Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez inbvo 06 lis 2012, 22:56
Candy14 napisał(a):Kiyuś, chyba bardziej przykro czytac ze komus sie nie powodzi
nieprawda
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Kiya 06 lis 2012, 22:59
inbvo napisał(a):
Candy14 napisał(a):Kiyuś, chyba bardziej przykro czytac ze komus sie nie powodzi
nieprawda

Też się z tym nie zgadzam, Candy.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez inbvo 06 lis 2012, 23:06
Kiya napisał(a):
inbvo napisał(a):
nieprawda

Też się z tym nie zgadzam, Candy.
kiedy się np. czyta o tym jak młodsi ode mnie sobie radzą 100 razy lepiej, nie są dziewicami/ prawiczkami to planuję znowu pozbierać tabletki na ostateczną rozgrywkę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 06 lis 2012, 23:07
No to mam inaczej bo zawsze mnie cieszy kiedy komus sie udaje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez LucP84 06 lis 2012, 23:10
Ja też mam tak jak Kiya i Invbo, źle znoszę sukcesy innych, szczególnie gdy zdaję sobie sprawę że to są rzeczy z którymi powinienem sobie też radzić. Bo jak ktoś osiąga jakieś naprawdę spektakularne sukcesy to mnie nie rusza jakoś, tylko takie które czuję że ja też powinienem a nie potrafię.
LucP84

Samotność

przez sleepwalker 06 lis 2012, 23:19
LucP84 napisał(a):Ja też mam tak jak Kiya i Invbo, źle znoszę sukcesy innych, szczególnie gdy zdaję sobie sprawę że to są rzeczy z którymi powinienem sobie też radzić. Bo jak ktoś osiąga jakieś naprawdę spektakularne sukcesy to mnie nie rusza jakoś, tylko takie które czuję że ja też powinienem a nie potrafię.
Mam dokładnie tak samo.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez inbvo 06 lis 2012, 23:23
LucP84 napisał(a):Ja też mam tak jak Kiya i Invbo, źle znoszę sukcesy innych, szczególnie gdy zdaję sobie sprawę że to są rzeczy z którymi powinienem sobie też radzić. Bo jak ktoś osiąga jakieś naprawdę spektakularne sukcesy to mnie nie rusza jakoś, tylko takie które czuję że ja też powinienem a nie potrafię.
źle znoszę ale na zewnątrz nie daję po sobie poznać.
chyba że ktoś wyczuje.

zresztą ja na tę samotność i smutek z tym związany nie reaguję depresją tylko atakami szału.

i co zrobić?

Samotność

przez carlosbueno 06 lis 2012, 23:25
ja to się źle czuje wśród ludzi sukcesu zwłaszcza w większej ilości jeszcze bardziej sobie uświadamiam jak beznadziejny jest mój żywot choć osobiście sukcesy innych mnie nie przeszkadzają. Nie kontaktuje się prawie nikim ze studiów bo ludzie kariery porobili i wstydziłbym to samo dotyczy rodziny od strony matki która jest bardzo zaradna życiowo.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Nana13 07 lis 2012, 03:45
Mnie tez kiedyś bolały "sukcesy" innych do tego stopnia, ze wpadałam w szał... Chociaz obiektywnie rzecz biorąc nie były to zadne wyczyny, tylko zwykłe, normalne sprawy, ktore przecietny czlowiek potrafi dokonac czyli np. stworzyć związek, znależć prace i takie tam. Teraz już mi zobojętniało wszystko i nawet ta zazdrość minęła.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Samotność

przez inbvo 07 lis 2012, 04:11
Nana13 napisał(a):Chociaz obiektywnie rzecz biorąc nie były to zadne wyczyny, tylko zwykłe, normalne sprawy, ktore przecietny czlowiek potrafi dokonac czyli np. stworzyć związek, znależć prace i takie tam. Teraz już mi zobojętniało wszystko i nawet ta zazdrość minęła.
mnie to boli bo teoretycznie nie powinienem miec z tym problemu, a jednak mam. a młodsi radzą sobie lepiej.

Samotność

przez Nana13 07 lis 2012, 04:24
No tak, ale ja jakos przyjelam do wiadomosci, ze jestem odmieńcem. Trzeba sie z tym oswoic. Wtedy samotnosc juz tak nie boli :smile:
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Samotność

przez inbvo 07 lis 2012, 10:36
Nana13 napisał(a):No tak, ale ja jakos przyjelam do wiadomosci, ze jestem odmieńcem. Trzeba sie z tym oswoic. Wtedy samotnosc juz tak nie boli :smile:
ale ja się nie chcę z tym godzić

Samotność

przez Kiya 07 lis 2012, 12:39
Ech...

*skomle cicho pogrążona w samotności*

Samotność jako taka mi nie przeszkadza... O czym już mówiłam nieraz... Przeszkadza mi brak JEGO. Bardzo konkretnego jego. Oraz brak jakiegolwiek zamiennika, który zająłby myśli. Brak przyjaciela, który BYŁBY nawet podczas swojej nieobecności.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez ty_tez_mozesz 07 lis 2012, 17:12
Kiya napisał(a):Ech...

*skomle cicho pogrążona w samotności*

Samotność jako taka mi nie przeszkadza... O czym już mówiłam nieraz... Przeszkadza mi brak JEGO. Bardzo konkretnego jego. Oraz brak jakiegolwiek zamiennika, który zająłby myśli. Brak przyjaciela, który BYŁBY nawet podczas swojej nieobecności.

potrzeba drugiej osoby zeby nie być samemu z tym co nas meczy...
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

Sortuj wg