Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez kamil_88 22 cze 2013, 23:02
Kiya napisał(a):kamil_88, jeszcze Sorrow jest fanem, miałeś okazję już go poznać? :mrgreen:

Nie, ja tu jestem od niedawna. Z drugiej strony w latach można już liczyć czas, który upłynął odkąd przestałem w miarę aktywnie śledzić ten temat.

Kestrel napisał(a):Większość anime to patologia,tragedia i ogólnie dramat D: wszędzie śmierć syf kiła i mogiła.
Z dołujących tytułów shingeki no kyojin i requiem for phantom polecam :<

Dzięki, w miarę posiadania jakiegoś wolniejszego czasu zobaczę co to. Swoją drogą pod pojęciem "patologia" na chwilę obecną kojarzę "ze słyszenia" 'Boku no pico' :P

Mam nadzieję, że nie dostanę tu jakiegoś warna za lekki oftop? :smile:
Wracając do tematu - na poprzedniej stronie pytałem:
kamil_88 napisał(a):(...)Te ludzkie odruchy strasznie mi na co dzień przeszkadzają. Macie na to jakieś środki? Może wykonywanie bodźców związanych z wydzielaniem endorfin (bieganie, czekolada :P)?

Przyznam, że czasem tak to męczy, że załączam jakiś bzdurny filmik na YT (vlog w stylu 'porysuj z..'; 'kurs jezyka x', 'co mam w torebce'; 'makeup') i słucham jak jakieś dziewczę się produkuje. Tak, to głupie.
w zagubionej przestrzeni trwam,
cały świat płynie obok gdzieś

Samotność

przez Kiya 22 cze 2013, 23:10
kamil_88 napisał(a):Przyznam, że czasem tak to męczy, że załączam jakiś bzdurny filmik na YT (vlog w stylu 'porysuj z..'; 'kurs jezyka x', 'co mam w torebce'; 'makeup') i słucham jak jakieś dziewczę się produkuje. Tak, to głupie.

Dude, so fucking sick. O_o
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez kamil_88 22 cze 2013, 23:19
Kiya napisał(a):
kamil_88 napisał(a):Przyznam, że czasem tak to męczy, że załączam jakiś bzdurny filmik na YT (vlog w stylu 'porysuj z..'; 'kurs jezyka x', 'co mam w torebce'; 'makeup') i słucham jak jakieś dziewczę się produkuje. Tak, to głupie.

whatever :roll:

Z drugiej strony słyszałem o ludziach, którzy w gorszym stanie potrafili dyskutować z TV :smile: Tak jeszcze nie mam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 22 cze 2013, 23:21
warna za lekki oftop

ta cała otoczka Ev

vlog

Co to za zaśmiecanie polskiej mowy wstrętnymi anglicyzmami i innymi neologizmami niezrozumiałymi dla starszego pokolenia. ;)

-- 22 cze 2013, 23:21 --

I czy za off top można pojechać do Warny.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez kamil_88 22 cze 2013, 23:25
carlosbueno napisał(a):
warna za lekki oftop

Nie wiem jak tutaj, ale na innych forach o nieco bardziej zaostrzonym rygorze, potrafią wysłać na przymusowy urlop (od danego forum) :lol:

Samotność

przez Kiya 22 cze 2013, 23:27
kamil_88, a to jest następny etap:

-- 22 cze 2013, 23:28 --

carlosbueno, :lol:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez carlosbueno 22 cze 2013, 23:30
kamil_88 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
warna za lekki oftop

Nie wiem jak tutaj, ale na innych forach o nieco bardziej zaostrzonym rygorze, potrafią wysłać na przymusowy urlop (od danego forum) :lol:

Tu też potrafią ale trzeba ostro podpaść lub jak niektórzy twierdzą pisać prawdę lub być nie odpowiedniej opcji politycznej.
A co do tych anglicyzmów to zupełnie nie rozumiem po co je stosować jak są polskie odpowiedniki, no ale ja jestem ze starszego pokolenia i nie jestem czasie co najwyżej używam określeń typu o.k., bye, sorry a jak mieszkałem w Anglii to tylko po angielsku przeklinałem ale już się oduczyłem.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Arhol 22 cze 2013, 23:31
NGe szczerze powiem nie oglądałem a mam koło 160+ tytułów za sobą (włącznie z mangami),muszę spojrzeć....
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez rotten soul 22 cze 2013, 23:51
kamil_88 napisał(a):
Kiya napisał(a):
abstrakcyjna napisał(a):Napisałam dlatego podobno, bo sama do końca nie wierzę w miłość. Choć jest mi samotnie, to nie szukam nikogo. Najlepiej odpuścić, żyć po swojemu, może wtedy los nas zaskoczy.

Chciałabym się tego nauczyć...

Ja też. Te ludzkie odruchy strasznie mi na co dzień przeszkadzają. Macie na to jakieś środki?

Ja mam wręcz przeciwnie, wolałbym ich mieć zdecydowanie więcej. Wkurza mnie już to wieczne olewanie ludzi, mój egoizm, brak otwartości, oziębłość, trudności w okazywaniu uczuć itp. Co do istnienia miłości to ja wierzę tylko w swoją "definicję" tego uczucia, bo dla każdego może to oznaczać co innego, ilu ludzi tyle interpretacji.

Kiya Pamiętaj, że los może Cię zaskoczyć również bardzo nieprzyjemnie, i odpuszczając sobie i żyjąc "po swojemu" przez lat kilka (albo i dłużej), nagle możesz się obudzić z ręką w nocniku, zupełnie tak jak ja. Oczywiście może Ci się też udać, nigdy nie wiadomo. Tak trochę chciałem pokrakać dla porządku ;) .
rotten soul

Samotność

przez abstrakcyjna 22 cze 2013, 23:56
mark123 Napisałeś, że nie odczuwasz potrzeby miłości. Dobrze Ci czy źle z tym?

Kiya Ja podświadomie chciałabym znaleźć kogoś, ale wiem, że póki nie zaakceptuję samotności w pojedynkę, to nigdy nie będę szczęśliwa z kimś. I jest mi źle, ale unikam wszelkich relacji.

kamil_88 Nie wierzę w miłość taką szczęśliwą na dłuższą metę. A inna mnie nie interesuję. Chciałabym znaleźć bratnią duszę, choć wydaję mi się to zwyczajnie niemożliwe. Po prostu sądzę, że prędzej czy później każdy związek się rozpadnie. I choć to pesymistyczna wizja, zakładająca porażkę z góry, to nie potrafię inaczej. Duże znaczenie ma też mój charakter. Dlatego unikam jakichkolwiek relacji. Tak w skrócie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez mark123 23 cze 2013, 00:36
abstrakcyjna napisał(a):mark123 Napisałeś, że nie odczuwasz potrzeby miłości. Dobrze Ci czy źle z tym?

I dobrze i źle. Dobrze, bo nie mam potrzeby bycia kochanym; źle, bo nie wiem czy przyczyną tego są jakieś złe wydarzenia, czy przyczyna jest neurologiczna.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez abstrakcyjna 23 cze 2013, 01:01
mark123 Ale masz tak od zawsze?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez Alienated 23 cze 2013, 01:25
A ja już mam prawie randkę ustawioną :!: :mrgreen:
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Samotność

przez mark123 23 cze 2013, 02:21
abstrakcyjna napisał(a):mark123 Ale masz tak od zawsze?

Odtąd, odkąd pamiętam. W drugą stronę jest podobnie, nie umiem czuć miłości do kogoś. Mój mózg jakby nie potrafił "obsłużyć" takiego uczucia, jak miłość.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg