy to już nasza działka.
Saraid

Samotność

przez Arhol 02 lip 2013, 01:00
Saraid, Chodziło mi stricte o toksyczne,nie o zwykłe udane związki ; ),udana i prawidłowa relacja raczej człowiekowi nie szkodzi a pomaga :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 02 lip 2013, 02:01
Jak tak,to prawda
Saraid

Samotność

przez Kiya 02 lip 2013, 23:55
Tęsknię za M., jednym i drugim.

Z drugiej strony - wciąż na każdą nowopoznaną osobę płci przeciwnej patrzę jak na potencjalnego partnera :? Nienawidzę tego w sobie.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg