Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez bezpowodu 22 cze 2015, 22:21
Podobnie jak follow nie uważam, żeby wirtualna rzeczywistość była mi w stanie pomóc w walce z samotnością (co zresztą widać po liczbie postów - to mój debiut). To, że coś napiszę i wyświetli się to komuś na monitorze i może ten ktoś nawet to przeczyta nie zmienia faktu, że nie mam się do kogo odezwać, dlatego zastanawiam się czy nikt do tej pory nie wpadł na pomysł, żeby spotkać się i po prostu pogadać?

Samotność

przez Wehmut 22 cze 2015, 22:23
bezpowodu, myślę że na pewno na to nie wpadli przez wszystkie strony tego tematu. To oferta prywatna?
Wehmut

Samotność

przez Follow_ 22 cze 2015, 23:34
Heheh, w trójmiejskiej ekipie spotykamy się bardzo często, więc ktoś na to wpadł ;)
Bardzo się cieszę na każde spotkanie i jak mogę to idę bardzo chętnie.
I bez tego myślę, że byłoby dużo ciężej to znieść...cieszę się, że zalogowałam się na tym forum i poznałam tyle fajnych osób...
I można powiedzieć, że nie mam na co narzekać bo mam fajnych ludzi wokół siebie...

mi chodzi bardziej o codzienność...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez veronique 23 cze 2015, 22:50
akurat dzisiaj ta samotność strasznie mi doskwiera. zazwyczaj mi nie przeszkadza aż tak bardzo, ale czasem mam takie dni, że tak rozpaczliwie próbuję zabić to uczucie, że o niczym innym nie umiem myśleć, szukam tylko sposobu, żeby w jakikolwiek sposób sobie ulżyć, najczęściej jest to głupi pomysł

Samotność

przez dar 24 cze 2015, 02:15
sporadycznie tylko odczuwam samotność ale w sumie jestem jakoś samotny chociaż nawet ludzie przewijają się w moim otoczeniu. Szczegół jest taki, że przydałaby się jedna fajna osoba bo niezależnie od tego czy wokół mnie jest wiele osób czy mało i tak jest pewnego rodzaju samotność.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez NN4V 24 cze 2015, 09:47
bezpowodu napisał(a):....To, że coś napiszę i wyświetli się to komuś na monitorze i może ten ktoś nawet to przeczyta nie zmienia faktu, że nie mam się do kogo odezwać,....

Moje pisanie i czyjeś nawet czytanie sprawiło, że czasem znajduję w mojej wannie długie rude włosy. :D
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez Wall 26 cze 2015, 16:48
Jestem samotny i chce się zabić właśnie dziś. Bo wiem że rodzina mnie sama zabije psychicznie specjalnie wyciągneli mnie z więzienia żeby mieć kogo dojeżdżać.

Samotność

przez Follow_ 26 cze 2015, 16:59
Dlaczego byłeś w więzieniu?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez wielbłądzica 26 cze 2015, 17:42
Wall, a co z akcją 'przestajemy jęczeć'? poszukaj jakiegoś wsparcia psychologicznego. doły pojawiają się i znikają. życie daje szansę na zmianę, a śmierć jest ostateczna.

Samotność

przez Wall 26 cze 2015, 17:53
Byłem w więzieniu bo zbyt wiele chciałem od życia.

Wróciłem do domu i już żałuje, a jeszcze jak tam byłem to czułem że jak kiedyś wrócę, będą po mnie jechać jak po łysej kobyle i tak właśnie jest. Moja siostra oczywiście zjadła wszystkie rozumy tylko jej wolno mieć własne zdanie, tylko ona może coś powiedzieć. To co ja robię lub co mówię jest złe. Nie wolno mi nic. Pokazałem ludziom o jakim mieszkaniu marzę oczywiście ona zaczęła mi jechać że zrobiłem to po to żeby prorok zaczął jeszcze bardziej się mną interesować. Ku.... czy mi nic nie wolno, czy naprawdę powinienem umrzeć. Ojcu już zapowiedziałem że skoro nic mi nie wolno niech nie liczy na wsparcie z mojej strony i zrobię wszystko by tam wrócić, bo tam chociaż żyje się w zamknięciu ma się święty spokój od takich ludzi jak oni (rodzina). Chciałem jechać na policje żeby mnie zamkneli, też mi kur... nie wolno bo oni nie chcą żebym miał znów kłopoty, ale ja chce bo tamci ludzi nie napier... cię w głowę. Faktycznie z rodziną dobrze jest tylko być na zdjęciu nic więcej.

Samotność

przez katia010 26 cze 2015, 18:07
Na prawdę nie masz lepszej alternatywy?

Samotność

przez kropeczka_przecinek 26 cze 2015, 18:13
Follow_ napisał(a):Heheh, w trójmiejskiej ekipie spotykamy się bardzo często, więc ktoś na to wpadł ;)
Bardzo się cieszę na każde spotkanie i jak mogę to idę bardzo chętnie.
I bez tego myślę, że byłoby dużo ciężej to znieść...cieszę się, że zalogowałam się na tym forum i poznałam tyle fajnych osób...
I można powiedzieć, że nie mam na co narzekać bo mam fajnych ludzi wokół siebie...

mi chodzi bardziej o codzienność...

Gdzie w trójmieście szukać pomocy?

Samotność

przez Wall 26 cze 2015, 18:33
katia010 napisał(a):Na prawdę nie masz lepszej alternatywy?

Gdybym miał to bym o tym nie myślał. Mam dość tych ludzi.

Samotność

przez bedzielepiej 27 cze 2015, 23:22
znowu cholerna samotność i pustka

Sortuj wg