Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez dar 16 lut 2016, 03:07
little_girl napisał(a):ogółem lubię rozmawiać, ale na konkretne tematy. Nie znoszę plotkowania, gadania o pierdołach....

k... mam podobnie
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez insadness 16 lut 2016, 03:13
Walentynki walentynkami, trzeba to przemyśleć. Dzień jak co dzień. A dla mnie osobiście święto-pokazówa.

Samotność

przez kryty_k 16 lut 2016, 10:17
Okropna jest ta samotność. Zwariować idzie - chociaż... może nawet to już nastąpiło...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez akwen 16 lut 2016, 10:22
dar napisał(a):
little_girl napisał(a):ogółem lubię rozmawiać, ale na konkretne tematy. Nie znoszę plotkowania, gadania o pierdołach....

k... mam podobnie

Plotkowanie to nic dobrego i odraza wobec niej jest naturalną reakcją.

Gadanie o pierdołach to już całkiem inna sprawa. Nieraz z takich pierdół można się sporo dowiedzieć o człowieku i świecie. Świat składa się z detali, warto znać ich jak najwięcej. To znacznie potem ułatwia życie.

Samotność

przez mark123 16 lut 2016, 10:30
Ja nienawidzę dyskusji o pierdołach, ani nawet nie umiem prowadzić takich dyskusji. Dyskusje prowadzę tylko na konkretne tematy. Dyskusja musi także być poważna, nienawidzę poczucia humoru.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez akwen 16 lut 2016, 14:45
mark123 napisał(a):Ja nienawidzę dyskusji o pierdołach, ani nawet nie umiem prowadzić takich dyskusji. Dyskusje prowadzę tylko na konkretne tematy. Dyskusja musi także być poważna, nienawidzę poczucia humoru.

Nie lubisz dyskusji o pierdołach, bo nie umiesz jej prowadzić.

Proszę bez urazy.

- tak tak, wyczuwam w Twoim poście autoironie i to fajna sprawa.

Samotność

przez panhm 17 lut 2016, 01:29
Jestem samotny od wielu lat, nie mam kolegów koleżanek, nie mam nikogo z kim mógłbym się spotkać i porozmawiać.
"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią."

Samotność

przez mark123 17 lut 2016, 07:03
akwen napisał(a):
mark123 napisał(a):Ja nienawidzę dyskusji o pierdołach, ani nawet nie umiem prowadzić takich dyskusji. Dyskusje prowadzę tylko na konkretne tematy. Dyskusja musi także być poważna, nienawidzę poczucia humoru.

Nie wiem, czemu nie lubię dyskusji o pierdołach i dyskusji z poczuciem humoru; po prostu nie lubię.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez akwen 17 lut 2016, 07:09
panhm napisał(a):Jestem samotny od wielu lat, nie mam kolegów koleżanek, nie mam nikogo z kim mógłbym się spotkać i porozmawiać.

Znam to uczucie, tyle mam do powiedzenia, samotność po upływie pewnej ilości lat zwyczajnie zabija, zjada człowieka kawałek po kawałeczku.

Zrób coś z tym, póki czas

mark123 napisał(a):
akwen napisał(a):

Nie wiem, czemu nie lubię dyskusji o pierdołach i dyskusji z poczuciem humoru; po prostu nie lubię.

Każdy ma swoje ograniczenia i każdy może w jakimś stopniu stawić im czoła.

Samotność

przez Peter88 17 lut 2016, 16:07
Czy spotkaliście się kiedykolwiek z jakimiś złośliwymi komentarzami, że nie macie nikogo u boku itp.?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Samotność

przez dar 17 lut 2016, 17:33
dusze się k... jak pies na łańcuchu
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Eteryczna 17 lut 2016, 19:29
Peter88, Oczywiście,że tak bo ludzie to lubią ale dawno już miałam wyjebkę na to wiedziałam dlaczego tak jest i tyle i nikomu się z tego powodu się nie tlumaczyłam .
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez JERZY62 17 lut 2016, 19:55
mark123 napisał(a): nienawidzę poczucia humoru.

A to niedobrze :bezradny:
♪♪♪

Samotność

przez mark123 17 lut 2016, 21:35
JERZY62 napisał(a):
mark123 napisał(a): nienawidzę poczucia humoru.

A to niedobrze :bezradny:

Wiem

Sortuj wg