Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abrakadabra xx 29 cze 2015, 22:59
koszykova, Może na początek znajomości wystarczą krótsze rozmowy np. przez PW. Ciekawe czy ja jestem wystarczająco mądry do takich rozmów.

Samotność

przez koszykova 29 cze 2015, 23:37
abrakadabra xx, rozmowy przez pw są jakies sztywne i sztuczne. Rozmowy "na żywo" są lepsze, odpowiada się tak jak się czuje i mysli w danej chwili, bez ogromnej układanki słów, chęci pisania wszystkiego arcypoprawnie. To ma być rozmowa, nie listy w formie pamiętnika co robię, gdzie, itd.
Mądrym do rozmowy być nie trzeba, ale nie każdy da rade ogarnąć dany temat.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez abrakadabra xx 30 cze 2015, 00:33
koszykova, (co do tej mądrości to ja pisałem odnośnie twojego motta ;) )

No fakt, rozmowy na żywo są bardziej spontaniczne, naturalne. Kiedyś właśnie takie wolałem. Teraz przez zaburzenia emocjonalne nie koniecznie. Wolę trochę kogoś poznać zanim się otworzę. Moja osobowość to skrajności, kiedyś byłem żywiołowy i spontaniczny, teraz zamknięty w sobie. Ale nie że taki chcę być, wręcz przeciwnie :smile: Zagmatwane to wszystko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez koszykova 30 cze 2015, 07:36
abrakadabra xx, na żywo - mam na myśli też tel, komunikator, itp ;) jak na kogoś z fobia przystalo ;P
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez bedzielepiej 02 lip 2015, 21:38
ostatnio czesto myślę że samotność to wystarczająco dobry powód do popełnienia samobójstwa

Samotność

przez szrama 02 lip 2015, 22:57
Ja też, ale nie dam rady tego zrobić, przynajmniej "na trzeźwo".

Samotność

przez Arhol 03 lip 2015, 12:05
Marny psze państwa,jest to coś,czemu jednak można próbować zaradzić,co jest możliwe by sobie z tym poradzić,albo się zaadaptować.
Oczywiście nie mi decydować o czyimś życiu,samotność też może być sporym problemem,niełatwym do rozwiązania - ale możliwym,w jakimś mniejszym lub większym stopniu zależnym od nas samych,fakt - to też loteria.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez NN4V 03 lip 2015, 12:41
No marny. Zaradzić można jeśli jest wola radzenia. Już proponowałem b. żeby przyjechała do mnie (bo mogę), odcinając się od środowiska wiecznej pamięci martyrologicznej. Kilka win wypitych pod mostem, parę wycieczek po okolicznych górkach, dwa sześciopaki żubra w chaszczach i wraca jak nowa, a i ja z tego korzyść towarzystwa mam. Na nic jednak kobiecie podstawiać rozwiązania... one tylo posłuchu dla marudzenia chcą. ;)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Samotność

przez isko 03 lip 2015, 18:35
alone05 napisał(a):Chciałabym mieć więcej przyjaciółek, czy przez internet można poznać przyjaciół, głównie zależy mi na wspólnym spędzaniu weekendów oraz wakacji.

Jak jesteś z trójmiasta to masz plaże wystarczy przyjść i np zapytać się osób które grają w siatkę czy możesz dołączyć i już możesz kogoś poznać. Zaczni coś robić ciekawego w życiu to co lubisz a znajdziesz osoby o tych samych zainteresowania łatwiej będzie się tobie z kimś takim zapoznać.

Samotność

przez szrama 03 lip 2015, 23:18
teraz po nasennych, myślę, że możliwe.

Samotność

przez bedzielepiej 04 lip 2015, 14:15
isko napisał(a):
alone05 napisał(a):Chciałabym mieć więcej przyjaciółek, czy przez internet można poznać przyjaciół, głównie zależy mi na wspólnym spędzaniu weekendów oraz wakacji.

Jak jesteś z trójmiasta to masz plaże wystarczy przyjść i np zapytać się osób które grają w siatkę czy możesz dołączyć i już możesz kogoś poznać. Zaczni coś robić ciekawego w życiu to co lubisz a znajdziesz osoby o tych samych zainteresowania łatwiej będzie się tobie z kimś takim zapoznać.

a jak ktoś nie ma zainteresowań i płacze z powodu depresji to pozostaje mu tylko izolacja
lepiej zebys nie wiedzial co lubie i co mnie ciekawi

Samotność

przez bedzielepiej 04 lip 2015, 14:19
NN4V napisał(a):No marny. Zaradzić można jeśli jest wola radzenia. Już proponowałem b. żeby przyjechała do mnie (bo mogę), odcinając się od środowiska wiecznej pamięci martyrologicznej. Kilka win wypitych pod mostem, parę wycieczek po okolicznych górkach, dwa sześciopaki żubra w chaszczach i wraca jak nowa, a i ja z tego korzyść towarzystwa mam. Na nic jednak kobiecie podstawiać rozwiązania... one tylo posłuchu dla marudzenia chcą. ;)

Sądzisz że każda niewiasta tylko marzy o tym by zostać upojoną winem, a następnie być zaciągniętą w krzaki i naprocentowaną żubrem? Ty chyba myślisz o swoich korzyściach, które są widoczne i oczywiste.

Samotność

przez Progressive 04 lip 2015, 15:49
zastanawiam się, czy ja się w ogole nadaje do zycia innego niz samotnego, ale to tak dobijajace, eh

Samotność

przez Korat 04 lip 2015, 17:44
Korat mieszka blisko plaży, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy spytać się o grę w piłkę. To zbyt społeczne :D
Od kilku miesięcy jedyne osoby z którymi rozmawiam to mój lokator i czasem rodzice, no dobra rodziców staram się często odwiedzać bo mają koty, kocham koty.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Sortuj wg