Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez silhouette 01 maja 2014, 22:02
white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

Samotność

przez Saraid 01 maja 2014, 22:04
silhouette napisał(a):white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

To dobranoc i spokojnych snów i pozytywnych myśli ;)
Saraid

Samotność

przez mandy3244 01 maja 2014, 22:05
Siddhi napisał(a):
white Lily napisał(a):
Siddhi napisał(a):Chętnie bym z kimś porozmawiał, spróbował się zaprzyjaźnić... tylko nie mam siły. :(

Nie masz siły czy chęci? ;) .....
Sił. Jestem bardzo zmęczony i jest mi bardzo samotnie w tej chwili. Chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność.

Ja też jestem bardzo zmęczona, ale ta samotność nie opuszcza nawet gdy jestem wycieńczona... Dziś już szczególnie...
What if it never gets better?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 01 maja 2014, 22:05
Samotność wśród ludzi,brak 2 połowy,brak przyjaciół, w tłumie,brak zrozumienia...tak wielowymiarowe i szerokie zagadnienie,ale koniec końców od towarzystwa własnych myśli i siebie się nie ucieknie...
Ale ja mam zrytą perspektywę,przytępione emocje,potrzeby kontaktu z ludźmi,często sam internet wystarczy..ale na pewno nie na zawsze D:
A co i jak będzie,czas pokaże D:

trzymajta się wszyscy,koło fortuny i jakieś tam inne ch*jstwo kiedyś inaczej się zakręci,jeśli się mu dopomoże...chyba D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Jer 01 maja 2014, 22:07
silhouette napisał(a):white Lily, zaraz pójdę spać. Mam fantastyczne sny, w których nie ma tego okropnego uczucia samotności. Mam nadzieję jedynie, że nie obudzi mnie atak lęku...

Samotność nie jest fajna, ale nie jest też czymś tragicznym. W końcu ani się obejrzysz i znajdziesz osobę, która będzie chciała kroczyć przez życie u Twojego boku.
Tak więc trzymaj się, bo samotność nie będzie trwała wiecznie Obrazek
Jesteśmy niewol­ni­kami włas­nych prag­nień, po­zor­nie dających szczęście.
Ga­lopu­jemy gubiąc po drodze to, co najważniejsze...gubiąc siebie nawzajem.
Jer

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:10
Jer napisał(a):

Samotność nie jest fajna, ale nie jest też czymś tragicznym. W końcu ani się obejrzysz i znajdziesz osobę, która będzie chciała kroczyć przez życie u Twojego boku.

Znam ludzi którzy mają po 60 i są samotni od zawsze...
pająk

Samotność

przez Arhol 01 maja 2014, 22:12
tarantula napisał(a):
Jer napisał(a):

Znam ludzi którzy mają po 60 i są samotni od zawsze...

This,nic nie jest pewne,ani permanentna samotność,ale też to,że nigdy nie nastąpi
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Saraid 01 maja 2014, 22:13
Tulam Obrazek samotnych ;)
Saraid

Samotność

przez dar 01 maja 2014, 22:13
tarantula, ale tu będzie inaczej. Trzeba być dobrej myśli!
Ja też zawsze staram się myśleć pozytywnie. Wiem bywa ciężko.

white Lily, :great:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:21
dar napisał(a):tarantula, ale tu będzie inaczej. Trzeba być dobrej myśli!
Ja też zawsze staram się myśleć pozytywnie. Wiem bywa ciężko.

white Lily, :great:

W pewnym wieku dobra myśl odchodzi w siną dal ;)
pająk

Samotność

przez Arhol 01 maja 2014, 22:22
I pozostaje szara rzeczywistość która zwykle gruchota jaźń D:
Moderator

Samotność

przez Śmiercionauta 01 maja 2014, 22:23
tarantula, pitolisz... jesteś jeszcze młoda i wszystko przed Tobą Przynajmniej tak wyglądasz na zdjęciu.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez devnull 01 maja 2014, 22:23
Ja zaś poznałem kiedyś człowieka, który związał się z kobietą na siłę, chciał uciec od samotności,
niestety więcej sobie zszargał nerwów niż na tym zyskał.
W tej chwili ma niecałe 60 lat i wielokrotnie mnie przestrzegał przed kobietami,
ma rację, chorzy nie mogą się z nikim wiązać na całe życie, a jeśli są zdrowi to zachorują
w trakcie małżeństwa.
Kobieta i mężczyzna to 2 różne planety, 2 inne gatunki, jedyne co je łączy to rozmnażanie,
nigdy nie dojdzie się do pełnego porozumienia między takimi istotami, są oczywiście wyjątki
ale to rzadkość, mały promil.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez pająk 01 maja 2014, 22:23
Kestrel napisał(a):I pozostaje szara rzeczywistość która zwykle gruchota jaźń D:

Kestrel kiedy zaprosisz mnie na randkę?
pająk

Sortuj wg