Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 31 gru 2013, 17:23
Candy14 napisał(a):
a moze cos ten nowy rok odmieni w naszym zyciu?

jedyna, tego sie trzymaj i tego Ci zycze :)

Szczęściu pono trza czasem dopomóc.
Choć zależy na jakie zmiany sie liczy.
Anyway,good luck in new year
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Synsa 31 gru 2013, 17:26
Oby nowy rok był rokiem zmian :)
Robienie na drutach to fajne hobby, ciekawe rzeczy można wydziergać. Próbowałam się nauczyć, ale jestem beztalenciem w kategorii robótek ręcznych ;p
Ja też sama dziś siedzę, przed ekranem, wyskoczę chyba tylko jakiś alkohol sobie kupić i tyle z zabawy sylwestrowej będzie...
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Samotność

przez Candy14 31 gru 2013, 17:26
jedyna, tez mialam po rozstaniu jednego samotnego sylwestra przesiedzianego na necie. Da sie przezyc. :) Zreszta na forum zapowiada sie fajna zabawa

Kestrel, czynisz dzis na forum honory domu w temacie sylwestrowym? :D Wszystkiego dobrego w nowym roku :*
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jedyna 31 gru 2013, 17:27
jasne ze trza ;-)

ale czasem,choc mamy w sobie ten racjonalizm idziemy jak dzieci we mgle i nasze wybory sa czasem nie do sprecyzowania,,,
odwieczna walka
rozum-serce

czasem trzeba posluchac tego co inni slysza i zobaczyc to co inni widza
az sie zroumie,,,np swoj wybor,postepowanie itp
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Arhol 31 gru 2013, 17:28
Candy14, niet,ten sylwester w terenie,ale będę tu zaglądał :D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Candy14 31 gru 2013, 17:29
Kestrel, oooooooooo :D gratulacje i baw sie dobrze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 31 gru 2013, 17:30
Candy14, dzięki i wzajemnie ;)
Moderator

Samotność

przez jedyna 31 gru 2013, 18:10
moja mama pieknie robila na drutach-wychowywala mnie samotnie ale zawsze byla dzielna i mialam wszytsko co trzeba
ale moje sweterki robily furore w przedszkolu,zawsze grupka dzieci mnie obskakiwala i sprawdzala co mam na sobie
mama robila mi np slonia na swetrze co mial odstajaca trabe i uszy i pieknie to odstawalo od swetra i inne zwierzaki co prawie,,wychodzily,,na zewnatrz
miala talent

nawet mamy innych dzieci prosily moja mame zeby im dzieciom robila,,,;-)
te sweterki byly cudne
mialy w sobie milosc i to cos,,,,

chcialam jak mama sie nauczyc...ale lewe rece mam
szkoda...
bo naprawde mozna stworzyc cuda...

ja na wieczor sylwestrowy kupilam sobie winko a szampana mam od pacjenta;-) i wypije samotnie

....

-- 31 gru 2013, 18:12 --

Candy14
wiec wiesz jak to jest po rozstaniu zostac ten dzien...niby zwyczajny,,,,glupi sylwester,,,a jednak troche smutno...jest byc po prostu samotnym...
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Midori 31 gru 2013, 18:15
Samotny sylwester nie jest smutny. Smutno jest dopiero wtedy, gdy nikt życzeń nie złoży (nie wyśle)...
Midori

Samotność

przez Synsa 31 gru 2013, 18:18
Midori, a jak siedzę w domu sama i nikt nie złożył mi życzeń to co to jest? smutek xxl :D e tam, popije sobie, pogram, popatrzę na fajerwerki, będzie spoko ;)
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Samotność

przez SmutnaTęcza 31 gru 2013, 18:20
Niee... ja jedne życzenia dostałam... no ale co z tego, jak nikt nie pomyśli, czy nie chciałabym spotkać się, wyjść gdzieś? A ja się narzucać nie chcę, by na mnie potem krzywo patrzono...

Samotność

przez Midori 31 gru 2013, 18:24
Synsa, o mnie dalsza rodzina zawsze pamięta i były chłopak, chociaż to mało pocieszające. :D Do północy jeszcze daleko, więc może ktoś się jeszcze odezwie. I żeby nie było Ci smutno to ja Ci życzę Szczęśliwego Nowego Roku (lepszego od mijającego). ;)
Midori

Samotność

przez Synsa 31 gru 2013, 19:07
Midori, dziękuję serdecznie :) Ja również życzę wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia, tego fizycznego i psychicznego.

Samotność

przez mojanati 31 gru 2013, 20:59
Ja też sama w domu, tzn z córeczką - trzy latka. Robimy bal. Mamy cekinowe sukienki i przyszykowane przekąski. Zaraz będziemy dmuchać balony.
Też nie dostałam od nikogo życzeń. Jest mi smutno, bo jakoś tak chciałam w tym roku gdzieś pójść,ale nie wyszło. Pół dnia dziś przeryczałam, ale teraz mi już lepiej. Wzięłam się w garść:)

Sortuj wg