Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 17 mar 2013, 13:56
"Mieć siebie" to chyba największe skaranie.
Inni mają znajomych, przyjaciół, są w związkach, więc dlaczego ja mam być sama? Przecież oni też mają siebie, ale mają też innych.
I są szczęśliwsi ode mnie.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 14:00
Kinky Kylie, skąd wiesz?bo tak wyglądają?a w srodku może wcale nie są?wiesz ilu takich ludzi znam?wszystko ubrane w pozory radości ,szczęscia aby innym nie pokazać ,ze jest mi zle.Tak masz siebie od Ciebie zalezy co z tym zrobisz i jak o siebie zadbasz jak się sobą zaopiekujesz.
Saraid

Samotność

przez Evele 17 mar 2013, 14:52
kolejny weekend, który spędzam w domu i nie wiem co ze sobą zrobić, chciałabym się z kimś spotkać, ale nie mam nawet z kim...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ala1983 17 mar 2013, 14:55
Kinky Kylie napisał(a):Jestem samotna. Całkowicie samotna.
Jeśli mam tak żyć i jestem na to skazana - wolę umrzeć.

-- 17 mar 2013, 13:56 --

Evele napisał(a):kolejny weekend, który spędzam w domu i nie wiem co ze sobą zrobić, chciałabym się z kimś spotkać, ale nie mam nawet z kim...

Ale bym miała ludzi do towarzystwa, gdyby nie odległość :105:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez tomasz_xyz 17 mar 2013, 14:57
Kinky Kylie napisał(a):Jestem samotna. Całkowicie samotna.
Jeśli mam tak żyć i jestem na to skazana - wolę umrzeć.

mam tak samo... terapeutka uważa że jestem zdesperowany aby kogoś poznać.

ja bym jednak użył słowa zdecydowany. ech ci terapeuci...
tomasz_xyz

Samotność

przez ala1983 17 mar 2013, 15:01
tomasz_xyz, Dobrze gada terapeutka, to desperacja, zrozpaczenie... wtedy jeszcze bardziej odpycha się ludzi od siebie. Ja tak mam.. rozszczeniowo do nich podchodzę, z żądaniem wręcz tego, czego mi potrzeba.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 15:26
mnie własnie opusciła kolejna osoba, ktora "jest" dla mnie wazna, bardzo. kolejny raz. szkoda ze tylko chwilami potrafie byc szczesliwa i czuc, ze jest warto zyc. bo jest dla kogo. witaj samotnosc again
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 15:30
TwojaLaura1, Nie płacz,że coś się skończyło,ale ciesz się że Ci się przytrafiło ,w życiu piekne są tylko chwile a tak naprawdę zawsze mamy sposobność poznac kogoś nowego interesujacego to tylko od nas zależy.
Saraid

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 15:38
Saraid, masz racje, oczywiście.
ale ja nie potrafie wkolko miec nowych znajomych i znosic, iz bardzo bliskie osoby czesto odchodza. nie pierwszy nie ostatni raz, a ja za szybko sie przywiazuje i nie porafie tak szybko zapomniec tego co bylo. wiadomo, ze wiele znajomosci sie konczy ale nie tak nagle i tak bezpodstawnie jak moje. cos sie zaczyna, cos konczy, ale z sensem.
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez inna23 17 mar 2013, 15:41
TwojaLaura1 rozumiem Cię doskonale.. moje znajomości też się zawsze kończyły bardzo szybko.. teraz jeszcze okazuje się że prawdopodobnie miałam innego ojca (jeżeli nie w ogóle rodziców..) dosłownie wszyscy ode mnie odchodzą i nie mam z kim nawet pogadać..

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 15:48
czemu skoro jestescie tacy samotni, nie zaprzyjaznicie i nie sparujecie sie miedzy soba, przeciez duzo osob tutaj jest, sa tez samotne osoby w temacie o prawiczkach.
zmienny

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 15:52
zmienny, bo nie szukam na sile, nie jestem desperatka i nie szukam litosci. jezeli bedzie okazja do zapoznania sie, wspolne tematy itd bardzo chetnie, jestem tu tez po to zeby sobie pogadac i uzyskac zrozumienie od podobnych do mnie. moze to tez zle ale nie jestem na tyle odwazna zeby pisac do uzytkownikow hej, poznamy sie?
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez inna23 17 mar 2013, 15:53
może z obawy że to znowu tylko na chwilę i nie chce kolejny raz się rozczarować? chociaż chciała bym kogoś tutaj poznać ale za bardzo nie wiem jak się do takiej osoby odezwać..
Ostatnio edytowano 17 mar 2013, 15:57 przez inna23, łącznie edytowano 2 razy

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 15:55
inna23 napisał(a):może z obawy że to znowu tylko na chwilę i nie chce kolejny raz się rozczarować? chociaż chciała bym kogoś tutaj poznać ale za bardzo nie wiem jak się do takiej osoby odezwać..

dokładnie
twojalaura@gmail.com

Sortuj wg