Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez silvo 20 lis 2014, 21:17
( Dean )^2, bo przeciwieństwa się przyciągają ...

Samotność

przez Nameless 20 lis 2014, 21:24
Jak możesz mi nie wierzyć? Jak sam napisałeś, że gość olewający laskę takową posiada a Ty nie możesz sobie poradzić pomimo dużo większego zaangażowania. Przegrana na starcie. A po przegranej albo leżysz i płaczesz, albo idziesz dalej bez nagrody. W głębi duszy to wiesz. Te wszystkie Twoje ograniczenia z którymi sobie nie poradzisz, tym bardziej zadaj sobie pytanie dlaczego ktoś miałby być z Tobą?

-- 20 lis 2014, 20:26 --

bo przeciwieństwa się przyciągają ...

Noooo...

Obrazek
Trust me, I'm an engineer.

Samotność

przez Follow_ 20 lis 2014, 21:43
Czyli jesteś przystojniakiem Dean? :P
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ( Dean )^2 20 lis 2014, 22:01
Jak możesz mi nie wierzyć? Jak sam napisałeś, że gość olewający laskę takową posiada a Ty nie możesz sobie poradzić pomimo dużo większego zaangażowania. Przegrana na starcie. A po przegranej albo leżysz i płaczesz, albo idziesz dalej bez nagrody.

Nie do końca,ja chyba widzę to trochę inaczej.Widocznie on się jej podoba taki jaki jest.Widzę wielu facetów którzy są w ''mojej lidze'' z wyglądu,nie wiem statusu społecznego itd.No ogólnie przeciętniacy.Jakoś Ci przecietniacy mają dziewczyny i to często na prawdę fajne<tak jak mój współlokator na przykład>.
Myśle że bardzo ważnym ale zaniedbanym u mnie czynnikiem jest osobowość,posiadanie przysłowiowego ''życia'' tj.jakichś pasji,ambicji znajomych + kilka męskich cech które widzę kobiety lubią jak pewność siebie,poczucie humoru,radość z życia<u mnie poniżej zera i to czuć,wiem o tym>.Wierzę że jeśli będę ''miał życie''+ podlecze depresje+ zdobęde trochę pewności siebie,to znajdę dziewczynę z której będę zadowolony.

Follow_ napisał(a):Czyli jesteś przystojniakiem Dean? :P

Nie wiem z czego to wywnioskowałaś??Pisałem coś raczej przeciwnego.Z resztą moje zdj.gdzieś tam jest na forum.
Rzecz z wyglądem jest u mnie taka że no niestety,mimo młodego wieku już łysieje,tzn.mam zakola.Nie mogę sobie zrobić żadnej twarzowej fryzuru,w której wyglądałem na prawdę dobrze,wiem że to mnie szpeci,ale no nic nie mogę z tym zrobić.Zabieram się powoli do ćwiczeń żeby chociaż przypakować,jakoś poprawić swoj wygląd,szczególnie jeśli będę łysy to nie mogę być chudy.Myśle że gdybym nie łysiał,byłbym zadowolony ze swojego wyglądu,z resztą dużo osób mi to mówiło,ale to jeszcze zanim zaczęło się łysienie.Oczywiście cała ta sprawa odbiera mi resztki pewności siebie ale co poradzić :bezradny:
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Indifference1 20 lis 2014, 22:12
Ostatnio wyszłam z koleżankami z pracy do kawiarni i zaczęły temat facetów i dzieci. Jedna, zaledwie rok starsza a mówiła, że mogłaby już brać ślub i mieć dziecko. Na szczęście zmieniły temat zanim którakolwiek mnie o coś zapytała. Nie cierpię takich momentów. Nie cierpię tego, że już na prawdę wszyscy wokół mnie mają/mieli/mieć będą kogoś a ja dalej nie. Nie chodzę smutna, właściwie to mam się bardzo dobrze. Jako, że zaczęłam studia i prace to poznałam mnóstwo ludzi, często wychodzę z domu. Ale jednak są momenty kiedy bardzo chciałabym żeby był ktoś obok, tak bardzo, że chcę mi się wyć :( Nie mam sił już patrzeć na te wszystkie pary.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Follow_ 20 lis 2014, 22:26
a byłaś z kimś w związku?

Samotność

przez Indifference1 20 lis 2014, 22:28
Nie :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez SmutnaTęcza 20 lis 2014, 23:52
Nie mam z kim porozmawiać, nikt do mnie nie pisze, nikt nie chce ze mną przebywać. Tyle ludzi na studiach, a ja nadal jestem tu sama, sama od 3 lat, a tak naprawdę sama od urodzenia, bo nigdy nie miałam znajomych i koleżanek. :cry:

Samotność

przez Follow_ 21 lis 2014, 00:01
a próbowałaś się zaprzyjaźniać? zakolegować?

Samotność

przez SmutnaTęcza 21 lis 2014, 00:04
Follow_, gdybym nie próbowała, to bym tu nie jęczała, bo chyba byłabym sama sobie winna zaistniałej sytuacji, nie?

Samotność

przez tropiciel 21 lis 2014, 00:12
a jakie masz zainteresowania?
tropiciel

Samotność

przez SmutnaTęcza 21 lis 2014, 00:15
tropiciel, na początku próbowałam się wbić do grupki osób, u których zauważyłam, że mamy podobne zainteresowania, ale najwidoczniej było już za późno. Najwidoczniej byłam dla nich (i dla wszystkich innych) za brzydka z gęby, za gruba, zbyt źle i ubrana i za głupia. :(

Samotność

przez tropiciel 21 lis 2014, 00:28
i tak sie czujesz?
tropiciel

Samotność

przez SmutnaTęcza 21 lis 2014, 00:35
tropiciel, tak, ale nie okazuję tego na zewnątrz. Staram się nosić maskę (śmiać się, być radosna i rozmawiać itp., jak wszyscy inni), żeby wypaść w miarę normalnie - właśnie po to, żeby wbić się jakąś grupkę, ale jak zwykle jest tak samo. :(

Sortuj wg